pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Žumpa
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Kto v skutočnosti stojí za Saharským prachom ?
|
|
príspevkov 45 |
zobrazení 5 428 |
unikátne 140 |
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Vedci nás dlho varovali pred pred Chemtrails a toto je výsledok ? Alebo nás stopy zavedú do tajných laboratórií USA na Ukrajine ? Žijeme si v prašnom prostredí zníženej viditeľnosti a mainstrím je ticho ?
|
|
|
2
|
|
|
1. Wolfsmörder 01.04.2024, 08:16
Vedci nás dlho varovali pred pred Chemtrails a toto je výsledok ? Alebo nás stopy zavedú do tajných laboratórií USA na Ukrajine ? Žijeme si v prašnom prostredí zníženej viditeľnosti a mainstrím je ticho ?
1▲
01.04.2024, 09:21
|
Bratia poďme do ulíc!!! Páchateľ je zjavný!!! Za všetkým hľadaj ženu!! A preto svorne poďme korbáčovať to pokolenie Evy, ktorá je na vine, že už si nelebedíme v Rajskej záhrade!! Bite, tnite, ako keby šlo o život!!! ♀
|
|
|
3
|
|
|
2. peter67 01.04.2024, 09:21
Bratia poďme do ulíc!!! Páchateľ je zjavný!!! Za všetkým hľadaj ženu!! A preto svorne poďme korbáčovať to pokolenie Evy, ktorá je na vine, že už si nelebedíme v Rajskej záhrade!! Bite, tnite, ako keby šlo o život!!! ♀
2▲
01.04.2024, 09:47
|
2. Petře... Tam je za tým niečo.... Prach je vidieť. To nie je, ako bol Covid
|
|
|
4
|
|
|
3. Wolfsmörder 01.04.2024, 09:47
2. Petře... Tam je za tým niečo.... Prach je vidieť. To nie je, ako bol Covid
3▲
01.04.2024, 10:08
|
|
5
|
|
|
4. peter67 01.04.2024, 10:08
Prach si a na prachy sa obrátiš!! Ak ťa po smrti predajú na vedecké účely.   
4▲
01.04.2024, 20:42
|
4. Prach, ktorý prikryl našu domovinu je dielom VAROVANIA !! ARCHANJEL GABRIEL sa nám takto snaží napomenúť odkiaľ pochádza Hriech !
|
|
|
6
|
|
|
5. Wolfsmörder 01.04.2024, 20:42
4. Prach, ktorý prikryl našu domovinu je dielom VAROVANIA !! ARCHANJEL GABRIEL sa nám takto snaží napomenúť odkiaľ pochádza Hriech !
5▲
01.04.2024, 20:45
|
Netáraj nezmysly. Ide len o silný vietor, a čoskoro to zmizne. Príde studený front.
|
 |
|
7
|
|
|
6. Lemmy 01.04.2024, 20:45
Netáraj nezmysly. Ide len o silný vietor, a čoskoro to zmizne. Príde studený front.
6▲
01.04.2024, 20:48
|
Pokiaľ sú Ti znamenia Pána ľahostajné.....zavri jednoducho papuľu.
|
|
|
8
|
|
|
7. Wolfsmörder 01.04.2024, 20:48
Pokiaľ sú Ti znamenia Pána ľahostajné.....zavri jednoducho papuľu.
7▲
01.04.2024, 21:12
|
Veď vravím, netáraj nezmysly, už si horší od konšpirátorov o chemtrails, keď sa odvolávaš na Krista.  Či toho monoteistického židovského boha.
|
 |
|
11
|
|
|
8. Lemmy 01.04.2024, 21:12
Veď vravím, netáraj nezmysly, už si horší od konšpirátorov o chemtrails, keď sa odvolávaš na Krista. Či toho monoteistického židovského boha.
8▲
01.04.2024, 22:08
|
8. Lemmy ! To že tvoju dušu ovládol Ancikrist, ešte neznamená, že nebudeš spasený !!! Začni sa KAJAŤ !!!
|
|
|
12
|
|
|
11. Wolfsmörder 01.04.2024, 22:08
8. Lemmy ! To že tvoju dušu ovládol Ancikrist, ešte neznamená, že nebudeš spasený !!! Začni sa KAJAŤ !!!
11▲
02.04.2024, 00:09
|
|
13
|
12. Môj sen je stať sa Brajťanom . Chodiť od dverí ku dverám a pozývať ľudí , skrze ich úprimné srdcia do Brajťanského spoločenstva.
|
|
|
14
|
|
|
13. Wolfsmörder 02.04.2024, 09:41
12. Môj sen je stať sa Brajťanom . Chodiť od dverí ku dverám a pozývať ľudí , skrze ich úprimné srdcia do Brajťanského spoločenstva.
13▲
02.04.2024, 09:42
|
13. Ponúkať ľuďom takýto duchovný pokrm.
|
|
|
18
|
|
|
13. Wolfsmörder 02.04.2024, 09:41
12. Môj sen je stať sa Brajťanom . Chodiť od dverí ku dverám a pozývať ľudí , skrze ich úprimné srdcia do Brajťanského spoločenstva.
13▲
02.04.2024, 11:53
|
To si na omyle. Brajťania nechodia od dverí k dverám. 
|
 |
|
20
|
|
|
18. Lemmy 02.04.2024, 11:53
To si na omyle. Brajťania nechodia od dverí k dverám.
18▲
02.04.2024, 12:25
|
To iba StaroBrajťania!!! NovoBrajťania budú chodiť a klopať, lebo je vás málo, slabo totižto evanjelizujete. 
|
|
|
21
|
|
|
18. Lemmy 02.04.2024, 11:53
To si na omyle. Brajťania nechodia od dverí k dverám.
18▲
02.04.2024, 12:26
|
18. Lemmy a ako teda získavate nových VERIACICH ? Ako hlásate evanjelium ?
|
|
|
22
|
|
|
21. Wolfsmörder 02.04.2024, 12:26
18. Lemmy a ako teda získavate nových VERIACICH ? Ako hlásate evanjelium ?
21▲
02.04.2024, 12:45
|
Nijako. Kto chce, ten je.
|
 |
|
23
|
|
|
22. Lemmy 02.04.2024, 12:45
Nijako. Kto chce, ten je.
22▲
02.04.2024, 13:14
|
A to je tá konečne správna cesta.
Kto chce, ten je!
U nás tiež tak.
|
 |
|
24
|
|
|
23. era 02.04.2024, 13:14
A to je tá konečne správna cesta.
Kto chce, ten je!
U nás tiež tak.
23▲
02.04.2024, 13:44
|
23. Era. Ako ku vám ? Ako získať členstvo alebo VIERU ? Kam ísť, za kým ?
|
|
|
32
|
|
|
24. Wolfsmörder 02.04.2024, 13:44
23. Era. Ako ku vám ? Ako získať členstvo alebo VIERU ? Kam ísť, za kým ?
24▲
02.04.2024, 14:23
|
|
36
|
|
|
32. era 02.04.2024, 14:23
https://goetheanum.ch/de/gesellschaft#mitgliedschaft
32▲
02.04.2024, 14:37
|
Nejako zmätočne tam mi to gugeľ preložil.  Staňte sa členom Antroposofickej spoločnosti sieť živej duchovnej výmeny o antropozofii v súčasnosti Tak ako je to z, alebo s? 
|
|
|
37
|
|
|
36. peter67 02.04.2024, 14:37
Nejako zmätočne tam mi to gugeľ preložil. Staňte sa členom Antroposofickej spoločnosti sieť živej duchovnej výmeny o antropozofii v súčasnosti Tak ako je to z, alebo s? 
36▲
02.04.2024, 14:38
|
To s tým "s" a "z", je príliš dlhý príbeh a tak trochu mysteriózny. Necháme to zatiaľ otvorené. 😁
|
 |
|
38
|
|
|
37. era 02.04.2024, 14:38
To s tým "s" a "z", je príliš dlhý príbeh a tak trochu mysteriózny. Necháme to zatiaľ otvorené. 😁
37▲
02.04.2024, 14:41
|
|
40
|
|
|
38. peter67 02.04.2024, 14:41
Otvorené, dostane sa tam kaz, odhnije to a bude po vtákoch.   
38▲
02.04.2024, 16:15
|
Nech odhnije, čo je skazené.... 
|
 |
|
41
|
|
|
40. era 02.04.2024, 16:15
Nech odhnije, čo je skazené....

40▲
02.04.2024, 17:06
|
Asi som skazený a odhnívam. Keď si ... je to na nevydržanie.   
|
|
|
42
|
|
|
41. peter67 02.04.2024, 17:06
Asi som skazený a odhnívam. Keď si ... je to na nevydržanie.   
41▲
02.04.2024, 18:45
|
|
15
|
|
|
7. Wolfsmörder 01.04.2024, 20:48
Pokiaľ sú Ti znamenia Pána ľahostajné.....zavri jednoducho papuľu.
7▲
02.04.2024, 10:41
|
|
16
|
|
|
15. J.Tull 02.04.2024, 10:41
Tým znamením má byť roky rokúce, dlhodobo sa v intervaloch opakujúci saharský piesok, výskyt ktorého je vysvetliteľným prirodzeným javom?  
15▲
02.04.2024, 11:10
|
|
17
|
|
|
16. peter67 02.04.2024, 11:10
Znamenie je znamenie!! Vari roky rokúce vždy na 1.apríla piesok padá na naše hlavý?
  
16▲
02.04.2024, 11:31
|
... a prišiel dážď... a zmyl ho 
|
 |
|
19
|
|
|
17. J.Tull 02.04.2024, 11:31
... a prišiel dážď... a zmyl ho
17▲
02.04.2024, 12:18
|
To je ďalšie znamenie, že na nápravu ste mali dva dni!!! 
|
|
|
25
|
|
|
19. peter67 02.04.2024, 12:18
To je ďalšie znamenie, že na nápravu ste mali dva dni!!!
19▲
02.04.2024, 14:08
|
Nevyužili sme a to ani raz. Príde piesok a potom zmizne a opäť príde a zmizne... dookola... a my nič - nie a nie sa napraviť, pritom poniektorí zažili aj ryby, žaby z neba padajúce a čo... a nič; náprava nikde. To chce potopu  
|
 |
|
27
|
|
|
25. J.Tull 02.04.2024, 14:08
Nevyužili sme a to ani raz. Príde piesok a potom zmizne a opäť príde a zmizne... dookola... a my nič - nie a nie sa napraviť, pritom poniektorí zažili aj ryby, žaby z neba padajúce a čo... a nič; náprava nikde. To chce potopu

25▲
02.04.2024, 14:12
|
25. Pán nám jasne ukázal, že Hriech. Preto na Veľkú Noc  
|
|
|
31
|
|
|
27. Wolfsmörder 02.04.2024, 14:12
25. Pán nám jasne ukázal, že Hriech. Preto na Veľkú Noc
 
27▲
02.04.2024, 14:19
|
Veľká noc bola predsa v nedeľu. V nedeľu ráno bol objavený prázdny hrob... a piesku najviac padlo v pondelok, ktorý nie je kresťanským sviatkom 
|
 |
|
34
|
|
|
31. J.Tull 02.04.2024, 14:19
Veľká noc bola predsa v nedeľu. V nedeľu ráno bol objavený prázdny hrob... a piesku najviac padlo v pondelok, ktorý nie je kresťanským sviatkom
31▲
02.04.2024, 14:32
|
U nás v pondelok, a niekde ešte pondelok nebol!!! Musíš to brať globálne, ako Potopu o ktorej všetko vie najlepšie Ondrík!! Jasne a rozumne popísal, čo jedli zvieratá po opadnutí vody!! Čo jedli bylinožravce a čo mäsožravce, ako sa šikovne namnožila a ako putovali každé do predom určenej destinácie!!! Klokani a iné podivné zvery do Austrálie a na Nový Zéland. Slony do Afriky a Indie, žirafy, zebry, hrochy, levy, nosorožce...do Afriky. Pumy, medveď grizly a baribal do Severnej Ameriky a ako sa opice namnožili a rozdelili do druhov a každý druh šiel tam, kam patril!! Niečo do Ázie, niečo na Japonské ostrovy, niečo do Afriky, a niečo do južnej Ameriky, Podobne sa nadelili ľudia, stali sa z nich rôzne rasy a tie sa tak isto rozliezli po celom svete, kde zabudli na Boha a vyrobili si kopec iných bohov, ktorých uctievali. Všetko je jasné, že sa tak stalo, lebo to ináč ani byť nemohlo!!!
|
|
|
43
|
|
|
34. peter67 02.04.2024, 14:32
U nás v pondelok, a niekde ešte pondelok nebol!!! Musíš to brať globálne, ako Potopu o ktorej všetko vie najlepšie Ondrík!! Jasne a rozumne popísal, čo jedli zvieratá po opadnutí vody!! Čo jedli bylinožravce a čo mäsožravce, ako sa šikovne namnožila a ako putovali každé do predom určenej destinácie!!! Klokani a iné podivné zvery do Austrálie a na Nový Zéland. Slony do Afriky a Indie, žirafy, zebry, hrochy, levy, nosorožce...do Afriky. Pumy, medveď grizly a baribal do Severnej Ameriky a ako sa op...
34▲
02.04.2024, 19:12
|
Ak to beriem globálne, potom asi najviac hriešnymi sú Rumuni, bezhriešni sú Američania a my v Leviciach máme hriechov len ako máčny máčik, pretože sme si ten piesoček ledva všimli😇
|
 |
|
44
|
|
|
43. J.Tull 02.04.2024, 19:12
Ak to beriem globálne, potom asi najviac hriešnymi sú Rumuni, bezhriešni sú Američania a my v Leviciach máme hriechov len ako máčny máčik, pretože sme si ten piesoček ledva všimli😇
43▲
02.04.2024, 19:14
|
V Medzilaborciach je ho na balkónoch hojne.
|
 |
|
45
|
|
|
43. J.Tull 02.04.2024, 19:12
Ak to beriem globálne, potom asi najviac hriešnymi sú Rumuni, bezhriešni sú Američania a my v Leviciach máme hriechov len ako máčny máčik, pretože sme si ten piesoček ledva všimli😇
43▲
02.04.2024, 19:32
|
|
29
|
|
|
25. J.Tull 02.04.2024, 14:08
Nevyužili sme a to ani raz. Príde piesok a potom zmizne a opäť príde a zmizne... dookola... a my nič - nie a nie sa napraviť, pritom poniektorí zažili aj ryby, žaby z neba padajúce a čo... a nič; náprava nikde. To chce potopu

25▲
02.04.2024, 14:15
|
Nevyužili, ale raz...príde ako zlodej v noci a bude vám všetkým beda, čo ste neuverili znameniam!!! To si poznamenaj. 
|
|
|
26
|
|
|
17. J.Tull 02.04.2024, 11:31
... a prišiel dážď... a zmyl ho
17▲
02.04.2024, 14:10
|
Wolfsmörder, vari dážď nezmyl ten piesok?    😇
|
 |
|
9
|
|
|
5. Wolfsmörder 01.04.2024, 20:42
4. Prach, ktorý prikryl našu domovinu je dielom VAROVANIA !! ARCHANJEL GABRIEL sa nám takto snaží napomenúť odkiaľ pochádza Hriech !
5▲
01.04.2024, 21:46
|
To je jasné, ale čo má saharský piesok spoločné s hriechom? 🙂
|
 |
|
10
|
|
|
9. Nadja 01.04.2024, 21:46
To je jasné, ale čo má saharský piesok spoločné s hriechom? 🙂
9▲
01.04.2024, 22:06
|
9. NADJA. Pán nám takto dáva najavo, že Mojžiš prekonal Saharu a iba potom mu bolo odpustené !!! Hriešnici museli putovať po púšti 40 rokov !!!
|
|
|
28
|
|
|
10. Wolfsmörder 01.04.2024, 22:06
9. NADJA. Pán nám takto dáva najavo, že Mojžiš prekonal Saharu a iba potom mu bolo odpustené !!! Hriešnici museli putovať po púšti 40 rokov !!!
10▲
02.04.2024, 14:13
|
Ešteže im poslal prepelice z neba padajúce i mannu nebeskú  
|
 |
|
30
|
|
|
10. Wolfsmörder 01.04.2024, 22:06
9. NADJA. Pán nám takto dáva najavo, že Mojžiš prekonal Saharu a iba potom mu bolo odpustené !!! Hriešnici museli putovať po púšti 40 rokov !!!
10▲
02.04.2024, 14:18
|
Ale museli čulo obchodovať s karavánami!! Lebo odkiaľ brali vodu, jedlo ošatenie obuv a tlačivá na daňové priznania? Otázkou ostáva čím platili? Celých 40 rokov?
|
|
|
33
|
|
|
30. peter67 02.04.2024, 14:18
Ale museli čulo obchodovať s karavánami!! Lebo odkiaľ brali vodu, jedlo ošatenie obuv a tlačivá na daňové priznania? Otázkou ostáva čím platili? Celých 40 rokov?
30▲
02.04.2024, 14:25
|
Ty to nevieš? Mojžiš, keď bolo najhoršie, palicou udrel do skaly a bola voda, prepelice i mannu som už spomínal... a potom žili ako mnohé beduínske kmene pred nimi a žili aj po skončení putovania Hebrejov... 😇
|
 |
|
35
|
|
|
33. J.Tull 02.04.2024, 14:25
Ty to nevieš? Mojžiš, keď bolo najhoršie, palicou udrel do skaly a bola voda, prepelice i mannu som už spomínal... a potom žili ako mnohé beduínske kmene pred nimi a žili aj po skončení putovania Hebrejov... 😇
33▲
02.04.2024, 14:35
|
A topánky a odev za 40 rokov brali odkiaľ? Lebo kvôli vode musel Mojžiš často do skaly palicou udierať.
|
|
|
39
|
|
|
35. peter67 02.04.2024, 14:35
A topánky a odev za 40 rokov brali odkiaľ? Lebo kvôli vode musel Mojžiš často do skaly palicou udierať.
35▲
02.04.2024, 14:43
|
Nemusel /to iba v začiatkoch, v tých najhorších obdobiach/, tak ako ani beduíni nemusia. Hebreji sa stali svojim spôsobom života beduínmi a všetko potrebné si zaobstarávali tak, ako ostatní ľudia púšte...
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 245 579 B
vygenerované za : 0.251 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 824 601 x
jedinečné zobrazenia : 5 271 345 x
ip adresa : 216.73.216.217
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|