pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Diskusné Fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Trestné stíhania budú za vlastizradu, za korona fašizmus, za povinné očkovanie

príspevkov
10
zobrazení
1 188
unikátne
263
tému vytvoril(a) 9.4.2022 22:08 Kasafran
1
09.04.2022, 22:08
Trestné stíhania budú za vlastizradu, za korona fašizmus, za povinné očkovanie...
Štefan Harabin
ZVTV

odkaz
súhlasí: Milaníčko
2

1. Kasafran 09.04.2022, 22:08

Trestné stíhania budú za vlastizradu, za korona fašizmus, za povinné očkovanie... Štefan Harabin ZVTV https://youtu.be/tejm0J4Y7do

1▲
10.04.2022, 07:48
Ale nebude!!! Za toto stíhaný bude NIKTO!!!
Už nám mutuje "dobrý omikron" na zlý omikron!!! Na jeseň, ak sa skončí vojna na UA tak vypukne nové šialenstvo - kovidové, vakcinačné, výnimočno stavové, testovcie, zatváranie prevádzok.....Proste sa raz opäť vrátime do normálu jesenného, na aký sme privykli za posledné 2 roky.
A máš pravdu bude zatočené s vlastizradcami typu ujo Robo, čo najutajovanejšiu udalosť vojenskú v dejinách SVK vyzradil ešte ani na hranice s UA poriadne nedorazila!!!
👍: Kasafran
6

2. peter67 10.04.2022, 07:48

Ale nebude!!! Za toto stíhaný bude NIKTO!!!
Už nám mutuje "dobrý omikron" na zlý omikron!!! Na jeseň, ak sa skončí vojna na UA tak vypukne nové šialenstvo - kovidové, vakcinačné, výnimočno stavové, testovcie, zatváranie prevádzok.....Proste sa raz opäť vrátime do normálu jesenného, na aký sme privykli za posledné 2 roky.
A máš pravdu bude zatočené s vlastizradcami typu ujo Robo, čo najutajovanejšiu udalosť vojenskú v dejinách SVK vyzradil ešte ani na hranice s UA poriadne nedorazila!!!...

2▲
10.04.2022, 11:29
(2) Peter67,
nuž - aj tak sa dá...
3

1. Kasafran 09.04.2022, 22:08

Trestné stíhania budú za vlastizradu, za korona fašizmus, za povinné očkovanie... Štefan Harabin ZVTV https://youtu.be/tejm0J4Y7do

1▲
10.04.2022, 07:58
Tak som mal pravdu!!!
Už je to tu!!
odkaz
Už ho máme v Európe = Británii. Do mesiaca, dvoch bude všade!!!!
súhlasí: Kasafran
4

3. peter67 10.04.2022, 07:58

Tak som mal pravdu!!!
Už je to tu!!
https://www.topky.sk/cl/11/2292499/V-Europe-je-novy-subvariant-OMIKRONU--Sposobil-prudky-narast-infekcii-aj-hospitalizacii-
Už ho máme v Európe = Británii. Do mesiaca, dvoch bude všade!!!!

3▲
10.04.2022, 10:11
Na týchto správach mám najradšej diskusie dezolátov a múdrosráčov pod článkom.
none
5

4. era 10.04.2022, 10:11

Na týchto správach mám najradšej diskusie dezolátov a múdrosráčov pod článkom.

4▲
10.04.2022, 11:27
(4) Era,
pre nielen moje presnejšie/správnejšie pochopenie použitých pojmov privítam ich Tvoje stručné definície:
dezolát = .......
múdrosráč = .......
7

5. Kasafran 10.04.2022, 11:27

(4) Era,
pre nielen moje presnejšie/správnejšie pochopenie použitých pojmov privítam ich Tvoje stručné definície:
dezolát = .......
múdrosráč = .......

5▲
10.04.2022, 11:32
Uplne najlepšie by bolo, keby si sa obrátil na nášho terajšieho ministra financií, ten by ti to určite osvetlil lepšie.
Ale v princípe je to hanlivé označenie tých ľudí, ktorí si dovolia kritizovať opatrenia voči šíreniu koronavírusu alebo tvrdiť, že na Ukrajine nie je všetko tak, že rus je vždy zlý a ukrajinec vždy dobrý.
súhlasí: Kasafran
none
8

3. peter67 10.04.2022, 07:58

Tak som mal pravdu!!!
Už je to tu!!
https://www.topky.sk/cl/11/2292499/V-Europe-je-novy-subvariant-OMIKRONU--Sposobil-prudky-narast-infekcii-aj-hospitalizacii-
Už ho máme v Európe = Británii. Do mesiaca, dvoch bude všade!!!!

3▲
10.04.2022, 11:35
(3) Peter67,
a nevieš, kto ho na tie veľkobritské ostrovy prepašoval z tej ďalekej Číny...?
Alebo žeby to bol produkt amerických laboratórií na Ukrajine, ktorý si odtiaľ do daru odniesli domov anglickí poradcovia a Johnson sa bol za to Zelenskému osobne poďakovať...?
9

8. Kasafran 10.04.2022, 11:35

(3) Peter67,
a nevieš, kto ho na tie veľkobritské ostrovy prepašoval z tej ďalekej Číny...?
Alebo žeby to bol produkt amerických laboratórií na Ukrajine, ktorý si odtiaľ do daru odniesli domov anglickí poradcovia a Johnson sa bol za to Zelenskému osobne poďakovať...?

8▲
10.04.2022, 11:42
Ja by som povedal, že je to proste vedľajší produkt vývoja človeka postupnými mutáciami, spôsobovanými ožarovaním civilizácie rôznymi druhmi technických produktov našej skvelej modernej doby.
súhlasí: Kasafran
none
10

9. era 10.04.2022, 11:42

Ja by som povedal, že je to proste vedľajší produkt vývoja človeka postupnými mutáciami, spôsobovanými ožarovaním civilizácie rôznymi druhmi technických produktov našej skvelej modernej doby.

9▲
10.04.2022, 21:29
(9) Era,
k tým technickým druhom Ti odporúčam priradiť aj chemické a biologické, ktoré sú plošne podstatne výkonnejšie, ľahšie šíriteľné a ťažšie identifikovateľné...
Bol som dnes o 17:00 hod. na Slavíne - akcia Smeru-SD mala celkom dobre organizačne i obsahovo pripravený priebeh, vystúpili všetci jeho čelní
predstavitelia proti vojenskému konfliktu na UA s výzvou čo najskôr ho ukončiť rokovaním. Ľavicových služobníkov svetovému kapitálu na našom Slovensku však opäť zatajiť nedokázali...!
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 145 856 B vygenerované za : 0.207 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 809 401 x jedinečné zobrazenia : 5 269 128 x ip adresa : 216.73.217.131
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none