pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Žumpa

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Ruská propaganda (2)

príspevkov
12
zobrazení
680
unikátne
321
tému vytvoril(a) 19.8.2025 06:03 Lemmy
1
19.08.2025, 06:03
Ruská propaganda z ľudí debilov nerobí, ona na debilov mieri.
none
2

1. Lemmy 19.08.2025, 06:03

Ruská propaganda z ľudí debilov nerobí, ona na debilov mieri.

1▲
19.08.2025, 08:02
Ktorá z propagánd nemieri na debilov? 😉

A prečo si sa zameral práve na tú ruskú len? 😉

Si jedným z nich? 😉
none
3

2. Dzio 19.08.2025, 08:02

Ktorá z propagánd nemieri na debilov? 😉

A prečo si sa zameral práve na tú ruskú len? 😉

Si jedným z nich? 😉

2▲
19.08.2025, 08:43
To som skopíroval z Facebooku.
none
4

3. Lemmy 19.08.2025, 08:43

To som skopíroval z Facebooku.

3▲
19.08.2025, 08:45
Nu aspoň máme o čom diskutovať 😉
none
5

2. Dzio 19.08.2025, 08:02

Ktorá z propagánd nemieri na debilov? 😉

A prečo si sa zameral práve na tú ruskú len? 😉

Si jedným z nich? 😉

2▲
19.08.2025, 08:46
Veď Ficova propaganda je vlastne ruská.
none
7

5. Lemmy 19.08.2025, 08:46

Veď Ficova propaganda je vlastne ruská.

5▲
19.08.2025, 08:47
Opakujem 😉

Prečo hovoríš o jednej konkrétnej propagande? 😉

Keď každá propaganda mieri na tých debilov, kdekoľvek sa nachádzajú 😉

Americká na amerických, Izraelská na židov, Ruská na rusov, Naša na našu a Moja na moju a Tvoja na tvoju? 😉
none
12

5. Lemmy 19.08.2025, 08:46

Veď Ficova propaganda je vlastne ruská.

5▲
19.08.2025, 09:00
Nie je.
none
6

2. Dzio 19.08.2025, 08:02

Ktorá z propagánd nemieri na debilov? 😉

A prečo si sa zameral práve na tú ruskú len? 😉

Si jedným z nich? 😉

2▲
19.08.2025, 08:47
Nie som ficoid.
none
8

6. Lemmy 19.08.2025, 08:47

Nie som ficoid.

6▲
19.08.2025, 08:48
Vieme, si vraj humanista 😉
none
9

8. Dzio 19.08.2025, 08:48

Vieme, si vraj humanista 😉

8▲
19.08.2025, 08:49
Aj keď neviem, čo má satanizmus s humanizmom 😉
none
10

9. Dzio 19.08.2025, 08:49

Aj keď neviem, čo má satanizmus s humanizmom 😉

9▲
19.08.2025, 08:50
Ak len nie to, že sa tým akože humanizmom maskuje 😉
none
11

10. Dzio 19.08.2025, 08:50

Ak len nie to, že sa tým akože humanizmom maskuje 😉

10▲
19.08.2025, 08:52
Vieš, Satan si možno myslí o sebe, že je Boss, ale skutočný Boss je tento 😉

odkaz 😉
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 82 492 B vygenerované za : 0.189 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 822 918 x jedinečné zobrazenia : 5 271 261 x ip adresa : 216.73.216.217
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none