pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Diskusné Fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Huliak reaguje na svoje NEVYMENOVANIE za ministra, prezidentke sa nechystá ustúpiť

príspevkov
17
zobrazení
695
unikátne
67
tému vytvoril(a) 21.10.2023 22:47 Kasafran
1
21.10.2023, 22:47
Huliak reaguje na svoje NEVYMENOVANIE za ministra, prezidentke sa nechystá ustúpiť...

odkaz
2

1. Kasafran 21.10.2023, 22:47

Huliak reaguje na svoje NEVYMENOVANIE za ministra, prezidentke sa nechystá ustúpiť... https://youtu.be/BR2KfhquiRQ

1▲
21.10.2023, 23:02
Ten Huliak vôbec nevie, ako na Čaputovú🤦 To je taký problém dať si kožené tangá, podprsenku, opätky? Prehodiť dúhový šál a zmaľovať sa ako stará k.rva? Ideálne ešte do zadku USA vlajku a tá megera si nohy poláme.
súhlasí: Kasafran
none
4

2. Milaníčko 21.10.2023, 23:02

Ten Huliak vôbec nevie, ako na Čaputovú🤦 To je taký problém dať si kožené tangá, podprsenku, opätky? Prehodiť dúhový šál a zmaľovať sa ako stará k.rva? Ideálne ešte do zadku USA vlajku a tá megera si nohy poláme.

2▲
22.10.2023, 19:00
(2) Mil@níčko,
nezdá sa Ti, že na ňu a na desiatky jej "odborných" poradcov "pucipajtášov" má len málokto...?
Teší ma, že Huliak to s ňou vie zvládnuť "ľavou zadnou", a preto je pre ňu neprijateľný na žiadnom poste..."
5

2. Milaníčko 21.10.2023, 23:02

Ten Huliak vôbec nevie, ako na Čaputovú🤦 To je taký problém dať si kožené tangá, podprsenku, opätky? Prehodiť dúhový šál a zmaľovať sa ako stará k.rva? Ideálne ešte do zadku USA vlajku a tá megera si nohy poláme.

2▲
22.10.2023, 19:09
Aj tak je Čaputová krajšia ako Huliak
súhlasí: peter67
none
6

5. J.Tull 22.10.2023, 19:09

Aj tak je Čaputová krajšia ako Huliak

5▲
22.10.2023, 19:13
Krajšia, ale čo?
7

5. J.Tull 22.10.2023, 19:09

Aj tak je Čaputová krajšia ako Huliak

5▲
22.10.2023, 19:15
Ale čo z krásy, keď je protislovenská !!!!!!!!!!!
súhlasí: Kasafran
none
8

5. J.Tull 22.10.2023, 19:09

Aj tak je Čaputová krajšia ako Huliak

5▲
22.10.2023, 22:20
(5) J.Tull,
upresni, prosím Ťa, z akého pohľadu a v čom všetkom...?
Spredu, zozadu, zboku, nadhľadu, podhľadu, poprsím, pohlavím, dĺžkou vlasov, účesom alebo obsahom dutiny lebečnej...?
9

8. Kasafran 22.10.2023, 22:20

(5) J.Tull,
upresni, prosím Ťa, z akého pohľadu a v čom všetkom...?
Spredu, zozadu, zboku, nadhľadu, podhľadu, poprsím, pohlavím, dĺžkou vlasov, účesom alebo obsahom dutiny lebečnej...?

8▲
23.10.2023, 06:56
Kaso, má menej chlpaté gule.
👍: Kasafran
11

9. peter67 23.10.2023, 06:56

Kaso, má menej chlpaté gule.

9▲
23.10.2023, 09:57
Ty si ich videl?
Na chrapúnstva síce gule má, ale to sú iné gule
súhlasí: peter67 , Kasafran
none
13

11. J.Tull 23.10.2023, 09:57

Ty si ich videl?
Na chrapúnstva síce gule má, ale to sú iné gule

11▲
23.10.2023, 12:00
Presne!!! Sú menej chlpaté.
16

9. peter67 23.10.2023, 06:56

Kaso, má menej chlpaté gule.

9▲
23.10.2023, 13:46
(9) Peter67,
to ju jej Rizman vari nevie zbaviť takých chlpov, alebo sa aj na nich ukája...?
👍: peter67
17

16. Kasafran 23.10.2023, 13:46

(9) Peter67,
to ju jej Rizman vari nevie zbaviť takých chlpov, alebo sa aj na nich ukája...?

16▲
23.10.2023, 14:35
Jaj Kaso, to ja neviem, lebo ako múdro Jethro poznamenal, nebol som pri tom.
súhlasí: Kasafran
10

8. Kasafran 22.10.2023, 22:20

(5) J.Tull,
upresni, prosím Ťa, z akého pohľadu a v čom všetkom...?
Spredu, zozadu, zboku, nadhľadu, podhľadu, poprsím, pohlavím, dĺžkou vlasov, účesom alebo obsahom dutiny lebečnej...?

8▲
23.10.2023, 09:50
Kasafran, veď si pozri obrázok v 1... alebo Tebe sa viac páči chlap, tobôž ak si predstavíš Mil@níčkou opis v 2?
👍: Kasafran
none
14

10. J.Tull 23.10.2023, 09:50

Kasafran, veď si pozri obrázok v 1... alebo Tebe sa viac páči chlap, tobôž ak si predstavíš Mil@níčkou opis v 2?

10▲
23.10.2023, 12:07
Kto je Mil@níčka?
👍: J.Tull , Kasafran
15

14. peter67 23.10.2023, 12:07

Kto je Mil@níčka?

14▲
23.10.2023, 12:28
Týmto sa junákovi z pod Tatier ospravedlňujem
none
12

8. Kasafran 22.10.2023, 22:20

(5) J.Tull,
upresni, prosím Ťa, z akého pohľadu a v čom všetkom...?
Spredu, zozadu, zboku, nadhľadu, podhľadu, poprsím, pohlavím, dĺžkou vlasov, účesom alebo obsahom dutiny lebečnej...?

8▲
23.10.2023, 10:02
Kasafran, láska niekedy bolí, láska robí jizvy, zraňuje a poskvrňuje

odkaz


súhlasí: Kasafran
none
3

1. Kasafran 21.10.2023, 22:47

Huliak reaguje na svoje NEVYMENOVANIE za ministra, prezidentke sa nechystá ustúpiť... https://youtu.be/BR2KfhquiRQ

1▲
22.10.2023, 03:19
Snehuliak nevie nič o ochrane životného prostredia.
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 512 987 B vygenerované za : 0.184 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 796 823 x jedinečné zobrazenia : 5 266 889 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none