for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Discussion Forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  other  /  theme

Vaši synovia sú vrahovia. Kati. Lu****,“

entries
2
shows
304
uniques
129
theme was created 7.4.2022 01:31 by Scarlette
1
07.04.2022, 01:31
este opät k Buci .

Prezident Putin a jeho verní lokaji – Lavrov a Peskov – masaker popierajú. Telá vraj boli nastrčené Ukrajincami po tom, čo stade ruská armáda odišla. Lenže družicové snímky firmy Maxar ukazujú pravdu: mŕtvoly lemovali ulice Buči už 19. marca, teda v čase, keď mesto okupovali Rusi. Tí sa stade stiahli až 30. marca.
-
Proruskí konšpirátori vrátane samotnej ruskej garnitúry, samozrejme, okamžite po zverejnení videí z Buče hovorili, že ide o nastrčených hercov, figurantov, a že na záberoch vidno, ako sa niektoré mŕtvoly hýbu. Starosta Buče má pre takýchto „užitočných idiotov“ jasný odkaz: nech sa prídu nadýchať hnilobného zápachu, nech si vlezú do niektorého z masových hrobov. A potom nech niečo hovoria.


Celý svet je zdesený z toho, čo ukrajinskí vojaci našli po oslobodení Buče spod ruských pazúrov. Už teraz sa však Západ bojí, aké zverstvá odhalí odliv ruských okupantov z iných ukrajinských obcí a miest.
Ďalšie znásilnené ženy, ďalší umučení a zavraždení civilisti. Putinove vojská vojnu proti ukrajinskej armáde a domobrane prehrávajú, a tak sa vyvršujú na civilistoch, ktorí proti nim nemajú šancu.
Tí, ktorí prežili Buču – už teraz prezývanú novou „Srebrenicou“ – pre novinárov a vojakov opísali, čo sa v tomto meste neďaleko Kyjeva dialo po obsadení novodobou červenou armádou. „Dvaja muži chceli utiecť, zastrelili ich. Jednému vyrezali líce, potom ho strelili do srdca. 89-ročnú babičku zastrelili v posteli. Manželský pár zastavili na ulici, a keď sa im nepáčila komunikácia staršieho muža, zabili ho,“ opísal miestny učiteľ Taras Ševčenko


Nie je urcene pre citlive povahy :(
linknone
2

1. Scarlette 07.04.2022, 01:31

este opät k Buci . Prezident Putin a jeho verní lokaji – Lavrov a Peskov – masaker popierajú. Telá vraj boli nastrčené Ukrajincami po tom, čo stade ruská armáda odišla. Lenže družicové snímky firmy Maxar ukazujú pravdu: mŕtvoly lemovali ulice Buči už 19. marca, teda v čase, keď mesto okupovali Rusi. Tí sa stade stiahli až 30. marca. - Proruskí konšpirátori vrátane samotnej ruskej garnitúry, samozrejme, okamžite po zverejnení videí z Buče hovorili, že ide o nastrčených hercov, figurantov, a že ...

07.04.2022, 09:40
Celý svet je zdesený z toho, čo páchajú ukrajinci a čo podporujú západniari. Raz fašistický západ, vzdy fašistický západ. Ich praktiky sa nezmenili.
Minimálne polovica západniarov nesúhlasí s vlastnými vládami, nedôveruje USA, ani EU.. Ani vlastní im neveria.. A zbytok sveta sa na západ ťažko vysral.. Emocionálne vydieranie západu nemá dosah nikde.... Ešte raz a vychutnám si to.. Západné emocionálne vydieranie nemá dosah NIKDE na planéte. Podliehajú mu iba hlúpi ľudia žijúci na západe presne tak isto, ako nacistom podliehali iba hlupi nemci a drísty a zlom zidovi papali iba hlúpi nemci... Presne to isté sa tu zase deje, len vo vačšom.
none
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 65 346 B generated in : 0.294 s this site needs to use cookies, to work properly... themes displays : 21 522 052 x unique displays : 2 528 285 x ip address : 44.220.62.183

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 2, donaters clicked me on ads 2,92 € (25 clicks), for today 0,13 € (0 clicks), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated