pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Diskusné Fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Chmelár PO ATAKOCH Pellegriniho: Po TOMTO som nad Hlasom definitívne zlomil palicu

príspevkov
30
zobrazení
601
unikátne
80
tému vytvoril(a) 11.7.2023 23:34 Kasafran
1
11.07.2023, 23:34
Chmelár PO ATAKOCH Pellegriniho: Po TOMTO som nad Hlasom definitívne zlomil palicu...

odkaz
👎: J.Tull
2

1. Kasafran 11.07.2023, 23:34

Chmelár PO ATAKOCH Pellegriniho: Po TOMTO som nad Hlasom definitívne zlomil palicu... https://www.youtube.com/watch?v=qbAaM9uA3JQ

1▲
11.07.2023, 23:43
Našťastie tu už nebudeš dlho strašiť komunista STB.
3

1. Kasafran 11.07.2023, 23:34

Chmelár PO ATAKOCH Pellegriniho: Po TOMTO som nad Hlasom definitívne zlomil palicu... https://www.youtube.com/watch?v=qbAaM9uA3JQ

1▲
12.07.2023, 07:34
Chmelár je hlupák, pretože kritizuje Hlas, že to nie je pravá sociálna demokracia, pričom zabudol, že ide o politikov z pôvodného Smeru. Takže takými zdochlinami sú aj Fico a Blaha.

Inak, neviem prečo spomína Petra Žigu, keď čítam:

Podnikateľ Štefan Žiga, príbuzný poslanca Petra Žigu (Hlas), ide z väzby na slobodu.

No dobre, ale hlupák Chmelár krivo obviňuje Petra Žigu za to, že má príbuzného?
none
4

3. Lemmy 12.07.2023, 07:34

Chmelár je hlupák, pretože kritizuje Hlas, že to nie je pravá sociálna demokracia, pričom zabudol, že ide o politikov z pôvodného Smeru. Takže takými zdochlinami sú aj Fico a Blaha.

Inak, neviem prečo spomína Petra Žigu, keď čítam:

Podnikateľ Štefan Žiga, príbuzný poslanca Petra Žigu (Hlas), ide z väzby na slobodu.

No dobre, ale hlupák Chmelár krivo obviňuje Petra Žigu za to, že má príbuzného?

3▲
12.07.2023, 07:35
Smerákov ako sú Fico a Kaliňák polícia priamo vypočúvala. Vypočúvali aj Petra Žigu? Neviem o tom.
none
6

3. Lemmy 12.07.2023, 07:34

Chmelár je hlupák, pretože kritizuje Hlas, že to nie je pravá sociálna demokracia, pričom zabudol, že ide o politikov z pôvodného Smeru. Takže takými zdochlinami sú aj Fico a Blaha.

Inak, neviem prečo spomína Petra Žigu, keď čítam:

Podnikateľ Štefan Žiga, príbuzný poslanca Petra Žigu (Hlas), ide z väzby na slobodu.

No dobre, ale hlupák Chmelár krivo obviňuje Petra Žigu za to, že má príbuzného?

3▲
12.07.2023, 09:48
Lemmy, len či skutočne ide o Chmelára
none
7

6. J.Tull 12.07.2023, 09:48

Lemmy, len či skutočne ide o Chmelára

6▲
12.07.2023, 10:56
Prečo si to myslíš? Uvažuješ o niekom, kto sa vydáva za Chmelára? Žeby opäť Kasafran naletel?
none
9

7. Lemmy 12.07.2023, 10:56

Prečo si to myslíš? Uvažuješ o niekom, kto sa vydáva za Chmelára? Žeby opäť Kasafran naletel?

7▲
12.07.2023, 11:00
Ale houby, Chmelár to napísal na FB ako písaný príspevok a henten niekto z toho urobil zvukovú reportáž. Toť vsjo. 🙂
súhlasí: Kasafran
none
11

9. era 12.07.2023, 11:00

Ale houby, Chmelár to napísal na FB ako písaný príspevok a henten niekto z toho urobil zvukovú reportáž. Toť vsjo. 🙂

9▲
12.07.2023, 11:12
Daj odkaz z FB, lebo ja na FB vidím len nejaký starý profil spred 2 rokov.
👍: J.Tull
none
16

11. Lemmy 12.07.2023, 11:12

Daj odkaz z FB, lebo ja na FB vidím len nejaký starý profil spred 2 rokov.

11▲
12.07.2023, 11:38
odkaz
"CHCETE OMLADNÚŤ?
(KAMPAŇ HLASU PRIPOMÍNA SKÔR MARKETINGOVÚ TOVÁREŇ NA SNY AKO POLITICKÉ POSOLSTVO)
Slniečko nám praží a podaktorým už evidentne ublížilo. Inak si neviem vysvetliť tú novú vlnu útokov proti Smeru zo strany Hlasu v posledných dňoch...."
👍: J.Tull , Kasafran
none
17

16. era 12.07.2023, 11:38

https://www.facebook.com/ChmelarEduard/?locale=sk_SK
"CHCETE OMLADNÚŤ?
(KAMPAŇ HLASU PRIPOMÍNA SKÔR MARKETINGOVÚ TOVÁREŇ NA SNY AKO POLITICKÉ POSOLSTVO)
Slniečko nám praží a podaktorým už evidentne ublížilo. Inak si neviem vysvetliť tú novú vlnu útokov proti Smeru zo strany Hlasu v posledných dňoch...."

16▲
12.07.2023, 11:50
Mňa to blokuje, hlási mi: Tento obsah je momentálne nedostupný.
none
20

17. Lemmy 12.07.2023, 11:50

Mňa to blokuje, hlási mi: Tento obsah je momentálne nedostupný.

17▲
12.07.2023, 12:00
Asi ťa Chmelár nemá rád...
súhlasí: Kasafran
none
21

20. era 12.07.2023, 12:00

Asi ťa Chmelár nemá rád...

20▲
12.07.2023, 12:03
Asi, a tuším aj prečo.

odkaz

Kašlem na neho!!!
none
22

21. Lemmy 12.07.2023, 12:03

Asi, a tuším aj prečo.

https://www.humanisti.sk/tag/eduard-chmelar/

Kašlem na neho!!!

21▲
12.07.2023, 12:16
(20) Era,
ten príspevok si dal na pravé poludnie - vybavil si mi tým veeľmi dávno videný americký film s rovnakým názvom...

odkaz
súhlasí: ninka , omega
👍: era
24

22. Kasafran 12.07.2023, 12:16

(20) Era,
ten príspevok si dal na pravé poludnie - vybavil si mi tým veeľmi dávno videný americký film s rovnakým názvom...

https://www.moviemania.sk/img/retro/high-noon-2.jpg

22▲
12.07.2023, 12:43
Len ty buď so mnou láska sladká

odkaz

... bol to prvý western, ktorý som videl v kine...

súhlasí: Kasafran
none
12

9. era 12.07.2023, 11:00

Ale houby, Chmelár to napísal na FB ako písaný príspevok a henten niekto z toho urobil zvukovú reportáž. Toť vsjo. 🙂

9▲
12.07.2023, 11:14
(9) Era,
čo už, aj politická slepota a hluchota spôsobuje tápanie v živote postihnutých...
14

12. Kasafran 12.07.2023, 11:14

(9) Era,
čo už, aj politická slepota a hluchota spôsobuje tápanie v živote postihnutých...

12▲
12.07.2023, 11:31
Sebakritika?
none
18

12. Kasafran 12.07.2023, 11:14

(9) Era,
čo už, aj politická slepota a hluchota spôsobuje tápanie v živote postihnutých...

12▲
12.07.2023, 11:50
To o sebe, či o Chmelárovi?
none
13

7. Lemmy 12.07.2023, 10:56

Prečo si to myslíš? Uvažuješ o niekom, kto sa vydáva za Chmelára? Žeby opäť Kasafran naletel?

7▲
12.07.2023, 11:29
Je mi len divné, že hlas, ktorý v tom videu počuť, nepatrí Chmelárovi
none
28

6. J.Tull 12.07.2023, 09:48

Lemmy, len či skutočne ide o Chmelára

6▲
12.07.2023, 15:42
Tull, takto. Dostal som odpoveď od Eduarda Chmelára:

„Isteže to nie je môj hlas. Je to len počítačovo prerozprávaný môj FB status. Nepoznám človeka, ktorý to robí.“
E. Chmelár
súhlasí: J.Tull
👍: J.Tull
none
29

28. Lemmy 12.07.2023, 15:42

Tull, takto. Dostal som odpoveď od Eduarda Chmelára:

„Isteže to nie je môj hlas. Je to len počítačovo prerozprávaný môj FB status. Nepoznám človeka, ktorý to robí.“
E. Chmelár

28▲
12.07.2023, 15:55
Lemmy, v roku 2020 som volil jeho hnutie Socialisti.sk... pôvodne som sa volieb nechcel ani zúčastniť, ale nakoniec som sa rozhodol takto, hoci som vedel, že sa do parlamentu nedostanú, súhlasil som však s volebným programom, myšlienkami, ktoré prezentoval... Teraz, na základe jeho fabulácií, až klamstiev... som z neho sklamaný, rozčarovaný...
none
30

29. J.Tull 12.07.2023, 15:55

Lemmy, v roku 2020 som volil jeho hnutie Socialisti.sk... pôvodne som sa volieb nechcel ani zúčastniť, ale nakoniec som sa rozhodol takto, hoci som vedel, že sa do parlamentu nedostanú, súhlasil som však s volebným programom, myšlienkami, ktoré prezentoval... Teraz, na základe jeho fabulácií, až klamstiev... som z neho sklamaný, rozčarovaný...

29▲
12.07.2023, 17:03
Som na tom rovnako, volím niekoho, kto sa nakoniec do parlamentu nedostane, už som si na to zvykol.
👍: era , J.Tull
none
5

1. Kasafran 11.07.2023, 23:34

Chmelár PO ATAKOCH Pellegriniho: Po TOMTO som nad Hlasom definitívne zlomil palicu... https://www.youtube.com/watch?v=qbAaM9uA3JQ

1▲
12.07.2023, 09:47
Kasafran, tu je video, o ktorom rozpráva nejaký hlas, ktorý hovorí čo vraj tvrdí Chmelár

odkaz

Nájdi tam inkriminovanú minutáž atakov Pellegriniho na Smer-SD... Je s podivom koľko klamstiev dokážeš šíriť zakladaním takýchto nehoráznych tém...
nesúhlasí: Kasafran
👍: Lemmy
none
8

5. J.Tull 12.07.2023, 09:47

Kasafran, tu je video, o ktorom rozpráva nejaký hlas, ktorý hovorí čo vraj tvrdí Chmelár

www.ta3.com/clanok/269865/tb-strany-hlas-sd-o-ponukanom-rieseni-pre-slovensko-a-europu

Nájdi tam inkriminovanú minutáž atakov Pellegriniho na Smer-SD... Je s podivom koľko klamstiev dokážeš šíriť zakladaním takýchto nehoráznych tém...

5▲
12.07.2023, 10:58
Fíha, to som nevedel. Si riadny investigatívec. Klobúk dole. Ešte ostáva možnosť opýtať sa priamo Chmelára. Ten môže požiadať o odstránenie videa.
none
15

8. Lemmy 12.07.2023, 10:58

Fíha, to som nevedel. Si riadny investigatívec. Klobúk dole. Ešte ostáva možnosť opýtať sa priamo Chmelára. Ten môže požiadať o odstránenie videa.

8▲
12.07.2023, 11:35
Ani nie... náhodou som aktuálne videl tlačovú besedu P. Pellegrinýho, ktorá sa spomína vo videu v príspevku 1...
none
10

5. J.Tull 12.07.2023, 09:47

Kasafran, tu je video, o ktorom rozpráva nejaký hlas, ktorý hovorí čo vraj tvrdí Chmelár

www.ta3.com/clanok/269865/tb-strany-hlas-sd-o-ponukanom-rieseni-pre-slovensko-a-europu

Nájdi tam inkriminovanú minutáž atakov Pellegriniho na Smer-SD... Je s podivom koľko klamstiev dokážeš šíriť zakladaním takýchto nehoráznych tém...

5▲
12.07.2023, 11:11
Chmelár má vypnuté komentáre, tak nemám sa ho ako opýtať.

odkaz
none
19

5. J.Tull 12.07.2023, 09:47

Kasafran, tu je video, o ktorom rozpráva nejaký hlas, ktorý hovorí čo vraj tvrdí Chmelár

www.ta3.com/clanok/269865/tb-strany-hlas-sd-o-ponukanom-rieseni-pre-slovensko-a-europu

Nájdi tam inkriminovanú minutáž atakov Pellegriniho na Smer-SD... Je s podivom koľko klamstiev dokážeš šíriť zakladaním takýchto nehoráznych tém...

5▲
12.07.2023, 11:58
(5) J.Tul,
nebodaj sa už aj z Teba stáva "polepetko"...? Nože sa vráť a opäť si pozri a vypočuj moju tému (1)...!
23

19. Kasafran 12.07.2023, 11:58

(5) J.Tul,
nebodaj sa už aj z Teba stáva "polepetko"...? Nože sa vráť a opäť si pozri a vypočuj moju tému (1)...!

19▲
12.07.2023, 12:33
Kasafran, nože si pozri tlačovú besedu P. Pellegríniho /odkaz v 5/ a porovnaj s vymýšľancami pána Chmelára... a potom rozprávaj o tom kto je "polepetko"
none
25

23. J.Tull 12.07.2023, 12:33

Kasafran, nože si pozri tlačovú besedu P. Pellegríniho /odkaz v 5/ a porovnaj s vymýšľancami pána Chmelára... a potom rozprávaj o tom kto je "polepetko"

23▲
12.07.2023, 13:58
(23) J.Tull, je mi ľúto, že "skutočne" nechápeš ten rozdiel medzi obomi verziami...?
Tú tlačovú besedu (5) som videl celú - tá však nemá ničovaté nič spoločného s mojou témou (1)...!
Diskusiu na túto tému končím...!
👎: J.Tull
26

25. Kasafran 12.07.2023, 13:58

(23) J.Tull, je mi ľúto, že "skutočne" nechápeš ten rozdiel medzi obomi verziami...?
Tú tlačovú besedu (5) som videl celú - tá však nemá ničovaté nič spoločného s mojou témou (1)...!
Diskusiu na túto tému končím...!

25▲
12.07.2023, 14:05
Kasafran, naozaj nie?
A tu, o čom hovorí:
"novú vlnu útokov proti Smeru zo strany Hlasu v posledných dňoch. Predseda nemeckej SPD Lars Klingbeil prišiel podporiť vo volebnej kampani Petra Pellegriniho, ktorý sa v eufórii z tejto návštevy pustil do Roberta Fica kritizujúc jeho údajne „proruské postoje“ a populizmus. "
keď nie o TB, ktorú som uviedol v 5?
none
27

25. Kasafran 12.07.2023, 13:58

(23) J.Tull, je mi ľúto, že "skutočne" nechápeš ten rozdiel medzi obomi verziami...?
Tú tlačovú besedu (5) som videl celú - tá však nemá ničovaté nič spoločného s mojou témou (1)...!
Diskusiu na túto tému končím...!

25▲
12.07.2023, 14:10
Je mi ľúto, že nevidíš Chmelárove fabulácie... pritom stačí konfrontovať so skutočnými vyjadreniami P. Pelegriniho ...

Už som si zvykol, že keď dochádzajú argumenty diskusia končí...
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 142 332 B vygenerované za : 0.243 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 231 x jedinečné zobrazenia : 5 266 636 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none