pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Diskusné Fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Propagácia extrémizmu v Bratislave

príspevkov
8
zobrazení
766
unikátne
180
tému vytvoril(a) 7.5.2022 10:54 Boris
1
07.05.2022, 10:54
Utečenci z Ukrajiny na demonštrácii v Bratislave propagovali nacistickými symbolmi zločinecký banderovský režim v Kyjeve.

odkaz

RTVS sa tak isto dopustila porušenia zákona v zmysle propagovania extrémistických skupín.

odkaz

Slovenská polícia a prokuratúra tieto zločiny ignoruje napriek tomu, že nie tak dávno to bolo ešte inak....

odkaz
súhlasí: astro
none
2

1. Boris 07.05.2022, 10:54

Utečenci z Ukrajiny na demonštrácii v Bratislave propagovali nacistickými symbolmi zločinecký banderovský režim v Kyjeve. https://rumble.com/v13k2ft-ukrajint-demonstranti-v-bratislav-pod-prapory-azovu.html RTVS sa tak isto dopustila porušenia zákona v zmysle propagovania extrémistických skupín. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/323916#519 Slovenská polícia a prokuratúra tieto zločiny ignoruje napriek tomu, že nie tak dávno to bolo ešte inak.... https://www.infovojna.bz/data/arti...

1▲
07.05.2022, 11:01
Na Ukrajine vznikol problém presne tak, že úrady ignorovali extrémistické skupiny, ktoré tým pádom silneli a naberali stále viac nových, mladých naivných členov.
Čím boli ich rady vačšie, tým viac politickej moci získavali, zastrašovali, šikanovali a vraždili ostatné obyvateľstvo. To prirodzene viedlo k rozdeleniu štátu a k občianskej vojne.
To isté sa už prakticky deje aj u nás, spoločnosť je rozdelená na proextrémistov a protiextrémistov, zatiaľ sa nedejú násilnosti. Avšak extrémizmus sa úradmi evidentne ignoruje.
súhlasí: astro
none
3

2. Boris 07.05.2022, 11:01

Na Ukrajine vznikol problém presne tak, že úrady ignorovali extrémistické skupiny, ktoré tým pádom silneli a naberali stále viac nových, mladých naivných členov.
Čím boli ich rady vačšie, tým viac politickej moci získavali, zastrašovali, šikanovali a vraždili ostatné obyvateľstvo. To prirodzene viedlo k rozdeleniu štátu a k občianskej vojne.
To isté sa už prakticky deje aj u nás, spoločnosť je rozdelená na proextrémistov a protiextrémistov, zatiaľ sa nedejú násilnosti. Avšak extrémizmus ...

2▲
07.05.2022, 11:14
Boris Rozdeľuj a panuj. Možno sa Európa zreorganizuje tak , že nakoniec tu budú len mestské štáty riadené z Bruselu. To by bola "paráda" a problémy s opozíciami a stranami nebudú. Vieš si predstaviť také niečo?
👍: Boris
none
4

3. astro 07.05.2022, 11:14

Boris Rozdeľuj a panuj. Možno sa Európa zreorganizuje tak , že nakoniec tu budú len mestské štáty riadené z Bruselu. To by bola "paráda" a problémy s opozíciami a stranami nebudú. Vieš si predstaviť také niečo?

3▲
07.05.2022, 11:17
Nemusím si nič predstavovať. Samotná Čaputová vyhlásila, že SR je pripravená na ďaľšie odovzdávanie právomocí Bruselu.

none
5

4. Boris 07.05.2022, 11:17

Nemusím si nič predstavovať. Samotná Čaputová vyhlásila, že SR je pripravená na ďaľšie odovzdávanie právomocí Bruselu.

4▲
07.05.2022, 11:57
Európa má zmysluplnú budúcnosť iba ako Európa suverénnych národných štátov, navzájom úzko spolupracujúcich.
Ak členské štáty nenakopú bruselským eurohujerom riť, bude lepšie, ak sa EÚ rozsype.
Choré predstavy Timmermansa a jemu podobných ch.u.j.o.v. treba zmiesť zo stola.
súhlasí: Boris
none
6

5. Korund 07.05.2022, 11:57

Európa má zmysluplnú budúcnosť iba ako Európa suverénnych národných štátov, navzájom úzko spolupracujúcich.
Ak členské štáty nenakopú bruselským eurohujerom riť, bude lepšie, ak sa EÚ rozsype.
Choré predstavy Timmermansa a jemu podobných ch.u.j.o.v. treba zmiesť zo stola.

5▲
07.05.2022, 12:02
Korund, veď to bola pokiaľ viem aj prvotná predstava a funkcia EU. Hospodárska spolupráca. Kým sa nezačali miešať do politiky a spoločnosti ako takej, bolo všetko v poriadku.
👍: Korund
none
8

6. Boris 07.05.2022, 12:02

Korund, veď to bola pokiaľ viem aj prvotná predstava a funkcia EU. Hospodárska spolupráca. Kým sa nezačali miešať do politiky a spoločnosti ako takej, bolo všetko v poriadku.

6▲
07.05.2022, 12:18
Ano. Europske hospodarske spolocenstvo /EHS/ bolo o tom. Lisabonskou zmluvou sa vsetko zmenilo. Bolo treba ponizit a zotrocit postsoc. staty. Cakat zmenu od terajsej chorej verchusky nemozno.
súhlasí: Boris
none
7

3. astro 07.05.2022, 11:14

Boris Rozdeľuj a panuj. Možno sa Európa zreorganizuje tak , že nakoniec tu budú len mestské štáty riadené z Bruselu. To by bola "paráda" a problémy s opozíciami a stranami nebudú. Vieš si predstaviť také niečo?

3▲
07.05.2022, 12:10
Ja som za.
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 979 025 B vygenerované za : 0.200 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 801 095 x jedinečné zobrazenia : 5 267 862 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none