move to top

Sump

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / science / chain

Demokratické fórum

entries
32
shows
8 932
uniques
1 287
theme was created 30.05.2018 by Lemmy
30

29. Dwesa 05.06.2018, 00:43

"Kašlem na nemagorov, stoja za milú kedveš." Dobre, magor. Zapichaj si, nejaký si už dlhodobo nervný. Nejakým hodnotením na mŕtvom fóre demokraciu nespasíš.

05.06.2018, 01:22
Dwesa, veď ty nič nechápeš. Demokratické fórum si bude riešiť svoje vlastné udalosti na fóre, nie v štáte. Na štátnu demokraciu si tu predsa ty, a taký nemagori ako ty. S nimi si môžeš v štátnej demokracii pichať, koľko chceš. Nikto z účastníkov na demokratickom fóre nemusí riešiť nedostatky štátnej demokracie, tu si rieš ty s nemagormi, ty sa pás s nemagormi! Na fóre sa budú demokraticky riešiť diskusné príspevky. Nie som nervózny, len som sklamaný, aká si podrývačná a hlúpa.
as response to :
29

28. Lemmy 05.06.2018, 00:12

Omyl, nie je to naivné. Práve ty si naivná, lebo si namýšľaš, že nejakí tzv. odborníci vedia lepšie, čo chcú občania, ako samotní občania. Čo je blízke tzv. kapitalistickému liberalizmu až fašizmu. Furt sa nájdu mudrlanti, ktorí si namýšľajú, že vedia lepšie, čo chcú občania, ako samotní občania. Áno, ak na fóre bude veľa magorov, tak aj tak bude vyzerať demokratické fórum. Presne tak! O tom je demokracia, že ostatným (nemagorom) by malo ísť o to, aby tých magorov bolo menej ako nemagorov. Tak j...

05.06.2018, 00:43
"Kašlem na nemagorov, stoja za milú kedveš." Dobre, magor. Zapichaj si, nejaký si už dlhodobo nervný. Nejakým hodnotením na mŕtvom fóre demokraciu nespasíš.
as response to :
28

27. Dwesa 04.06.2018, 18:53

Naivné. Demokracia funguje len ak sú ľudia dostatočne informovaní. Napríklad na tom starom fóre df.sk je to samý kremľobot, fanatik a nácek, teda ľudia dezinformovaní a nepriatelia demokracie. Jediné k čomu by to slúžilo, že by magori odhlasovali zabanovanie oponentov, aby si mohli honiť medzi sebou.

05.06.2018, 00:12
Omyl, nie je to naivné. Práve ty si naivná, lebo si namýšľaš, že nejakí tzv. odborníci vedia lepšie, čo chcú občania, ako samotní občania. Čo je blízke tzv. kapitalistickému liberalizmu až fašizmu. Furt sa nájdu mudrlanti, ktorí si namýšľajú, že vedia lepšie, čo chcú občania, ako samotní občania. Áno, ak na fóre bude veľa magorov, tak aj tak bude vyzerať demokratické fórum. Presne tak! O tom je demokracia, že ostatným (nemagorom) by malo ísť o to, aby tých magorov bolo menej ako nemagorov. Tak je to aj v celom štáte. Nemagori mlčia! A magori sa dostanú do politiky. Nemagor ani už nejde voliť. A magorom to vyhovuje. Pozri voľby do parlamentu EÚ. Nízka účasť. Nemagorom sa ani nechcelo ísť voliť. Alebo je to tak, že máme na Slovensku len nejakých 10 % nemagorov? Kde je chyba? Nemagori sa nesnažia, aby bolo viac nemagorov. Hundrú, frflú, tak ako ty. Namiesto konkrétnych nápadov hneď všetko devastujú. Kašlem na nemagorov, stoja za milú kedveš.
as response to :
27

1. Lemmy 30.05.2018, 01:06

Páči sa mi Borisov nápad ohľadom pravidiel na Demokratickom fóre. Pozri: http://www.diskusneforum.sk/tema/df-demokraticke-forum Vedel by si vytvoriť fórum, kde by sa dalo hlasovať ku všetkému, čo by tam bolo, témy, príspevky, a všetko by sa muselo nejako dobre, zrozumiteľne zobrazovať. Uvedomujem si, že to na fóre môže byť neprehľadné, preto sa pýtam, či by to bolo možné. Vyslovene princíp demokracie, väčšina platí. A na menšinu sa tiež bude brať nejaký ohľad. Ale ak sa väčšina vyjadrí, že j...

04.06.2018, 18:53
Naivné. Demokracia funguje len ak sú ľudia dostatočne informovaní. Napríklad na tom starom fóre df.sk je to samý kremľobot, fanatik a nácek, teda ľudia dezinformovaní a nepriatelia demokracie. Jediné k čomu by to slúžilo, že by magori odhlasovali zabanovanie oponentov, aby si mohli honiť medzi sebou.
as response to :
1
30.05.2018, 01:06
Páči sa mi Borisov nápad ohľadom pravidiel na Demokratickom fóre.

Pozri:

link

Vedel by si vytvoriť fórum, kde by sa dalo hlasovať ku všetkému, čo by tam bolo, témy, príspevky, a všetko by sa muselo nejako dobre, zrozumiteľne zobrazovať. Uvedomujem si, že to na fóre môže byť neprehľadné, preto sa pýtam, či by to bolo možné.

Vyslovene princíp demokracie, väčšina platí. A na menšinu sa tiež bude brať nejaký ohľad. Ale ak sa väčšina vyjadrí, že je nutné zmazať extrémny názor, tak sa nebude brať ohľad na menšinové názory. Jednoducho, niečo na spôsob referenda. Áno, nie, ale aj ďalšie možnosti, aké ukáže prax. Napríklad aj: Nezáujem, nevyjadrujem sa, nekomentujem. Sám to nemám premyslené. Ale nápad s väčšinovým hlasovaním pri nejakých sporoch sa mi páči.

newest entries : 

created by dzio.skcontact creatorsize : 79 223 Bgenerated in : 0.069 si'm using cookies,
if you disagree leave
themes displays : 6 154 631 xunique displays : 843 748 xip address : 3.238.147.211

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors and ads
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...
options
main pageaboutgalleryjokescitatesinteligence teststatslipkadfandroid versionit's your turn
searching
žumpa @ facebook