pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Diskusné Fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Rusko zarobí „majland“ na rope a plyne. Odhadli, koľko peňazí potečie do Kremľa

príspevkov
8
zobrazení
554
unikátne
127
tému vytvoril(a) 18.8.2022 23:34 omega
1
18.08.2022, 23:34
Vyšší export ropy a rastúce ceny plynu by mali zvýšiť tohtoročné príjmy Ruska

odkaz
súhlasí: Milaníčko , Kasafran
none
2

1. omega 18.08.2022, 23:34

Vyšší export ropy a rastúce ceny plynu by mali zvýšiť tohtoročné príjmy Ruska https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/637476-rusko-zarobi-majland-na-rope-a-plyne-odhadli-kolko-penazi-potecie-do-kremla/

1▲
18.08.2022, 23:35
Západ dosiahol presný opak sankciami, ale divíme sa, keď západu vládnu psychopati !!!!!!!!!!!!
súhlasí: Kasafran , omega
none
3

2. Milaníčko 18.08.2022, 23:35

Západ dosiahol presný opak sankciami, ale divíme sa, keď západu vládnu psychopati !!!!!!!!!!!!

2▲
18.08.2022, 23:52
(2) Mil@níčko,
prvé určite precitne Nemecko, ktoré má v historickej pamäti zakódovanú ruskú zimu, nielen pod Moskvou, Leningradom, Stalingradom a v Kursku...!
Nemecký kancelár Olaf Scholz si už čoskoro začne biť hlavu o stenu, prečo poslúchol USA nespustiť do prevádzky nový plynovod Nordstream II...!
súhlasí: Milaníčko , omega
4

3. Kasafran 18.08.2022, 23:52

(2) Mil@níčko,
prvé určite precitne Nemecko, ktoré má v historickej pamäti zakódovanú ruskú zimu, nielen pod Moskvou, Leningradom, Stalingradom a v Kursku...!
Nemecký kancelár Olaf Scholz si už čoskoro začne biť hlavu o stenu, prečo poslúchol USA nespustiť do prevádzky nový plynovod Nordstream II...!

3▲
19.08.2022, 09:02
Preto si dnes užívajte teplo!!! Take ceploti ani stare ľudze nepametaju v polke augusta.
Ešte vás učičíka teplé babie leto a Martin (11.11) vás osvieži čerstvým vetríkom zo severu a až potom to začne, to pravé orechové!!!
Aby ste tomu rozumeli, naplno sa prejaví blahodárny vplyv sankcií na Rusko!!!
Zvíťazíme, nepopustíme, na hlavu porazíme.
súhlasí: Kasafran
5

3. Kasafran 18.08.2022, 23:52

(2) Mil@níčko,
prvé určite precitne Nemecko, ktoré má v historickej pamäti zakódovanú ruskú zimu, nielen pod Moskvou, Leningradom, Stalingradom a v Kursku...!
Nemecký kancelár Olaf Scholz si už čoskoro začne biť hlavu o stenu, prečo poslúchol USA nespustiť do prevádzky nový plynovod Nordstream II...!

3▲
19.08.2022, 16:07
Čože Šolc , ten má švagra vo fabrike ,ktorý mu dohadzuje drevené palety každý rok za fľašku.
Akurát čo sa s tým doma musia pobaviť a fúru paliet porozbíjať.
súhlasí: Kasafran
6

5. Wolfsmörder 19.08.2022, 16:07

Čože Šolc , ten má švagra vo fabrike ,ktorý mu dohadzuje drevené palety každý rok za fľašku.
Akurát čo sa s tým doma musia pobaviť a fúru paliet porozbíjať.

5▲
19.08.2022, 16:46
(5) Wolfsmörder,
ale čo spraví potom, keď jeho uzimení podriadení občania Nemecka prídu k jeho domu a odnesú mu z neho každý kúsok strešného a nábytkového dreva...?
A ak budú tak pokračovať pri vilách a kanceláriách všetkých vládnych predstaviteľov nielen v Berlíne, ale vo všetkých nemeckých mestách...?!
7

6. Kasafran 19.08.2022, 16:46

(5) Wolfsmörder,
ale čo spraví potom, keď jeho uzimení podriadení občania Nemecka prídu k jeho domu a odnesú mu z neho každý kúsok strešného a nábytkového dreva...?
A ak budú tak pokračovať pri vilách a kanceláriách všetkých vládnych predstaviteľov nielen v Berlíne, ale vo všetkých nemeckých mestách...?!

6▲
19.08.2022, 17:09
Kaso, toto urobia jedine migranti - inžinieri!!! Bežný Nemec je už domestifikovaný, inštitucianalizovaný a bohvie čo ešte.
A nový Hitler sa ešte na politickej scéne neobjavil, ale už je pôda pripravená.
8

7. peter67 19.08.2022, 17:09

Kaso, toto urobia jedine migranti - inžinieri!!! Bežný Nemec je už domestifikovaný, inštitucianalizovaný a bohvie čo ešte.
A nový Hitler sa ešte na politickej scéne neobjavil, ale už je pôda pripravená.

7▲
19.08.2022, 17:42
(7) Peter67,
a to Ti nenapadlo, že na území Nemecka sa už dlhšiu dobu musia domestikovať Nemci, aby splnili ideu Merkelovej predstavených o zmiešaných rasách...?
Nových nástupcov Goebellsa sa tam už nájde dostatok, no a tí dokážu zdôvodniť aj nepotrebnosť ľudského nosa medzi očami...
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 161 453 B vygenerované za : 0.203 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 793 282 x jedinečné zobrazenia : 5 266 368 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none