pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Diskusné Fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Facebook vlastnia Američania a rozhodujú o tom, kto môže na Slovensku prehovoriť a kto nie

príspevkov
26
zobrazení
2 038
unikátne
160
tému vytvoril(a) 28.5.2024 18:45 Kasafran
1
28.05.2024, 18:45
Facebook vlastnia Američania a rozhodujú o tom, kto môže na Slovensku prehovoriť a kto nie...
Ľuboš Blaha

odkaz
2

1. Kasafran 28.05.2024, 18:45

Facebook vlastnia Američania a rozhodujú o tom, kto môže na Slovensku prehovoriť a kto nie... Ľuboš Blaha https://sita.sk/blaha-facebook-vlastnia-americania-a-rozhoduju-o-tom-kto-moze-na-slovensku-prehovorit-a-kto-nie/

1▲
28.05.2024, 18:49
Nikoho nenútia, aby sa na FB zaregistroval. Nikto to nemusí sledovať. Ignoruj Facebook.
none
3

2. era 28.05.2024, 18:49

Nikoho nenútia, aby sa na FB zaregistroval. Nikto to nemusí sledovať. Ignoruj Facebook.

2▲
28.05.2024, 18:59
Zamieta sa, ignoruj Pobežala. 💯💯
súhlasí: era , Kasafran
none
4

3. Milaníčko 28.05.2024, 18:59

Zamieta sa, ignoruj Pobežala. 💯💯

3▲
28.05.2024, 19:43
Mám ho v ignore. 🙂
súhlasí: Milaníčko
none
6

4. era 28.05.2024, 19:43

Mám ho v ignore. 🙂

4▲
28.05.2024, 19:57
Ja ho nemám síce, chcem čítať aj psychopatov. 🫢🤪🫢🤪
👍: era , peter67 , Kasafran
none
7

6. Milaníčko 28.05.2024, 19:57

Ja ho nemám síce, chcem čítať aj psychopatov. 🫢🤪🫢🤪

6▲
28.05.2024, 20:02
Ja som taká slabá povaha, čítanie jeho príspevkov mi vždy spôsobovalo nevoľnosť. Takže si musím takto chrániť vlastné zdravie 🙂

Ale ty ako silná povaha, to znesieš.
súhlasí: Milaníčko
👍: peter67 , Kasafran
none
8

7. era 28.05.2024, 20:02

Ja som taká slabá povaha, čítanie jeho príspevkov mi vždy spôsobovalo nevoľnosť. Takže si musím takto chrániť vlastné zdravie 🙂

Ale ty ako silná povaha, to znesieš.

7▲
28.05.2024, 20:46
Ja znesiem aj viac, jedine čo neznesiem je vajce. 🫢🤪🫢🤪
👍: era
none
9

7. era 28.05.2024, 20:02

Ja som taká slabá povaha, čítanie jeho príspevkov mi vždy spôsobovalo nevoľnosť. Takže si musím takto chrániť vlastné zdravie 🙂

Ale ty ako silná povaha, to znesieš.

7▲
28.05.2024, 20:52
A ja som si dal do ignore samotného veľkého Majstra.
11

9. peter67 28.05.2024, 20:52

A ja som si dal do ignore samotného veľkého Majstra.

9▲
28.05.2024, 21:02
Už zase? 😁😁😁
súhlasí: peter67
none
17

11. era 28.05.2024, 21:02

Už zase? 😁😁😁

11▲
28.05.2024, 21:07
Je to ču.ák, dávam mu skvelé rady, ako sa má správať, keď sa sirôtkou stane (chúďa moje osprostené) a on stále iba svoje melie, že príbuzní do banky musia doniesť potvrdenie o úmrtí.
Aby si si nemysle, že som na Majstra hrubý, tak v prvej mojej vete .=d
👍: era
22

9. peter67 28.05.2024, 20:52

A ja som si dal do ignore samotného veľkého Majstra.

9▲
28.05.2024, 21:23
Už zasa ? 🕉🕉🕉🕉🕉🕉
súhlasí: peter67
none
23

22. Milaníčko 28.05.2024, 21:23

Už zasa ? 🕉🕉🕉🕉🕉🕉

22▲
28.05.2024, 21:37
No, asi aj možno, ktohovie? 😇
súhlasí: Milaníčko
24

23. peter67 28.05.2024, 21:37

No, asi aj možno, ktohovie? 😇

23▲
28.05.2024, 21:53
kto to povie ? 😊😊
none
10

7. era 28.05.2024, 20:02

Ja som taká slabá povaha, čítanie jeho príspevkov mi vždy spôsobovalo nevoľnosť. Takže si musím takto chrániť vlastné zdravie 🙂

Ale ty ako silná povaha, to znesieš.

7▲
28.05.2024, 21:02
A už vieme kde držíme okultistov za pomyselné vajcia. 🤩
Znovuzrodeného na vás a pregrcali by ste sa do humanistov. 🙃🙃
súhlasí: era
12

10. peter67 28.05.2024, 21:02

A už vieme kde držíme okultistov za pomyselné vajcia. 🤩
Znovuzrodeného na vás a pregrcali by ste sa do humanistov. 🙃🙃

10▲
28.05.2024, 21:03
To asi nebude platiť na všetkých okultistov. 🙃🙃🙃
súhlasí: peter67
none
14

12. era 28.05.2024, 21:03

To asi nebude platiť na všetkých okultistov. 🙃🙃🙃

12▲
28.05.2024, 21:04
Neskúsili sme, nevieme, ale z dobre informovaných zdrojov vieme, že tí okultisti sú ako keby ich jeden Steiner mal a do školy chodili k Ajvehúovi. 😏🤪
15

14. peter67 28.05.2024, 21:04

Neskúsili sme, nevieme, ale z dobre informovaných zdrojov vieme, že tí okultisti sú ako keby ich jeden Steiner mal a do školy chodili k Ajvehúovi. 😏🤪

14▲
28.05.2024, 21:06
To máte potom velice biednu skúsenosť
súhlasí: peter67
none
18

15. era 28.05.2024, 21:06

To máte potom velice biednu skúsenosť

15▲
28.05.2024, 21:08
Sa na nás nehnevaj, ale iba začíname s výrobou humanistov z okultistov, to ti iste bude celá veda okolo toho.
👍: era
13

6. Milaníčko 28.05.2024, 19:57

Ja ho nemám síce, chcem čítať aj psychopatov. 🫢🤪🫢🤪

6▲
28.05.2024, 21:03
...a psychomatov čítať nechceš?
16

13. peter67 28.05.2024, 21:03

...a psychomatov čítať nechceš?

13▲
28.05.2024, 21:07
Pat a Mat, Bob a Bobek, Štaflík a Špagetka, Lolek a Bolek...
none
19

16. era 28.05.2024, 21:07

Pat a Mat, Bob a Bobek, Štaflík a Špagetka, Lolek a Bolek...

16▲
28.05.2024, 21:09
Margita a Besná.
👍: era , Kasafran
21

19. peter67 28.05.2024, 21:09

Margita a Besná.

19▲
28.05.2024, 21:20
Matovič a Stará Lesná. 🕉🕉🕉🕉
👍: Kasafran
none
5

2. era 28.05.2024, 18:49

Nikoho nenútia, aby sa na FB zaregistroval. Nikto to nemusí sledovať. Ignoruj Facebook.

2▲
28.05.2024, 19:43
2. Boli zdokumentované prípady kedy vnuk pod vplyvom omamných látok, nútil starú mamu ku registrácii na Faceboku !
Napríklad v Monackom Kráľovstve týchto prípadov evidujú z roka na rok viac a viac .
Pricezná Izabel bola vo veku 87 rokov donútená ku registrácí, pod pseudonymom Šľjucha Manáckaja , samozrejme s fotkami z roku 1947
👍: peter67
20

1. Kasafran 28.05.2024, 18:45

Facebook vlastnia Američania a rozhodujú o tom, kto môže na Slovensku prehovoriť a kto nie... Ľuboš Blaha https://sita.sk/blaha-facebook-vlastnia-americania-a-rozhoduju-o-tom-kto-moze-na-slovensku-prehovorit-a-kto-nie/

1▲
28.05.2024, 21:16
Keď sloboda slova, tak nech ide do riti. Alebo psej matere.
none
26

20. Lemmy 28.05.2024, 21:16

Keď sloboda slova, tak nech ide do riti. Alebo psej matere.

20▲
29.05.2024, 09:37
none
25

1. Kasafran 28.05.2024, 18:45

Facebook vlastnia Američania a rozhodujú o tom, kto môže na Slovensku prehovoriť a kto nie... Ľuboš Blaha https://sita.sk/blaha-facebook-vlastnia-americania-a-rozhoduju-o-tom-kto-moze-na-slovensku-prehovorit-a-kto-nie/

1▲
29.05.2024, 09:34
Aby sa Američanom velice rýchle nestalo že dzio spraví Slovensku sociálnu sieť a ten jejich zločineckým Facebook zhasne .
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 323 179 B vygenerované za : 0.237 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 792 946 x jedinečné zobrazenia : 5 266 326 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none