pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Diskusné Fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Nikde sa o tom nepíše....
|
|
príspevkov 12 |
zobrazení 2 128 |
unikátne 367 |
tému vytvoril(a) 12.3.2022 01:12 peter67
|
Téma je len na čítanie...
1
|
....ale vraj údajne do našej vsi priviezli utečencov z UA. Vraj údajne ich ubytovali v penzióne Limba. A také reči sa po vsi trúsia, že ju údajne zničili, lebo v takom čomsi oni bývať nebudú. Podľa údajných údajov s také reči trúsia, že to boli UA cigáni. Ale asi to bude hojax, lebo nič sa o tom nepíše, gugeľ našiel nič, asi aj na fejsbuku to usilovne sa nezverejňuje, takže na 100% to bude hojax, neviem, ale tak rozprávajú ľudia v našej vsi. Že údajne to tak bolo.
|
|
|
2
|
|
|
1. peter67 12.03.2022, 01:12
....ale vraj údajne do našej vsi priviezli utečencov z UA. Vraj údajne ich ubytovali v penzióne Limba. A také reči sa po vsi trúsia, že ju údajne zničili, lebo v takom čomsi oni bývať nebudú. Podľa údajných údajov s také reči trúsia, že to boli UA cigáni. Ale asi to bude hojax, lebo nič sa o tom nepíše, gugeľ našiel nič, asi aj na fejsbuku to usilovne sa nezverejňuje, takže na 100% to bude hojax, neviem, ale tak rozprávajú ľudia v našej vsi. Že údajne to tak bolo.
1▲
12.03.2022, 06:55
|
Tož, zničiť penzión Limba by bola škoda. 
|
 |
|
3
|
|
|
1. peter67 12.03.2022, 01:12
....ale vraj údajne do našej vsi priviezli utečencov z UA. Vraj údajne ich ubytovali v penzióne Limba. A také reči sa po vsi trúsia, že ju údajne zničili, lebo v takom čomsi oni bývať nebudú. Podľa údajných údajov s také reči trúsia, že to boli UA cigáni. Ale asi to bude hojax, lebo nič sa o tom nepíše, gugeľ našiel nič, asi aj na fejsbuku to usilovne sa nezverejňuje, takže na 100% to bude hojax, neviem, ale tak rozprávajú ľudia v našej vsi. Že údajne to tak bolo.
1▲
12.03.2022, 07:26
|
Napísal si to zle 😉
Malo byť: Nikde sa o tom píše 😉
|
 |
|
4
|
|
|
3. EnaXnaY 12.03.2022, 07:26
Napísal si to zle 😉
Malo byť: Nikde sa o tom píše 😉
3▲
12.03.2022, 07:47
|
Napísal som to správne!!! Nikde sa o tom nepíše, iba strohé správy vraj údajne tých čo to videli sa po sieťach šírili, ale už údajne sa nešíria, takže niekde sa o tom píše = nikde sa o tom nepíše. 
|
|
|
5
|
|
|
4. peter67 12.03.2022, 07:47
Napísal som to správne!!! Nikde sa o tom nepíše, iba strohé správy vraj údajne tých čo to videli sa po sieťach šírili, ale už údajne sa nešíria, takže niekde sa o tom píše = nikde sa o tom nepíše. 
4▲
12.03.2022, 07:51
|
Niekde sa o tom hovorí, nikde sa o tom píše 😉
|
 |
|
6
|
|
|
5. EnaXnaY 12.03.2022, 07:51
Niekde sa o tom hovorí, nikde sa o tom píše 😉
5▲
12.03.2022, 07:58
|
|
9
|
|
|
4. peter67 12.03.2022, 07:47
Napísal som to správne!!! Nikde sa o tom nepíše, iba strohé správy vraj údajne tých čo to videli sa po sieťach šírili, ale už údajne sa nešíria, takže niekde sa o tom píše = nikde sa o tom nepíše. 
4▲
12.03.2022, 09:29
|
Ja osobne stretávam Ukrajincov. Je ich v mojom okolí veľa. Majú radi pizzu.
|
 |
|
10
|
|
|
9. Lemmy 12.03.2022, 09:29
Ja osobne stretávam Ukrajincov. Je ich v mojom okolí veľa. Majú radi pizzu.
9▲
12.03.2022, 10:06
|
Dobre, píšem si: Ukrajinec = má rád pizzu. 
|
 |
|
7
|
|
|
1. peter67 12.03.2022, 01:12
....ale vraj údajne do našej vsi priviezli utečencov z UA. Vraj údajne ich ubytovali v penzióne Limba. A také reči sa po vsi trúsia, že ju údajne zničili, lebo v takom čomsi oni bývať nebudú. Podľa údajných údajov s také reči trúsia, že to boli UA cigáni. Ale asi to bude hojax, lebo nič sa o tom nepíše, gugeľ našiel nič, asi aj na fejsbuku to usilovne sa nezverejňuje, takže na 100% to bude hojax, neviem, ale tak rozprávajú ľudia v našej vsi. Že údajne to tak bolo.
1▲
12.03.2022, 08:12
|
Enaxnay ponúka tiež ubytovanie na svojej stránke Lipka, možu tu utečenci prísť, a prebývať v tomto virtuálnom priestore.
|
 |
|
8
|
|
|
1. peter67 12.03.2022, 01:12
....ale vraj údajne do našej vsi priviezli utečencov z UA. Vraj údajne ich ubytovali v penzióne Limba. A také reči sa po vsi trúsia, že ju údajne zničili, lebo v takom čomsi oni bývať nebudú. Podľa údajných údajov s také reči trúsia, že to boli UA cigáni. Ale asi to bude hojax, lebo nič sa o tom nepíše, gugeľ našiel nič, asi aj na fejsbuku to usilovne sa nezverejňuje, takže na 100% to bude hojax, neviem, ale tak rozprávajú ľudia v našej vsi. Že údajne to tak bolo.
1▲
12.03.2022, 09:28
|
|
11
|
|
|
1. peter67 12.03.2022, 01:12
....ale vraj údajne do našej vsi priviezli utečencov z UA. Vraj údajne ich ubytovali v penzióne Limba. A také reči sa po vsi trúsia, že ju údajne zničili, lebo v takom čomsi oni bývať nebudú. Podľa údajných údajov s také reči trúsia, že to boli UA cigáni. Ale asi to bude hojax, lebo nič sa o tom nepíše, gugeľ našiel nič, asi aj na fejsbuku to usilovne sa nezverejňuje, takže na 100% to bude hojax, neviem, ale tak rozprávajú ľudia v našej vsi. Že údajne to tak bolo.
1▲
17.03.2022, 15:55
|
Tak dnes som konzultoval. Údajne doviezli cigánov z UA, ktorí mali údajne sľúbené údajné domy a zrazu šup na ubytovňu, ktorá údajne pred tým bola internátom pri škole, ktorá stojí hneď vedľa. Údajne v Ukrajincoch zovrela krv a spravodlivým hnevom z údajného odrbu (domy pre nich) začali Limbu demolovať, záclony podpaľovať..... Ale zase, všetko je iba údajne!!!! O Ukrajincoch sa nesmie škaredo písať!!!! A ešte keď sú k tomu údjne cigánmi, to ani toľko!!!! Takže končím údajnú správu, kto neverí, nech tu beží a napíše pravdu, ako to bolo, nie iba - údajne- ako ja píšem. 
|
|
|
12
|
|
|
11. peter67 17.03.2022, 15:55
Tak dnes som konzultoval. Údajne doviezli cigánov z UA, ktorí mali údajne sľúbené údajné domy a zrazu šup na ubytovňu, ktorá údajne pred tým bola internátom pri škole, ktorá stojí hneď vedľa. Údajne v Ukrajincoch zovrela krv a spravodlivým hnevom z údajného odrbu (domy pre nich) začali Limbu demolovať, záclony podpaľovať..... Ale zase, všetko je iba údajne!!!! O Ukrajincoch sa nesmie škaredo písať!!!! A ešte keď sú k tomu údjne cigánmi, to ani toľko!!!! Takže končím údajnú správu, kto ...
11▲
17.03.2022, 15:57
|
A tí cigáni priniesli aj ten ukradnutý tank, aby ho odovzdali do zberných surovín?
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 124 223 B
vygenerované za : 0.199 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 803 282 x
jedinečné zobrazenia : 5 268 206 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|