pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Žumpa

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Pokojný večer na vŕšky padal ;)

príspevkov
4
zobrazení
3 816
unikátne
1 135
tému vytvoril(a) 22.5.2018 20:58 EnaXnaY
1
22.05.2018, 20:58
Je nádherný večer, aj teplota je ideálna 😉

Som v postieľke a ťukám do noteboočika 😉

Dnes som veľa stihol poriešiť a poviem Vám, teším sa už na novú prácu 😉

Budú nové výzvy, noví kolegovia, lepší plat 😉

Všetko ideálne 😉

Neviem komu mám za to poďakovať, tak ďakujem len tak do pléna 😉

A na záver otázka 😉

Vrhli ste sa niekedy do neistoty? 😉

Lebo ja som to tentokrát urobil tak - nemal som nič isté a bola aj taká možnosť, že skončím na ulici 😉

Ale vyšlo mi to 😉
none
2

1. EnaXnaY 22.05.2018, 20:58

Je nádherný večer, aj teplota je ideálna 😉 Som v postieľke a ťukám do noteboočika 😉 Dnes som veľa stihol poriešiť a poviem Vám, teším sa už na novú prácu 😉 Budú nové výzvy, noví kolegovia, lepší plat 😉 Všetko ideálne 😉 Neviem komu mám za to poďakovať, tak ďakujem len tak do pléna 😉 A na záver otázka 😉 Vrhli ste sa niekedy do neistoty? 😉 Lebo ja som to tentokrát urobil tak - nemal som nič isté a bola aj taká možnosť, že skončím na ulici 😉 Ale vyšlo mi to 😉

1▲
25.05.2018, 17:20
odkaz
sibe, nebolo umyselne 🙂)))) Stay on thes roads
We shall meet
none
3

2. lovelydreamer 25.05.2018, 17:20

https://scontent.fvie2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29425946_1758382050891741_8036369103465742336_n.jpg?_nc_cat=0&oh=485a201b962905d62bb8b41b7d9cd899&oe=5BBEA159
sibe, nebolo umyselne 🙂)))) Stay on thes roads
We shall meet

2▲
26.05.2018, 12:43
Zločin a trest 😉

Tak to vo svete chodí 😉
none
4

1. EnaXnaY 22.05.2018, 20:58

Je nádherný večer, aj teplota je ideálna 😉 Som v postieľke a ťukám do noteboočika 😉 Dnes som veľa stihol poriešiť a poviem Vám, teším sa už na novú prácu 😉 Budú nové výzvy, noví kolegovia, lepší plat 😉 Všetko ideálne 😉 Neviem komu mám za to poďakovať, tak ďakujem len tak do pléna 😉 A na záver otázka 😉 Vrhli ste sa niekedy do neistoty? 😉 Lebo ja som to tentokrát urobil tak - nemal som nič isté a bola aj taká možnosť, že skončím na ulici 😉 Ale vyšlo mi to 😉

1▲
26.05.2018, 13:18
Viackrát som sa už vrhla do neistoty namiesto toho, aby som si nažívala v ustálenej hladine istoty, ktorú sa mi chcelo zmeniť.

Aj v zamestnaní, aj inak.

V novom zamestnaní.. som myslela, že nevydržím ani 5 dní, bolo to úplne niečo nové, reku toto sa nikdy nenaučím... a som tam doteraz... 🙂))
súhlasí: EnaXnaY
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 193 493 B vygenerované za : 0.200 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 794 038 x jedinečné zobrazenia : 5 266 471 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none