for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
|
Discussion Forum
new "Jerusalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
information of the day :
meaning of life of the day :
13. rok vlády Roberta Fica
|
|
entries 56 |
shows 3 429 |
uniques 466 |
theme was created 24.7.2025 13:11 by Lemmy
|
2
|
|
|
1. Lemmy 24.07.2025, 13:11
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/7S667MZGL3-20250724131031.jpg
1▲
24.07.2025, 13:14
|
A preto ho budeme voliť aj nabudúce!
Je to náš človek. 😂😂😂😂😂😂
|
 |
|
3
|
|
|
1. Lemmy 24.07.2025, 13:11
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/7S667MZGL3-20250724131031.jpg
1▲
24.07.2025, 20:37
|
Takto sa to robí, do p. m. ...  A národ si ho zvolí znova!  Na Kráľovej la lá.. .. .. 
|
 |
|
4
|
|
|
3. ninka 24.07.2025, 20:37
Takto sa to robí, do p. m. ...  A národ si ho zvolí znova!  Na Kráľovej la lá.. .. .. 
3▲
24.07.2025, 20:40
|
|
5
|
|
|
4. Lemmy 24.07.2025, 20:40
p. m. znamená poobede.
4▲
24.07.2025, 20:59
|
Alebo aj post mortem. 🤪🤪🤪
|
 |
|
6
|
|
|
3. ninka 24.07.2025, 20:37
Takto sa to robí, do p. m. ...  A národ si ho zvolí znova!  Na Kráľovej la lá.. .. .. 
3▲
24.07.2025, 21:44
|
Pôjdem ho voliť, len aby som vás nasral    😉
|
 |
|
7
|
|
|
6. Dzio 24.07.2025, 21:44
Pôjdem ho voliť, len aby som vás nasral   😉
6▲
24.07.2025, 21:51
|
|
8
|
|
|
6. Dzio 24.07.2025, 21:44
Pôjdem ho voliť, len aby som vás nasral   😉
6▲
24.07.2025, 21:52
|
|
9
|
|
|
8. era 24.07.2025, 21:52
Ty provokatér jeden 😂😂😂
8▲
24.07.2025, 21:53
|
Ináč voliť nechodím, ale tentokrát pôjdem 😉
Jednoznačne FICOOOOOOOOOOOOOO 😉
|
 |
|
10
|
|
|
3. ninka 24.07.2025, 20:37
Takto sa to robí, do p. m. ...  A národ si ho zvolí znova!  Na Kráľovej la lá.. .. .. 
3▲
25.07.2025, 10:03
|
Neblázni. Vari tých niečo cez 20% je národ? 😉🙂
|
 |
|
11
|
|
|
10. J.Tull 25.07.2025, 10:03
Neblázni. Vari tých niečo cez 20% je národ? 😉🙂
10▲
25.07.2025, 10:18
|
Samozrejme, my sme to "zdravé" jadro 😉
|
 |
|
12
|
|
|
11. Dzio 25.07.2025, 10:18
Samozrejme, my sme to "zdravé" jadro 😉
11▲
25.07.2025, 10:30
|
Zdravé jadro je progresívne😁😂😁
|
 |
|
13
|
|
|
12. J.Tull 25.07.2025, 10:30
Zdravé jadro je progresívne😁😂😁
12▲
25.07.2025, 10:34
|
Progresívci nech sa rovno odsťahujú 😉
Toto tu nie je pre nich správny čas ani miesto 😉
|
 |
|
14
|
|
|
13. Dzio 25.07.2025, 10:34
Progresívci nech sa rovno odsťahujú 😉
Toto tu nie je pre nich správny čas ani miesto 😉
13▲
25.07.2025, 10:45
|
Sú neposlušní. Neposlúchnu Ťa ani za toho Oného  😁😂
|
 |
|
15
|
|
|
14. J.Tull 25.07.2025, 10:45
Sú neposlušní. Neposlúchnu Ťa ani za toho Oného 😁😂
14▲
25.07.2025, 12:33
|
Budú musieť 😉
Lebo ak nie... 😉
Ich progresívna prdel spozná stredovek 😉
|
 |
|
16
|
|
|
15. Dzio 25.07.2025, 12:33
Budú musieť 😉
Lebo ak nie... 😉
Ich progresívna prdel spozná stredovek 😉
15▲
25.07.2025, 12:44
|
Normálne som náchylný ti uveriť. Napíš, že si len robíš prdel.... 
|
|
|
17
|
|
|
16. cogintas 25.07.2025, 12:44
Normálne som náchylný ti uveriť. Napíš, že si len robíš prdel....
16▲
25.07.2025, 12:45
|
|
18
|
|
|
10. J.Tull 25.07.2025, 10:03
Neblázni. Vari tých niečo cez 20% je národ? 😉🙂
10▲
25.07.2025, 20:47
|
Azda nie český 
|
 |
|
19
|
|
|
1. Lemmy 24.07.2025, 13:11
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/7S667MZGL3-20250724131031.jpg
1▲
25.07.2025, 21:40
|
treba zdanit facebook a pokec
|
|
|
20
|
|
|
18. ninka 25.07.2025, 20:47
Azda nie český 
18▲
26.07.2025, 09:42
|
Prečo by malo byť niečo cez 20% z celkového počtu občanov, ktorý volia Fica, národom českým? To si na základe čoho vykúzlila túto otázku? Ostatní, naprostá väčšina, ktorá ho nevolí, bude potom akým národom?  😂
|
 |
|
21
|
|
|
20. J.Tull 26.07.2025, 09:42
Prečo by malo byť niečo cez 20% z celkového počtu občanov, ktorý volia Fica, národom českým? To si na základe čoho vykúzlila túto otázku? Ostatní, naprostá väčšina, ktorá ho nevolí, bude potom akým národom? 😂
20▲
26.07.2025, 09:53
|
|
22
|
|
|
21. Dzio 26.07.2025, 09:53
Sprostučkým? 😉
21▲
26.07.2025, 10:09
|
Veľkú časť z nich rozhodne progresívnym😉😁
|
 |
|
23
|
|
|
22. J.Tull 26.07.2025, 10:09
Veľkú časť z nich rozhodne progresívnym😉😁
22▲
26.07.2025, 10:10
|
V tomto zmysle je to slovo synonymom pre to, čo som uviedol ja 😉
|
 |
|
24
|
|
|
23. Dzio 26.07.2025, 10:10
V tomto zmysle je to slovo synonymom pre to, čo som uviedol ja 😉
23▲
26.07.2025, 10:28
|
Povedal by som skôr leboficoizmom zaslepeným😎
|
 |
|
25
|
|
|
1. Lemmy 24.07.2025, 13:11
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/7S667MZGL3-20250724131031.jpg
1▲
26.07.2025, 15:50
|
Tragické výsledky Ficovej vlády. link
|
 |
|
26
|
|
|
25. Lemmy 26.07.2025, 15:50
Tragické výsledky Ficovej vlády.
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/6SA2FDAIBT-20250726154916.jpg
25▲
26.07.2025, 15:50
|
Prieskum: 52 % Slovákov je v horšej finančnej situácii ako vlani. link
|
 |
|
27
|
|
|
22. J.Tull 26.07.2025, 10:09
Veľkú časť z nich rozhodne progresívnym😉😁
22▲
26.07.2025, 15:51
|
Asi ťažko. Progresívcov je asi toľko, koľko smerákov.
|
 |
|
28
|
|
|
25. Lemmy 26.07.2025, 15:50
Tragické výsledky Ficovej vlády.
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/6SA2FDAIBT-20250726154916.jpg
25▲
26.07.2025, 16:09
|
Ficov brutálny dlh Slovenska. link
|
 |
|
29
|
|
|
20. J.Tull 26.07.2025, 09:42
Prečo by malo byť niečo cez 20% z celkového počtu občanov, ktorý volia Fica, národom českým? To si na základe čoho vykúzlila túto otázku? Ostatní, naprostá väčšina, ktorá ho nevolí, bude potom akým národom? 😂
20▲
26.07.2025, 16:24
|
Veď aj zvyšok volí národ slovenský. Uvádzam, že národ si ho zvolí znova. To si píš.  Veľká časť zo Slovenska beží preč. 
|
 |
|
30
|
|
|
28. Lemmy 26.07.2025, 16:09
Ficov brutálny dlh Slovenska.
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/8FJPBLWWGU-20250726160859.jpg
28▲
26.07.2025, 16:24
|
|
31
|
|
|
29. ninka 26.07.2025, 16:24
Veď aj zvyšok volí národ slovenský. Uvádzam, že národ si ho zvolí znova. To si píš.  Veľká časť zo Slovenska beží preč. 
29▲
26.07.2025, 16:25
|
|
32
|
|
|
25. Lemmy 26.07.2025, 15:50
Tragické výsledky Ficovej vlády.
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/6SA2FDAIBT-20250726154916.jpg
25▲
26.07.2025, 16:28
|
Julo Jakab na Hrad!!! 😎😎😎
|
 |
|
33
|
|
|
31. era 26.07.2025, 16:25
Aj ty bežíííííš? A kaaaaaaam?   
31▲
26.07.2025, 16:29
|
Chodím hore-dole, ale doma je doma. Asi nikdy neopustím SR natrvalo. No nikdy nevieš... 
|
 |
|
34
|
|
|
33. ninka 26.07.2025, 16:29
Chodím hore-dole, ale doma je doma. Asi nikdy neopustím SR natrvalo. No nikdy nevieš... 
33▲
26.07.2025, 17:07
|
Ešteže máme slobodu. Každý kto chce, môže odísť ale aj sa vrátiť. 😍😍😍
Mne je tu dobre. A žiaden politik na tom nič nezmení. 🌈🌈🌈
|
 |
|
35
|
|
|
29. ninka 26.07.2025, 16:24
Veď aj zvyšok volí národ slovenský. Uvádzam, že národ si ho zvolí znova. To si píš.  Veľká časť zo Slovenska beží preč. 
29▲
26.07.2025, 17:11
|
Niežeby mnoho mladých Slovákov, ktorým sa naskytla príležitosť, výhodný job a nemali silné putá tu, neodchádzalo zo Slovenska, lenže tak tomu bolo aj za iných vlád, nielen Ficových. Ešte stále Ti nedošlo, že naprostá väčšina volí iných, než sú ficovci? Že je bohapusté klamstvo, keď sa tvrdí, že národ volí Fica?😎
|
 |
|
36
|
|
|
35. J.Tull 26.07.2025, 17:11
Niežeby mnoho mladých Slovákov, ktorým sa naskytla príležitosť, výhodný job a nemali silné putá tu, neodchádzalo zo Slovenska, lenže tak tomu bolo aj za iných vlád, nielen Ficových. Ešte stále Ti nedošlo, že naprostá väčšina volí iných, než sú ficovci? Že je bohapusté klamstvo, keď sa tvrdí, že národ volí Fica?😎
35▲
26.07.2025, 17:43
|
Fica volí nejakých 20 % voličov.
|
 |
|
37
|
|
|
29. ninka 26.07.2025, 16:24
Veď aj zvyšok volí národ slovenský. Uvádzam, že národ si ho zvolí znova. To si píš.  Veľká časť zo Slovenska beží preč. 
29▲
26.07.2025, 17:51
|
Napíšem to inak. Ako súvisia odchody Slovákov s tým, že vraj národ volí Fica, okrem toho podľa dlhodobých prieskumov by voľby vyhrali šimečkovci. Ako to potom je? 😎
|
 |
|
38
|
|
|
37. J.Tull 26.07.2025, 17:51
Napíšem to inak. Ako súvisia odchody Slovákov s tým, že vraj národ volí Fica, okrem toho podľa dlhodobých prieskumov by voľby vyhrali šimečkovci. Ako to potom je? 😎
37▲
26.07.2025, 17:53
|
|
39
|
|
|
38. Lemmy 26.07.2025, 17:53
Lebo teraz vládne Fico.
38▲
26.07.2025, 18:41
|
Vládne, vládne, ale nebude to naveky. 🙂
|
 |
|
40
|
|
|
39. era 26.07.2025, 18:41
Vládne, vládne, ale nebude to naveky. 🙂
39▲
26.07.2025, 18:59
|
Najlepšie je počúvať spovede tých, ktorí zdrhli do zahraničia 😉
Ako im "Slovensko chýba" a tak 😉
Len nech si idú 😉
Keď si myslia, že inde je lepšie 😉
|
 |
|
41
|
|
|
40. Dzio 26.07.2025, 18:59
Najlepšie je počúvať spovede tých, ktorí zdrhli do zahraničia 😉
Ako im "Slovensko chýba" a tak 😉
Len nech si idú 😉
Keď si myslia, že inde je lepšie 😉
40▲
26.07.2025, 19:22
|
Aj takí sú, čo im Slovensko chýba?
|
 |
|
42
|
|
|
41. era 26.07.2025, 19:22
Aj takí sú, čo im Slovensko chýba?
41▲
26.07.2025, 19:24
|
Každý jeden to spomínal, ktorého som videl v relácii "Spoza oceánu" 😉
|
 |
|
43
|
|
|
42. Dzio 26.07.2025, 19:24
Každý jeden to spomínal, ktorého som videl v relácii "Spoza oceánu" 😉
42▲
26.07.2025, 19:28
|
|
44
|
|
|
29. ninka 26.07.2025, 16:24
Veď aj zvyšok volí národ slovenský. Uvádzam, že národ si ho zvolí znova. To si píš.  Veľká časť zo Slovenska beží preč. 
29▲
26.07.2025, 20:52
|
@ninka , podľa mňa svedčíš o probléme , ktorý je umelo vytváraný.
|
|
|
45
|
|
|
40. Dzio 26.07.2025, 18:59
Najlepšie je počúvať spovede tých, ktorí zdrhli do zahraničia 😉
Ako im "Slovensko chýba" a tak 😉
Len nech si idú 😉
Keď si myslia, že inde je lepšie 😉
40▲
26.07.2025, 21:26
|
Niečo z domoviny bude chýbať každému odchodilcovi, ktorí sa "udomácni" v zahraničí. 
|
 |
|
46
|
|
|
42. Dzio 26.07.2025, 19:24
Každý jeden to spomínal, ktorého som videl v relácii "Spoza oceánu" 😉
42▲
26.07.2025, 21:28
|
Iba isté prvky podľa mňa...
|
 |
|
47
|
|
|
45. ninka 26.07.2025, 21:26
Niečo z domoviny bude chýbať každému odchodilcovi, ktorí sa "udomácni" v zahraničí. 
45▲
26.07.2025, 21:32
|
Mne napr aj len také čosi ako je naša reč, horlivosť, autenticita, zmysel pre vtip, o našej prírode nehovoriac...
|
 |
|
48
|
|
|
44. Attis 26.07.2025, 20:52
@ninka , podľa mňa svedčíš o probléme , ktorý je umelo vytváraný.
44▲
26.07.2025, 21:33
|
|
49
|
|
|
37. J.Tull 26.07.2025, 17:51
Napíšem to inak. Ako súvisia odchody Slovákov s tým, že vraj národ volí Fica, okrem toho podľa dlhodobých prieskumov by voľby vyhrali šimečkovci. Ako to potom je? 😎
37▲
26.07.2025, 21:34
|
Niektorí mali vážne obavy, že prídeme o demokraciu.
|
 |
|
50
|
|
|
48. ninka 26.07.2025, 21:33
Poukáž na ten problém.
48▲
26.07.2025, 21:39
|
Môže za to mentalita národa a médiá , ktoré udržiavajú jej status?
|
|
|
51
|
|
|
49. ninka 26.07.2025, 21:34
Niektorí mali vážne obavy, že prídeme o demokraciu.
49▲
27.07.2025, 10:07
|
Poznáš niekoho takého?  Poznám viacerých odídencov, dokonca i veľmi blízkych, ale ani jeden neodišiel z dôvodu, ktorý uvádzaš. Viacerých z nich odišli ešte za vlád Dzurindu, iní za Radičovej. Množstvo lekárov, sestričiek, opatrovateliek odchádzalo za vlád Matoviča, Hegera, Ódora... domnievaš sa, že príčinou ich odchodov, boli obavy o demokraciu?  😎
|
 |
|
52
|
|
|
50. Attis 26.07.2025, 21:39
Môže za to mentalita národa a médiá , ktoré udržiavajú jej status?
50▲
27.07.2025, 10:23
|
Mentalita v tomto prípade je rovnaká ako aj u iných národov. Prevláda emotívne rozhodovanie nad racionálnym a politici si to uvedomujú. S tými médiami máš pravdu. Objektívneho spravodajstva /najmä u nás/ je ako šafranu.
|
 |
|
53
|
|
|
51. J.Tull 27.07.2025, 10:07
Poznáš niekoho takého? Poznám viacerých odídencov, dokonca i veľmi blízkych, ale ani jeden neodišiel z dôvodu, ktorý uvádzaš. Viacerých z nich odišli ešte za vlád Dzurindu, iní za Radičovej. Množstvo lekárov, sestričiek, opatrovateliek odchádzalo za vlád Matoviča, Hegera, Ódora... domnievaš sa, že príčinou ich odchodov, boli obavy o demokraciu? 😎
51▲
15.05.2026, 08:46
|
Keď si pán P odletí do krajiny, na oslavy oslobodenia a pritom osloboditelia sami jednu vojnu začali. . . No nie je to šokantné?? Možno aj preto to usilovanie o zrušenie možnosti dať svoj hlas vo voľbách zo zahraničia, nie?
|
 |
|
54
|
|
|
50. Attis 26.07.2025, 21:39
Môže za to mentalita národa a médiá , ktoré udržiavajú jej status?
50▲
15.05.2026, 08:51
|
Mentalita, hlboko v DNA a zároveň naša história. Asi to chce ešte veľa odvahy, viac fokusu vystúpiť z jej tieňa pre dobrý život, dôstojný, chápeš.
|
 |
|
55
|
|
|
53. ninka 15.05.2026, 08:46
Keď si pán P odletí do krajiny, na oslavy oslobodenia a pritom osloboditelia sami jednu vojnu začali. . . No nie je to šokantné?? Možno aj preto to usilovanie o zrušenie možnosti dať svoj hlas vo voľbách zo zahraničia, nie?
53▲
15.05.2026, 08:55
|
Pre mňa je "šokantné", že každá strana tvrdí svoje 😉
Putlerko tvrdí, že vojnu si začali Ukrajinskí fašisti 😉
A Zeleňák, že smradľaví Rusi 😉
A kde je pravda? 😉
|
 |
|
56
|
|
|
54. ninka 15.05.2026, 08:51
Mentalita, hlboko v DNA a zároveň naša história. Asi to chce ešte veľa odvahy, viac fokusu vystúpiť z jej tieňa pre dobrý život, dôstojný, chápeš.
54▲
15.05.2026, 09:00
|
Kvapalina sa nestane zrazu len tak bo si to niekto želá želém 😉
Bo jej chemické zloženie je také, aké je 😉
Takže môže tá kvapalina sa snažiť vystupovať z misky 😉
I tak tým želém nemôže byť 😉
Želém sa možno stane, keď sa tam pridá želatina 😉
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
created by dzI/O 2015 - 2026
size : 751 694 B
generated in : 0.201 s
this site needs to use cookies, to work properly...
version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
themes displays : 38 794 321 x
unique displays : 5 266 509 x
ip address : 216.73.217.150
|
some ad
share this page
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 by PayPal
by Viamo
by Donater
by sending bitcoins
|