move to top

Sump

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / religion / chain

Ktorá cirkev je pravá?

entries
19
shows
725
uniques
90
theme was created 14.09.2020 by Fotón
16

3. Fotón 14.09.2020, 08:27

.....pretože buddhista ťa nezakole nožom do chrbta, ako robila rímskokatolícka smilnica po celý stredovek. Tomáš Haruštiak je však príkladom toho, že rímskokatolícka smilnica do dnes žiali za tým, že už nemôže ľudí mučiť, vraždiť a kradnúť ľuďom majetky. Viď.: https://katolik0.webnode.sk/prazdna-stranka12/ Tresty, ktoré vykonával Boh si táto smilnica vzala sama na seba a ona začala podľa seba rozhodovať, koho svojvoľne zavraždí podľa svojich kritérii. To je celkom rovnaké, ako Mao ce Tung alebo...

14.09.2020, 12:59
Ja som nikde neobhajoval a nepripravoval to čo robila RKC, iba som povedal že protestanti neboli o nič lepší, pretože oni duchovne zabíjajú milióny kresťanov. A to je rovnako zlé.

A ty tu obhajujes Napoleona (ktorý bol nicitelom), obhajujes večne mučenie v pekle, aj násilné dobýjanie Kanáánu, celosvetovú potopu a zničenie Sodomy Gomory, takže naozaj neviem kto tu šíri a obhajuje násilie.


No nič, chcel som ťa len pozdraviť, a možno nadhodit nejakú diskusiu, lenže vidím že s tebou sa diskutovať nedá, lebo sa to u teba vždy zbehne k osobným utokom.

Toto je môj posledný príspevok na tomto fóre, nepíš mi už na mail, a nebudem čítať a ani odpovedať na ziadne tvoje reakcie tu na fóre.
as response to :
3

2. Fotón 14.09.2020, 08:15

Rímskokatolícka smilnica je to isté, ako Tibetský buddhizmus na čele s Dalajlámom. Ba vlastne ešte 1000x horšie.

14.09.2020, 08:27
.....pretože buddhista ťa nezakole nožom do chrbta, ako robila rímskokatolícka smilnica po celý stredovek. Tomáš Haruštiak je však príkladom toho, že rímskokatolícka smilnica do dnes žiali za tým, že už nemôže ľudí mučiť, vraždiť a kradnúť ľuďom majetky. Viď.: link Tresty, ktoré vykonával Boh si táto smilnica vzala sama na seba a ona začala podľa seba rozhodovať, koho svojvoľne zavraždí podľa svojich kritérii. To je celkom rovnaké, ako Mao ce Tung alebo Hitler. Tunajší Tomáš teda nemá ďaleko od radikalizovania sa islamistov. Je to potenciálne nebezpečný človek. Zvažujem, že za jeho výroky na neho podám trestné oznámenie za porušenie § 421 link
as response to :
2

1. Fotón 14.09.2020, 08:06

Vieme, že ani sám Kristus nedodržal písmom stanovenú hierarchickú postupnosť levitského kňažstva. Pochádzal z celkom inej línie. Písmo o Kristovi hovorí: Žid 7:14 Lebo je zrejmé, že z Júdu pošiel náš Pán, vzťahom na ktoré pokolenie Mojžiš nehovoril ničoho o kňazstve. V Novom zákone na telesnej postupnosti nezáleží. Ani nie je zárukou pravosti a pravdy. Pravá cirkev Božia nie sú tí, ktorí sa môžu odvolať na ustanovenie predchodcami, ale: Ján 13:35 Po tom poznajú všetci, že ste moji učeníci, ke...

14.09.2020, 08:15
Rímskokatolícka smilnica je to isté, ako Tibetský buddhizmus na čele s Dalajlámom. Ba vlastne ešte 1000x horšie.
as response to :
1
14.09.2020, 08:06
Vieme, že ani sám Kristus nedodržal písmom stanovenú hierarchickú postupnosť levitského kňažstva. Pochádzal z celkom inej línie. Písmo o Kristovi hovorí:

Žid 7:14
Lebo je zrejmé, že z Júdu pošiel náš Pán, vzťahom na ktoré pokolenie Mojžiš nehovoril ničoho o kňazstve.

V Novom zákone na telesnej postupnosti nezáleží. Ani nie je zárukou pravosti a pravdy. Pravá cirkev Božia nie sú tí, ktorí sa môžu odvolať na ustanovenie predchodcami, ale:

Ján 13:35
Po tom poznajú všetci, že ste moji učeníci, keď budete mať lásku medzi sebou.

Ďalej:

Marek 16:17-18
A tých, čo uveria, budú sprevádzať tieto znamenia: v mojom mene budú vyháňať démonov, novými jazykmi budú hovoriť, hady budú brať, a keby vypili niečo smrtonosné, neuškodí im; na chorých budú klásť ruky a tí budú zdraví.

V charizmatických zboroch je väčšina toho splnená. Nikde nečítame:

Spoznajú vás podľa toho, že ste schopní doložiť hierarchickú postupnosť ustanovenia vzkladaním rúk od prvých apoštolov. To si rímskokatolícka smilnica len namýšľa, aby mohla ďalej smilniť, kradnúť a vraždiť. Napoleón s ňou dobre zatočil. Doteraz to nemôže prekúsať, že Boh v ich kruhoch už dávno nieje.

newest entries : 

created by dzio.skcontact creatorsize : 77 324 Bgenerated in : 0.130 si'm using cookies,
if you disagree leave
themes displays : 5 866 464 xunique displays : 802 007 xip address : 3.238.8.102

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors and ads
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...
options
main pageaboutgalleryjokescitatesinteligence teststatslipkadfandroid versionit's your turn
searching
žumpa @ facebook