pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Diskusné Fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Symbol zvrchovaného Slovenska III

príspevkov
34
zobrazení
728
unikátne
117
tému vytvoril(a) 30.7.2022 11:29 Milaníčko
1
30.07.2022, 11:29
súhlasí: omega , Kasafran
👍: Boris
none
2

1. Milaníčko 30.07.2022, 11:29

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/295896748_10220478934475708_8249758412193274989_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=LateL9B_yGAAX-1Kygg&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT8tkD9hJx5UgfKFBd5w05E767J4pb2XuisZWV25YIR0Xw&oe=62EAAF44

1▲
30.07.2022, 11:34
Repík lekársky?
3

2. peter67 30.07.2022, 11:34

Repík lekársky?

2▲
30.07.2022, 11:36
Nie mojko, máš druhý pokus skús.
👍: peter67
none
4

3. Milaníčko 30.07.2022, 11:36

Nie mojko, máš druhý pokus skús.

3▲
30.07.2022, 11:42
Nuž neviem ako sa volá ta fialkastá rastlinka naľavo od repíku.
súhlasí: Milaníčko
5

4. peter67 30.07.2022, 11:42

Nuž neviem ako sa volá ta fialkastá rastlinka naľavo od repíku.

4▲
30.07.2022, 11:43
Tak vyhľadaj pomoc u uja gúúgľa.
👍: peter67
none
8

5. Milaníčko 30.07.2022, 11:43

Tak vyhľadaj pomoc u uja gúúgľa.

5▲
30.07.2022, 11:49
V dielni mám korunu, nie kráľovskú, nie tvorstva, ale takú slovenskú a na nej ti veru repík nie je.
súhlasí: Milaníčko
9

8. peter67 30.07.2022, 11:49

V dielni mám korunu, nie kráľovskú, nie tvorstva, ale takú slovenskú a na nej ti veru repík nie je.

8▲
30.07.2022, 11:50
Tak ho nasaď a korunu zosaď.
👍: peter67
none
10

9. Milaníčko 30.07.2022, 11:50

Tak ho nasaď a korunu zosaď.

9▲
30.07.2022, 11:53
Korunu? A načo by mi bol korunový strom? Ani v banke by mi mince nezmenili na €€€.
súhlasí: Milaníčko
11

10. peter67 30.07.2022, 11:53

Korunu? A načo by mi bol korunový strom? Ani v banke by mi mince nezmenili na €€€.

10▲
30.07.2022, 11:55
Tak si urob spermobanku.
👍: peter67
none
12

11. Milaníčko 30.07.2022, 11:55

Tak si urob spermobanku.

11▲
30.07.2022, 12:24
A načo? Leda jedine ak teda pre tie LPGTDI dievčence, ktoré by zatúžili mať deti?
súhlasí: Milaníčko
13

12. peter67 30.07.2022, 12:24

A načo? Leda jedine ak teda pre tie LPGTDI dievčence, ktoré by zatúžili mať deti?

12▲
30.07.2022, 12:25
Urob to !!!!!! Buď zvrchovaný a sa zachovaj.
none
14

13. Milaníčko 30.07.2022, 12:25

Urob to !!!!!! Buď zvrchovaný a sa zachovaj.

13▲
30.07.2022, 12:32
Šak sa kukám aj na teba z vrchu, tak ako mám byť viac zvrchovaný?
súhlasí: Milaníčko
👍: djjaro , era
15

14. peter67 30.07.2022, 12:32

Šak sa kukám aj na teba z vrchu, tak ako mám byť viac zvrchovaný?

14▲
30.07.2022, 12:34
none
16

14. peter67 30.07.2022, 12:32

Šak sa kukám aj na teba z vrchu, tak ako mám byť viac zvrchovaný?

14▲
30.07.2022, 12:47
Ale kdeže bratm, ja čumím na teba z Lomničáku, tak kto z nás dvoch je zvrchovanejší hm ?
👍: peter67
none
17

16. Milaníčko 30.07.2022, 12:47

Ale kdeže bratm, ja čumím na teba z Lomničáku, tak kto z nás dvoch je zvrchovanejší hm ?

16▲
30.07.2022, 13:48
No ja predsa, ty kukáš z Lomničáku, ja zvrchu.
Máš skútrika? Nemáš!!! Tak ako sa mám na teba kukať, ak nie zvrchu?
súhlasí: Milaníčko
18

17. peter67 30.07.2022, 13:48

No ja predsa, ty kukáš z Lomničáku, ja zvrchu.
Máš skútrika? Nemáš!!! Tak ako sa mám na teba kukať, ak nie zvrchu?

17▲
30.07.2022, 13:56
Kukaj sa na mňa z bokorysu.
none
19

18. Milaníčko 30.07.2022, 13:56

Kukaj sa na mňa z bokorysu.

18▲
30.07.2022, 16:09
Ak sa dívaš na ženu čo vidíš?
Spredu? Nárys
Zboku?.............
Zhora?..............
Zospodu?............
20

19. peter67 30.07.2022, 16:09

Ak sa dívaš na ženu čo vidíš?
Spredu? Nárys
Zboku?.............
Zhora?..............
Zospodu?............

19▲
30.07.2022, 16:12
Zospodu vidím vyholenú rodičku.
👍: peter67
none
21

20. Milaníčko 30.07.2022, 16:12

Zospodu vidím vyholenú rodičku.

20▲
30.07.2022, 17:10
Skoro.
Pokus č 2.
Pomôcka musíš byť konštruktívne rigorózny spredu=nárys.....
súhlasí: Milaníčko
22

4. peter67 30.07.2022, 11:42

Nuž neviem ako sa volá ta fialkastá rastlinka naľavo od repíku.

4▲
30.07.2022, 17:10
...ty nevzdelanec...je t0 fialka krivanska...
súhlasí: peter67
none
23

22. d0d0...best 30.07.2022, 17:10

...ty nevzdelanec...je t0 fialka krivanska...

22▲
30.07.2022, 17:12
Súhlasím s nevzdelancom, s fialkou nie.
24

23. peter67 30.07.2022, 17:12

Súhlasím s nevzdelancom, s fialkou nie.

23▲
30.07.2022, 17:15
...0k,tak p0dkrivanska...))
none
25

24. d0d0...best 30.07.2022, 17:15

...0k,tak p0dkrivanska...))

24▲
30.07.2022, 17:20
Podkriváňska môže byť.
26

25. peter67 30.07.2022, 17:20

Podkriváňska môže byť.

25▲
30.07.2022, 17:21
...m0je tri sestry...:
odkaz
👍: peter67
none
27

26. d0d0...best 30.07.2022, 17:21

...m0je tri sestry...:
https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1659194428.jpg

26▲
30.07.2022, 17:38
Tri sestry, Tri koruny.
odkaz
28

27. peter67 30.07.2022, 17:38

Tri sestry, Tri koruny.
https://www.youtube.com/watch?v=5JrBoMQp7BU

27▲
30.07.2022, 17:49
Ani jeden nemáte pravdu, tento kvietok sa volá vŕbovka fialová.
súhlasí: peter67
none
29

28. Milaníčko 30.07.2022, 17:49

Ani jeden nemáte pravdu, tento kvietok sa volá vŕbovka fialová.

28▲
30.07.2022, 18:01
Ľudovo zvaná fialka podrivánska.
Oprava: fialka podkrivánska.
súhlasí: Milaníčko
30

28. Milaníčko 30.07.2022, 17:49

Ani jeden nemáte pravdu, tento kvietok sa volá vŕbovka fialová.

28▲
30.07.2022, 19:33
..netrep,v tatr0ch vrrrba nieje...)))
👍: peter67
none
31

30. d0d0...best 30.07.2022, 19:33

..netrep,v tatr0ch vrrrba nieje...)))

30▲
30.07.2022, 19:37
Ne****j tu kua, keď píšem že je, tak tu je do Boha !!!!!!!!!!!
👍: era
none
32

31. Milaníčko 30.07.2022, 19:37

Ne****j tu kua, keď píšem že je, tak tu je do Boha !!!!!!!!!!!

31▲
30.07.2022, 19:40
...ja ****jem tu,nie tu...)
none
33

31. Milaníčko 30.07.2022, 19:37

Ne****j tu kua, keď píšem že je, tak tu je do Boha !!!!!!!!!!!

31▲
30.07.2022, 19:44
...inaaak,ta vrb0fka rasie tam kde je kalamita...t0 je fsade,kade sa ty mag0ris a stupas mim0 vyznacenych,udrziavanych turistickych ch0dnick0ch,sudruha budaja.
súhlasí: Milaníčko
none
34

33. d0d0...best 30.07.2022, 19:44

...inaaak,ta vrb0fka rasie tam kde je kalamita...t0 je fsade,kade sa ty mag0ris a stupas mim0 vyznacenych,udrziavanych turistickych ch0dnick0ch,sudruha budaja.

33▲
30.07.2022, 19:58
Ja tak rád stsám-strsám a sám jak *****.
none
6

1. Milaníčko 30.07.2022, 11:29

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/295896748_10220478934475708_8249758412193274989_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=LateL9B_yGAAX-1Kygg&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT8tkD9hJx5UgfKFBd5w05E767J4pb2XuisZWV25YIR0Xw&oe=62EAAF44

1▲
30.07.2022, 11:47
Je jedinečný, ako my.
none
7

6. Boris 30.07.2022, 11:47

Je jedinečný, ako my.

6▲
30.07.2022, 11:47
Svätá pravda pán Boris.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 302 031 B vygenerované za : 0.238 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 820 x jedinečné zobrazenia : 5 266 734 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none