pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Dalšia lastovička

príspevkov
11
zobrazení
1 253
unikátne
254
tému vytvoril(a) 17.3.2022 14:26 Scarlette
1
17.03.2022, 14:26
Dnes sa vyplakava kvoli McDonald's

odkaz
none
2

1. Scarlette 17.03.2022, 14:26

Dnes sa vyplakava kvoli McDonald's https://www.facebook.com/marek.kalinak.773/videos/5081527801893738

1▲
17.03.2022, 15:47
Síce to nevidím, ale predpokladám, že sa jedná zase o nejaké deti.

Deti nie sú smerodajná vzorka, ešte veľa krát zmenia názory.
none
5

2. Boris 17.03.2022, 15:47

Síce to nevidím, ale predpokladám, že sa jedná zase o nejaké deti.

Deti nie sú smerodajná vzorka, ešte veľa krát zmenia názory.

2▲
17.03.2022, 19:33
2. co nevidis , video?
none
6

5. Scarlette 17.03.2022, 19:33

2. co nevidis , video?

5▲
17.03.2022, 19:33
tinejdzri odrazaju spolocnost
👎: djjaro
none
7

6. Scarlette 17.03.2022, 19:33

tinejdzri odrazaju spolocnost

6▲
17.03.2022, 19:42
Tinejdžeri odrádzajú spoločnosť.
👍: djjaro
3

1. Scarlette 17.03.2022, 14:26

Dnes sa vyplakava kvoli McDonald's https://www.facebook.com/marek.kalinak.773/videos/5081527801893738

1▲
17.03.2022, 15:58
Kapitalisti odchodom mekdonaldu zasadili ďalšiu smrteľnú ranu do stravovania prostého ľudu. Vidím to tak, že tam bude hlad a nedostatok.
súhlasí: Kasafran
👍: Boris
4

3. peter67 17.03.2022, 15:58

Kapitalisti odchodom mekdonaldu zasadili ďalšiu smrteľnú ranu do stravovania prostého ľudu. Vidím to tak, že tam bude hlad a nedostatok.

3▲
17.03.2022, 16:15
Nie, len budú žiť zdravšie.
súhlasí: Boris
none
8

3. peter67 17.03.2022, 15:58

Kapitalisti odchodom mekdonaldu zasadili ďalšiu smrteľnú ranu do stravovania prostého ľudu. Vidím to tak, že tam bude hlad a nedostatok.

3▲
17.03.2022, 23:00
3. mojko a na koho si ty vlastne strane? McDonald nevyplakava to rusi
none
9

8. Scarlette 17.03.2022, 23:00

3. mojko a na koho si ty vlastne strane? McDonald nevyplakava to rusi

8▲
17.03.2022, 23:52
(8) Skarlet,
niečo pre Teba a Tvojich súkmeňovcov...

Goodbye Odessa - Yiddish Song

odkaz
súhlasí: omega
10

9. Kasafran 17.03.2022, 23:52

(8) Skarlet,
niečo pre Teba a Tvojich súkmeňovcov...

Goodbye Odessa - Yiddish Song

https://youtu.be/O2TQ2ehSsKs

9▲
17.03.2022, 23:58
Tiež pridám jednú židovskú, nech má ovca Skarlet radosť

odkaz
súhlasí: Kasafran
none
11

9. Kasafran 17.03.2022, 23:52

(8) Skarlet,
niečo pre Teba a Tvojich súkmeňovcov...

Goodbye Odessa - Yiddish Song

https://youtu.be/O2TQ2ehSsKs

9▲
18.03.2022, 00:07
9. kasafran pozor aby ta nerozdrapilo

odkaz
súhlasí: Kasafran
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 229 006 B vygenerované za : 0.249 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 834 285 x jedinečné zobrazenia : 5 273 001 x ip adresa : 216.73.217.30
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none