pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Žumpa
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
príspevkov 7 |
zobrazení 894 |
unikátne 314 |
tému vytvoril(a) 13.4.2025 08:23 Lemmy
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Dzio napísal: Pridal som na žiadosť Tomáška v lipke možnosť založiť diskusnú tému typu BLOG 😉
To je téma, v ktorej môže písať len autor témy (plus admin) 😉
Dúfam, že teraz tu nebudú len takéto témy, lebo toto miesto je diskusné fórum a malo by sa tu primárne diskutovať.
To si myslím aj ja. Má sa tu diskutovať.
|
 |
|
2
|
|
|
1. Lemmy 13.04.2025, 08:23
Dzio napísal: Pridal som na žiadosť Tomáška v lipke možnosť založiť diskusnú tému typu BLOG 😉 To je téma, v ktorej môže písať len autor témy (plus admin) 😉 Dúfam, že teraz tu nebudú len takéto témy, lebo toto miesto je diskusné fórum a malo by sa tu primárne diskutovať. To si myslím aj ja. Má sa tu diskutovať.
1▲
13.04.2025, 11:55
|
blogy sluzia len na ulozisko fotiek, videi, ved si videl moj blog.
A okrem ineho ty moc nediskutujes, utekas z diskusie
|
 |
|
3
|
|
|
2. tomas12345 13.04.2025, 11:55
blogy sluzia len na ulozisko fotiek, videi, ved si videl moj blog.
A okrem ineho ty moc nediskutujes, utekas z diskusie
2▲
13.04.2025, 12:13
|
Blog alebo pôvodne weblog (z angl. blog od web log – webový denník) je webové sídlo, ktoré umožňuje registrovaným užívateľom jednoducho publikovať svoje názory, skúsenosti a pod. na webe.
Rozhodne neslúžia len ako úložisko fotiek. Ale zasa, ak to Maroškovi nevadí, tak prečo nie aj ako úložisko, keď to potrebuješ.
|
 |
|
5
|
|
|
3. Nadja 13.04.2025, 12:13
Blog alebo pôvodne weblog (z angl. blog od web log – webový denník) je webové sídlo, ktoré umožňuje registrovaným užívateľom jednoducho publikovať svoje názory, skúsenosti a pod. na webe.
Rozhodne neslúžia len ako úložisko fotiek. Ale zasa, ak to Maroškovi nevadí, tak prečo nie aj ako úložisko, keď to potrebuješ.
3▲
13.04.2025, 18:14
|
Nazvi si to ako chceš, skrátka existuje to tu ako uložisko velkej databázy, ktorú si chce niekto uložiť pre seba ale aj pre iných, no nechce tam mať tisícku spamov.
|
 |
|
6
|
|
|
5. tomas12345 13.04.2025, 18:14
Nazvi si to ako chceš, skrátka existuje to tu ako uložisko velkej databázy, ktorú si chce niekto uložiť pre seba ale aj pre iných, no nechce tam mať tisícku spamov.
5▲
13.04.2025, 22:05
|
|
7
|
Bez Teba by to tu nemalo zmysel a úroveň zároveň 😁
|
 |
|
4
|
|
|
2. tomas12345 13.04.2025, 11:55
blogy sluzia len na ulozisko fotiek, videi, ved si videl moj blog.
A okrem ineho ty moc nediskutujes, utekas z diskusie
2▲
13.04.2025, 13:04
|
Neutekám, nemám čas na dlhšiu diskusiu.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 725 392 B
vygenerované za : 0.284 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 796 364 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 834 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|