move to top

Sump

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / atheism / chain

Prečo všetci veriaci sa zaoberajú peklom a démonizmom?

entries
2
shows
418
uniques
183
theme was created 31.03.2021 by Dušan
2

1. Dušan 31.03.2021, 14:45

Prečo všetci veriaci sa zaoberajú peklom a démonizmom? Prečo všetci veriaci v ono náboženstvo, pokladajú tích druhých mimo ich náboženstvo za démonov a vyhrážajú sa im peklom? Ja Som si vždy myslel, že cirkev sa zaoberá (pán)bičkarením, teda Bohom, anjelmi, Kristom, dušou... Prečo ich zaujíma peklo a démonizmus, či satanizmus? Ja Som ateista "(bez)božný, (boha)prázdný a (neznaj)božný, a takéto kokotiny ma vôbec (ne)zaujímajú a ani sa nimi (ne)zaoberám a ani (ne)budem! Má ani vo sne (ne)napadl...

31.03.2021, 15:24
Dodatok k téme:

Jak (ne)existuje Boh, anjel, nebo a raj na zemi, dobro, tak (ne)existuje ani satan, démon, peklo a (pod)svetie na zemi, zlo!!!

Tieto protiklady sú mimo môj skutočný a reálny svet! V ňom veškerá bytosť znamená prázdneho ducha, menom nikto a nič. To jest pravá podstata "ja"!

Ateizmus je tu tak filozofia prázdnoty a ničoty. Nirvána ako splynutie týchto protikladov, harmónia v jedno. (Ne)existencia toho a toho. Ani Boh a ani satan, ani anjel a ani démon, ani nebo a raj na zemi a ani peklo a (pod)svetie na zemi, tak aj ani dobro a ani zlo! Je len večné nikto a nič!
as response to :
1
31.03.2021, 14:45
Prečo všetci veriaci sa zaoberajú peklom a démonizmom?

Prečo všetci veriaci v ono náboženstvo, pokladajú tích druhých mimo ich náboženstvo za démonov a vyhrážajú sa im peklom?

Ja Som si vždy myslel, že cirkev sa zaoberá (pán)bičkarením, teda Bohom, anjelmi, Kristom, dušou... Prečo ich zaujíma peklo a démonizmus, či satanizmus?

Ja Som ateista "(bez)božný, (boha)prázdný a (neznaj)božný, a takéto kokotiny ma vôbec (ne)zaujímajú a ani sa nimi (ne)zaoberám a ani (ne)budem! Má ani vo sne (ne)napadlo si robiť (ne)priateľov a vyhrážať sa im ich peklom, démonizmom!

Je to tým, že oni sami veriaci (ne)môžu existovať bez protikladu? Je mi to na smiech, takáto sekta veriacich ba i v (ne)priateľov. Sami si stvorili (ne)priateľa "(ne)veriaceho ich náboženstva", veria v neho. Mne to pripadá tak, že cirkev si za pomocou tohoto vymysleného zla, chce udržať a privolať na svoju stranu ďalších stúpencov.

Podľa mňa veriaci žijú v skreslenej, iluzórnej, (ne)reálnej, (ne)skutočnej realize! Žijú len preto, lebo všetci sú zlí, démonický a patria do pekla!

link

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2022size : 74 558 Bgenerated in : 0.091 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 10 722 483 xunique displays : 1 295 790 xip address : 54.91.62.236

please, support the creator

page has income only from voluntary donaters...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...