for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Žumpa

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  other  /  theme

Servilní „šaškári“

entries
4
shows
118
uniques
49
theme was created 30.3.2023 00:15 by Milaníčko
1
30.03.2023, 00:15
Kto raz má v sebe zakorenenú servilnosť, tak to nezaprie. Napríklad poslanci naoko opozičného, ale v skutočnosti vlastne hlboko koaličného liberálneho zoskupenia SAS.
V snahe nadbiehať predstaviteľke cudzieho štátu ignorovali – a to nie po prvýkrát - Rokovací poriadok Národnej rady SR.
Ten platí pre každého poslanca i hosťa aj v situácii keď ide na parlamentnej pôde prehovoriť cudzí štátny príslušník. Rozťahovať na poslaneckých laviciach ukrajinskú vlajku je prejav nielen ignorantstva voči platným pravidlám parlamentu, ale prejav duševnej plytkosti a hlbokej vlezlosti – čo by mali poslanci Dostál a Osuský po toľkých rokoch v parlamente - vedieť.
Poslanci SaS si zrejme neuvedomujú, že ignorovaním Rokovacieho poriadku, ktorý jasne zakazuje použitie akýchkoľvek predmetov a symbolov - ešte k tomu cudzieho štátu v rokovacej sále najvyššieho zákonodarného zboru, ukazujú príklad celému národu. A v pozícii poslancov vlastne znevažujú celý slovenský parlament. To by si občania a voliči mali pamätať.
Vo svojej prehnanej horlivosti a úpornej snahe vtláčať sa do ... priazne – ešte k tomu druhoradej - predstaviteľky cudzieho štátu zabúdajú na to, že tým znižujú aj vlastnú dôstojnosť a prezentujú sa ako servilní šašovia.
Už len chýbalo, aby niekto z nich pustil aspoň z mobilu aj ukrajinskú hymnu. Ups, ale pritrafila sa drobná chybička. Pritom radostnom hostiteľskom ošiali poslanec Osuský vo svojej príznačnej „národnej hrdosti“ určite pozabudol, že má vo svojom mobile ako zvonenie nastavenú hymnu americkú.
none
2

1. Milaníčko 30.03.2023, 00:15

Kto raz má v sebe zakorenenú servilnosť, tak to nezaprie. Napríklad poslanci naoko opozičného, ale v skutočnosti vlastne hlboko koaličného liberálneho zoskupenia SAS. V snahe nadbiehať predstaviteľke cudzieho štátu ignorovali – a to nie po prvýkrát - Rokovací poriadok Národnej rady SR. Ten platí pre každého poslanca i hosťa aj v situácii keď ide na parlamentnej pôde prehovoriť cudzí štátny príslušník. Rozťahovať na poslaneckých laviciach ukrajinskú vlajku je prejav nielen ignorantstva voči pla...

30.03.2023, 02:59
Heger vyzýva šéfov digitálnych platforiem: Zakročte! Cez siete sa šíria dezinformácie, ktoré podkopávajú stabilitu,”demokraciu” a mier to myslel asi entera.
ked najvacsi klamar a podvodnik co pravdu nepovie ani ked pozdravi zrazu precitne a zisti ze sa ocitol 🤣 riadnej sracke . Nuz hegi nevydalo to celkom tak ako vas sefinko ubezpcecoval ze kludne pachajte vakinacnu genocidu posielajte zbrane narkomanovi v zelenom tricku na slovensky poslite vodne dela kuklacov a palte po nich gumenymi projektilmi, kludne proti voli celeho naroda zatiahnite aj mierumilovnych slovakov do vojny, No moj zlaty aj s celou pereputou tak vam odkazuje Vladimir Vladimirovic ze specialna operacia na ukraine dosiahne ciele ktore si urcili. povodne vas chcel vynechat ale uz ste si na krk priviazali stranek a to sa mozte spolahnut s takou istotou ako ze slnko ☀ vyjde rano ze chlapci od Jevgenija si pridu pre vas osobne. A na nas sa mozte spolahnut odovzdame vas do ruk spravodlivosti. To bude placu
none
3

2. Vladimir 30.03.2023, 02:59

Heger vyzýva šéfov digitálnych platforiem: Zakročte! Cez siete sa šíria dezinformácie, ktoré podkopávajú stabilitu,”demokraciu” a mier to myslel asi entera.
ked najvacsi klamar a podvodnik co pravdu nepovie ani ked pozdravi zrazu precitne a zisti ze sa ocitol 🤣 riadnej sracke . Nuz hegi nevydalo to celkom tak ako vas sefinko ubezpcecoval ze kludne pachajte vakinacnu genocidu posielajte zbrane narkomanovi v zelenom tricku na slovensky poslite vodne dela kuklacov a palte po nich gumenymi p...

30.03.2023, 03:11
Hegi jedna pikoska pre teba pravdiva uz sa priznali v 68 mom boli v atelieroch stanley Kubrika a nie na mesiaci. a 3000 vlastnych obcanov odpalili na povel 11.9. v dvojickach a budove cislo 7 ktora bola neposkodena. skripalovci aj navalny boli otraveny najjedovatejsim bojovym plynom ktory zabija vsetko v okoli a cuduj sa svete dnes sa tesia dobremu zdraviu. a takto by som mohol pokracovat do nekonecna do pixe hegi ty by si si zasluzil dobru kres papulu taku ze by ti stena dala druhu ty ides vykrikovat o dezinformaciach ? hovado.
none
4

3. Vladimir 30.03.2023, 03:11

Hegi jedna pikoska pre teba pravdiva uz sa priznali v 68 mom boli v atelieroch stanley Kubrika a nie na mesiaci. a 3000 vlastnych obcanov odpalili na povel 11.9. v dvojickach a budove cislo 7 ktora bola neposkodena. skripalovci aj navalny boli otraveny najjedovatejsim bojovym plynom ktory zabija vsetko v okoli a cuduj sa svete dnes sa tesia dobremu zdraviu. a takto by som mohol pokracovat do nekonecna do pixe hegi ty by si si zasluzil dobru kres papulu taku ze by ti stena dala druh...

30.03.2023, 03:26
a tie tvoje digitalne platformy aj s jejich sefmi co cele roky zaplavovali systematicky cely slovensky virtualny priestor klamstvami polopravdami sirenim strachu z chripocky a pod vselijakymi hrozbami prinutili ludi napichat sa jedom a nazvete to slobodou a ta haraburda nedonosena so smetiska je isty chodiaci podvod nenavist voci vsetkemu slovanskemu a zatiahnutim mna a 5.000.000 mierumilovnych slpovakov do vojny proti bratom rusom si prekrocil vsetky medze a ty si veselo otvaras tu spinavu papulu na slovensky narod. STOP. uz ani krok.
none
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 66 601 B generated in : 0.255 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.05 ( 27.4.2024 21:45 ) themes displays : 23 051 751 x unique displays : 2 568 494 x ip address : 44.222.64.76

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 6, donaters clicked me on ads 0,00 € (0 clicks), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
account name:
Dziak Maroš, Ing.
bank:
Tatra banka, a.s.
Hodžovo námestie 3
811 06 Bratislava 1
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated

facebook

MaDzi
Lipka
Help
Zmysel života
Kniha života
Documentor
Univerozum
share this page

statistics

TOPlist