move to top

Discussion Forum

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / other / chain

Samoštúdium

entries
19
shows
1 050
uniques
218
theme was created 16.01.2021 by Dušan
8

7. Lemmy 06.02.2021, 13:01

A tie kódy sú dobré aj pri tvorbe webovej stránky v jazyku HTML?

06.02.2021, 16:23
Neviem, toto čo študujem je C#. NET. Na HTML kódy je iný jazykový kurz.
as response to :
7

6. Dušan 06.02.2021, 12:59

Ahoj Tak Som sa opäť vrátil k programovacieho jazyku a to C# .NET. Je to predsa jazyk a naňho treba ísť ozaj ako na jazyk. Kdežto v cudzom jazyku si memorujeme slovíčka, cvičíme gramatiku a výslovnosť, tak aj v C# to bude podobné. Bez tíchto príkazov, nieje možné a (ne)má zmysel pokračovať ďalej. Ak (ne)poznáš príkazy, metódy, kódy..., je kurz potom zbytočný. Povedal Som si, že si dám za tú námahu tých do 50. kódov a ich využitie vštepiť do hlavy. Aj keď sa mi (ne)chce, idem do toho. Heslom v...

06.02.2021, 13:01
A tie kódy sú dobré aj pri tvorbe webovej stránky v jazyku HTML?
as response to :
6

1. Dušan 16.01.2021, 12:43

Ahoj Ako poniektroý viete pred pár mesiacmi Som načal kapitolu video prednášok z matematiky, fyziky a chémie a popri tom aj kurzy z IT. Nuž musím povedať, že už pociťujem (ne)chuť, najmä keď látke doslovne (ne)rozumiem. Tak napr. taká fyzika. Slovné úlohy a mám problém. (Ne)viem sa do toho dostať. Ale povedal Som si, že keď to niejde takto, tak vyskúšam inú metódu. A to hlavne sa v danej téme nikam (ne)ponáhlať a jednu tému si aj na jeden deň naštudovať. Mám takú metódu, že keď to nejde po dob...

06.02.2021, 12:59
Ahoj

Tak Som sa opäť vrátil k programovacieho jazyku a to C# .NET. Je to predsa jazyk a naňho treba ísť ozaj ako na jazyk. Kdežto v cudzom jazyku si memorujeme slovíčka, cvičíme gramatiku a výslovnosť, tak aj v C# to bude podobné.

Bez tíchto príkazov, nieje možné a (ne)má zmysel pokračovať ďalej. Ak (ne)poznáš príkazy, metódy, kódy..., je kurz potom zbytočný. Povedal Som si, že si dám za tú námahu tých do 50. kódov a ich využitie vštepiť do hlavy.

Aj keď sa mi (ne)chce, idem do toho. Heslom však znie "(ne)pretažovať sa, (ne)ponáhľať a byť vytrvalý". Nech pokojne kurz trvá aj mesiac! Vyštudoval Som strednú školu a môžem povedať, že Som ňou preletel ako to vznášajúce pierko na oblohe. Počas tohto štúdia Som sa doma vôbec (ne)učil a (ne)robil domáce úlohy. Toto všetko Som robil v škole počas prestávok.

Jelikož Som na (samo)štúdiu, pravidlá si tu určujem sám. Nesmie ma tlačiť čas, kapacita a intenzita kurzov a prednášok. Stále Som na začiatku.
Sokrates "Viem, že nič (ne)viem".

Želám a prajem vám veľa voľného času na seba a zdravého rozvíjania inteligencie. S pozdravom
Dušan

link

as response to :
1
16.01.2021, 12:43
Ahoj
Ako poniektroý viete pred pár mesiacmi Som načal kapitolu video prednášok z matematiky, fyziky a chémie a popri tom aj kurzy z IT.

Nuž musím povedať, že už pociťujem (ne)chuť, najmä keď látke doslovne (ne)rozumiem. Tak napr. taká fyzika. Slovné úlohy a mám problém. (Ne)viem sa do toho dostať. Ale povedal Som si, že keď to niejde takto, tak vyskúšam inú metódu.

A to hlavne sa v danej téme nikam (ne)ponáhlať a jednu tému si aj na jeden deň naštudovať. Mám takú metódu, že keď to nejde po dobrom, tak potom po zlom. A tím zlom je memorovanie. Toto memorovanie sa mi osvečilo v Batch príkazoch. Hneď ako som si ich vštiepil do hlavy, Som vedel (na)programovať všetky naštudované programy.

A preto s fyzikou bude dobre, keď to urobím aj s ňou. Čiže ak nie na prví raz, tak mechanicky a to memorovaním. Keď sa tak zamyslím, (ne)mám v hlave žiadne príklady, či slovné úlohy, teda (ne)mám sa o čo oprieť.

Tak ako Laci Strike na svojich video prednáškach (ne)ustále mele za sebou "trénovať, trénovať, trénovať!" Tak milí čitatelia tohto príspevku, želám a prajem vám veľa radostných chvíl v rozvíjaní svojej inteligencie a veľa trpezlivosti.

S pozdravom Dušan.

link

newest entries : 

created by dzI/Osize : 71 842 Bgenerated in : 0.062 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 7 497 746 xunique displays : 1 008 571 xip address : 3.215.183.251

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors and from ads...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...