pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Žumpa

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Pretláčateľ Green Dealu, migrácie a vojny Šefčovič, má byť opäť eurokomisárom za Slovensko

príspevkov
7
zobrazení
1 456
unikátne
77
tému vytvoril(a) 21.4.2024 15:09 Kasafran
1
21.04.2024, 15:09
Pretláčateľ Green Dealu, migrácie a vojny Šefčovič, má byť opäť eurokomisárom za Slovensko...?!
Milan Uhrík
Apr 19, 2024

Pretláčateľ Green Dealu, migrácie a vojny Maroš Šefčovič, má byť opäť eurokomisárom za Slovensko⁉️ To nemyslíte vážne... To už mohli podporiť rovno Leyenovú.

Novým eurokomisárom za Slovensko má byť zase Korčokov švagor Maroš Šefčovič. Pripomínam, že Šefčovič je eurokomisár zodpovedný za likvidačný Green Deal, Šefčovič je ten, kto v EÚ pretláča migračný pakt a vojenskú pomoc Zelenskému! Ako naozaj, to už môže vláda rovno nominovať Leyenovú, a bude to to isté...!

odkaz
2

1. Kasafran 21.04.2024, 15:09

Pretláčateľ Green Dealu, migrácie a vojny Šefčovič, má byť opäť eurokomisárom za Slovensko...?! Milan Uhrík Apr 19, 2024 Pretláčateľ Green Dealu, migrácie a vojny Maroš Šefčovič, má byť opäť eurokomisárom za Slovensko⁉️ To nemyslíte vážne... To už mohli podporiť rovno Leyenovú. Novým eurokomisárom za Slovensko má byť zase Korčokov švagor Maroš Šefčovič. Pripomínam, že Šefčovič je eurokomisár zodpovedný za likvidačný Green Deal, Šefčovič je ten, kto v EÚ pretláča migračný pakt a vojenskú pomoc ...

1▲
21.04.2024, 15:58
Náhodou Mara Shefcowonc je jediným Slovákom, ktorý letel Air Force jedna!!
odkaz
Tak to je dostatočná kvalifikácia na tento post.
A teta Uršuľa bude precedníčkou!!!
súhlasí: Kasafran
3

2. peter67 21.04.2024, 15:58

Náhodou Mara Shefcowonc je jediným Slovákom, ktorý letel Air Force jedna!!
https://plus7dni.pluska.sk/domov/vysmiaty-ako-maly-chlapec-sefcovic-volal-air-force-one-svojej-helenke
Tak to je dostatočná kvalifikácia na tento post.
A teta Uršuľa bude precedníčkou!!!

2▲
21.04.2024, 16:45
(2) Peter67,
dovoľ mi dodať, že kvalifikáciou doživotnou...
súhlasí: peter67
4

2. peter67 21.04.2024, 15:58

Náhodou Mara Shefcowonc je jediným Slovákom, ktorý letel Air Force jedna!!
https://plus7dni.pluska.sk/domov/vysmiaty-ako-maly-chlapec-sefcovic-volal-air-force-one-svojej-helenke
Tak to je dostatočná kvalifikácia na tento post.
A teta Uršuľa bude precedníčkou!!!

2▲
21.04.2024, 18:23
...p0kaaa viem najdlhsie lety abs0lvuju Mary let0m z krcmy,ked pridu pre sv0je p0l0vicky...
súhlasí: Kasafran
👍: peter67
none
5

4. d0d0...very best 21.04.2024, 18:23

...p0kaaa viem najdlhsie lety abs0lvuju Mary let0m z krcmy,ked pridu pre sv0je p0l0vicky...

4▲
21.04.2024, 21:21
(4) Dodo-best,
stalo sa to niekedy aj Tebe, mne ešte nie - nevylučujem však, že sa mi tak nemôže stať...?!
6

1. Kasafran 21.04.2024, 15:09

Pretláčateľ Green Dealu, migrácie a vojny Šefčovič, má byť opäť eurokomisárom za Slovensko...?! Milan Uhrík Apr 19, 2024 Pretláčateľ Green Dealu, migrácie a vojny Maroš Šefčovič, má byť opäť eurokomisárom za Slovensko⁉️ To nemyslíte vážne... To už mohli podporiť rovno Leyenovú. Novým eurokomisárom za Slovensko má byť zase Korčokov švagor Maroš Šefčovič. Pripomínam, že Šefčovič je eurokomisár zodpovedný za likvidačný Green Deal, Šefčovič je ten, kto v EÚ pretláča migračný pakt a vojenskú pomoc ...

1▲
22.04.2024, 11:40
1. Chváľme Pána, že tu sa jedná iba o Gren Díl .
Oveľa horší je vraj istý nenápadný poslanček z Bosny a Hercegoviny, Buko Sarakosovovič !
Buko totiž pretláča Zelen Díl ! Teda aby sa odovzdávala časť peňazí z každého nákupu občana na Zelenského .
Buko navrhuje jednotnú sadzbu 10 € z každého bločku.
Po novom, teda hoci si občianko kúpi iba jeden rožtek za 6 centíkov, zaplatí radostne 10.06 €
súhlasí: peter67 , Kasafran
7

6. Wolfsmörder 22.04.2024, 11:40

1. Chváľme Pána, že tu sa jedná iba o Gren Díl .
Oveľa horší je vraj istý nenápadný poslanček z Bosny a Hercegoviny, Buko Sarakosovovič !
Buko totiž pretláča Zelen Díl ! Teda aby sa odovzdávala časť peňazí z každého nákupu občana na Zelenského .
Buko navrhuje jednotnú sadzbu 10 € z každého bločku.
Po novom, teda hoci si občianko kúpi iba jeden rožtek za 6 centíkov, zaplatí radostne 10.06 €

6▲
22.04.2024, 21:29
(6) Wolfsmörder,
a nieektorí z tých uvedomelejších/obetavejších možno radostne zaplatia aj celých 11,00 €ur...
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 519 516 B vygenerované za : 0.215 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 804 396 x jedinečné zobrazenia : 5 268 365 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none