génius dzio.sk (new Jerusalem)
sk
|
en
for correct function of this site, i need to use cookies...

Welcome at dzI/O's discussion forum Lipka2...

This is light version of lipka used for reading. For full use try lipka.

currently discussing on :

Link
Banda z PS
 
peter67, nie je to škola v bežnom chápaní... O čo v nej ide som Ti predsa napísal. Jej predstavitelia predostierajú analýzu kapitalistickej spoločnosti ako zásadnú kritiku spoločenských pomerov v podmienkach, o ktoré za čias Marxa ešte neboli - globalizácia, rast monopolov, technológií ovplyvňujúcich aj kultúrny vývoj. Iná úroveň proletariátu ako revolučnej sily... Dopredu predpovedali nástup fašizmu a analyzovali/jú ho, totalitných režimov vôbec, včítane sovietskeho typu Ide im o humanizmus, oslobodenie človeka od všetkých foriem vykorisťovania, pričom kladú dôraz na vedeckosť...

J.Tull, before 14 minutes
Link
Progresívci nie sú schopní riadiť štát
 
Ani Matovič nebol a prežili sme.
Minulé voľby ste chceli zmenu, dostali ste ju.
Terazky chcete progres, dostanete ho!!!
Co vlastne chcete? Nejaké bony?
peter67, before 28 minutes
Link
Banda z PS
 
Kasafran, naletel si náboženským paleokonzervatívcom, americkej pravici a ich vymýšľance berieš ako objektívny fakt
J.Tull, before 29 minutes
Link
Volebná kalkulačka
 
Matovič nie je politikom!!! Je to gašpar, nič iné.
peter67, before 29 minutes
Link
Chcú nás umlčať, pretože sme slobodní
 
Ty s tvojim pobežalom ste rodení fašisti.
Pollux, before 30 minutes
Link
Olano s 15%
 
Tieto prieskumy sa konajú na príliš malej vzorke ľudí.

Unáhlené zovšeobecnenie je Usudzovanie o vlastnostiach celku na základe príliš malej vzorky.

K tomu potom prichádza ešte Nereprezentatívna vzorka. Tj. vzorka, na ktorej znalosti zakladáme svoju úvahu, je síce dostatočne veľká, ale nezodpovedá rozloženiu celku.
Pollux, before 32 minutes
Link
Banda z PS
 
Jethro a čo sa v tej škole učí? Tak nebezpečné ore náš progresívny svet?
A ja predsa len radšej nejaké tie párky ako školu. Hoc aj frankfurtské.
peter67, before 32 minutes
Link
Chcú nás umlčať, pretože sme slobodní
 
(2) Pobežal,
Ty si slobodu stratil odvtedy, keď si sa stal vedomým sionistom...
Na roziel od Teba, ja som aj vo svojej osemdesiatke slobodomyseľným človekom...!
Kasafran, before 32 minutes
Link
Olano s 15%
 
https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1695730843.png
Od 23.9 sa robil na topkách prieskum volebných strán. Ide teda o najnovší volebný prieskum. Hlasovalo 60 tisíc voličov. Olano stúpa a už má 15%. Vyzerá to tak že Matovičov spor s Kalinákom priniesol svoje ovocie. Topky sú pritom neutrálna stránka, ani liberálna bašta ako SME, ani proruská bašta ako PRAVDA.
tomas12345, before 37 minutes
Link
Chcú nás umlčať, pretože sme slobodní
 
Ty si slobodu stratil, odkedy si vstúpil do komunistickej strany.
Pollux, before 38 minutes
Link
Banda z PS
 
(17) J.Tull,
opäť si ma prekvapil, že sa vysmievaš "objektívnym faktom" - pretože toho sú schopní len neinformovaní, alebo retardovaní ľudia...
Kasafran, before 40 minutes
Link
Progresívci nie sú schopní riadiť štát
 
Slovensko budú riadiť aj naďalej demokrati. Totalitným vládam už odzvonilo.
Pollux, before 42 minutes
Link
Progresívci nie sú schopní riadiť štát
 
Progresívci nie sú schopní riadiť štát...
Eduard Chmelár
Online Tu a Teraz

https://youtu.be/tto9jqbsz4Y
Kasafran, before 45 minutes
Link
Pes šteká dokonca aj proti Hlasu.
 
Nevyhrá. Nechci vedieť, odkiaľ to viem.
Pollux, before 47 minutes
Link
Banda z PS
 
Kasafran, skutočne objektívnym faktom
J.Tull, before 49 minutes
Link
Banda z PS
 
peter67, nenaletel tu ju máš:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/07/InstitutfuerSozialforschung3.jpg
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3a/Ffm-institut-fuer-sozialforschung001.jpg

A tu niečo o nej https://en.wikipedia.org/wiki/Frankfurt_School Stručne ide o neomarxismus - kritikov dnešného kapitalizmu z hľadiska nových poznatkov, udalostí, sociálnych zmien o ktorých Marx nemohol vedieť a to s dôrazom na vedeckosť...

J.Tull, before 50 minutes
Link
Hovädzie mäso varené
 
neobsahuje žiadne sacharidy, takže nemá žiadny glykemický index a ľahko sa hodí do nízkoglykemickej diéty. https://thinkbeef.ca/4-things-to-know-about-diabetes-and-red-meat/

Jeho energia na 100g je len 170 kcal, čiže bežná 300 gramová porcia mäsa = 510 kcal (pričom bazálny metabolizmus zdravého človeka je 1500 kcal/deň). kcalhttps://www.kaloricketabulky.sk/potraviny/hovadzie-maso-varene

Má však jednu veľkú výhodu: v 300 gramoch sa nachádza 75g bielkovín (doporučený denný príjem pre človeka je 86g). Toto mäso sa trávi veľmi pomaly, čiže organizmus je dlho zasýtený. Je to lepšia voľba, ako kazeín (tvaroh), ktrorý obsahuje pre dospelého človeka nebezpečný rastový faktor IGF-1. Ako prílohu k tomu mäsu samozrejme odporúčam pestrofarebnú zmes zeleniny + trochu ovocia.
Pollux, before 59 minutes
Link
Volebná kalkulačka
 
Okrem toho, nejde iba o program, ale aj o politika ako osobu. Matovič má možno dobrý program, ale je to trošku komplikovaná osobnosť
Patrick, before hour
Link
Volebná kalkulačka
 
Volebná kalkulačka porovnáva tvoj názor s politikovymi sľubmi (programom). Podľa môjho názoru je absolútne zbytočná, nakoľko nemáš žiadnu istotu, že politik sa podľa toho prpgramu aj bude riadiť.
Patrick, before hour
Link
Banda z PS
 
Nie je žiadnou povinnosťou, byť si všetkého vedomý.
era, before hour
Link
Banda z PS
 
(12) J.Tull,
veď aj ja sa divím, akým skutočne objektívnym faktom občas "nenaletíš"...
Kasafran, before hour
Link
Chcú nás umlčať, pretože sme slobodní
 
Chcú nás umlčať, pretože sme slobodní...
Viktor Orbán

Včera a dnes sa v severomaďarskom meste Ostrihome stretávajú poslanci strán Fidesz a KDNP pred začiatkom jesennej schôdze parlamentu. Predseda vlády Viktor Orbán vo svojom večernom prejave informoval poslancov vládnej strany o úlohách a výzvach na nadchádzajúci rok, informuje Magyar Nemzet
Podľa spravodajského portálu Viktor Orbán začal svoj prejav slovami, že v tomto roku ide o veľa,keďže Sorosovo impérium posilnené vládnucimi americkými demokratmi podniká útok podobný Goliášovi na pravicové médiá a nadšené národné strany vo väčšine európskych krajín, ktoré často robia politiku bez peňazí.

Ukazuje sa, že tam, kde ide o veľa, v Amerike, posielajú Trumpa rovno do väzenia, aby neohrozil moc amerického miliardára Georgea Sorosa a demokratov. Globalisti chcú Európsku komisiu a amerického prezidenta a Maďarsko je tŕňom v oku na ceste k tomuto cieľu,” zhodnotil situáciu v Maďarsku premiér.Podľa Viktora Orbána je dôvodom to, že “Maďarsko je dnes najslobodnejšou krajinou v Európe”. Na hraniciach je podľa neho plot, nie je tam žiadna imigrácia a namiesto toho sa uplatňuje rodinná politika. V školách sa neuplatňuje rodová ideológia, na Ukrajinu sa nedodávajú zbrane a Maďarsko sa nechce zapojiť do vojny, dodal premiér.

https://www.hlavnespravy.sk/viktor-orban-chcu-nas-umlcat-pretoze-sme-slobodni/3265732

Boj za maďarskú slobodu sa nebude rozhodovať v Bruseli alebo v Amerike, ale tu v Maďarsku, v našich vlastných komunitách, zdôraznil Viktor Orbán.
Kasafran, before hour
Link
Volebná kalkulačka
 
2. Blahoželám k takémuto vÿsledku :P
Patrick, before hour
Link
Banda z PS
 
Jethro a ty vari nevidíš, že si naletel tým, čo hlásajú, že tzv, frankfurtská škola neexistuje?
peter67, before hour
Link
Banda z PS
 
Kasafran, nie som si vedomý žiadneho vraj programového útoku na európsku civilizáciu a už vôbec nie toho, že ideovo aj ideologicky začala tzv. frankfurtská škola ...
Je až s podivom akým hlúpym konšpiráciám dokáže človek naletieť...
J.Tull, before hour
Link
MATOVIČ DNES USVEDČIL SVOJU VLASTNÚ VLÁDU, ŽE SLÚŽILA MAFII
 
MATOVIČ DNES USVEDČIL SVOJU VLASTNÚ VLÁDU, ŽE SLÚŽILA MAFII...
ne 24. 9. 2023 o 19:42

Matovič dnes na Sulíka vytiahol sms-kovú komunikáciu, ktorá potvrdzuje, že Sulík počas Matovičovej vlády slúžil Pente. Spojka bola Bittó.

1. Na tom nie je nič prekvapujúce - SASKA bola vždy projektom oligarchov, slúžila Kočnerovi a ďalším milionárom. Celé roky.
2. Všetci to vždy vedeli, vrátane Matoviča, no napriek tomu s nimi išiel do vlády a dobrovoľne odovzdal štát tým, ktorých nazýva mafiou. Bravó, Igor.
3. Čiže dnes sme sa vlastne dozvedeli, že Matovič slúži mafii. A umožnil Sulíkovi, aby rozkrádal štát. V prospech mafie. Ergo - Matovič je truľko mafie. Gratulujeme.
4. Otázka je skôr iná. Matovič dnes mával nejakým vykresom, ktorý si sám napísal a tváril sa, že to je dôkaz. Nie je to absurdné?
5. Takýchto výkresov si môže hocikto vytlačiť aj dve tony. Do dvoch minút vám napíšem fiktívnu komunikáciu Matoviča s ex-poslancom OĽaNO Herákom, ako sa dohadujú na organizácii pedofilnej siete - bude to znamenať , že Matovič je pedofil?
6. Matovič sám tvrdí, že svoje tvrdenia nemá ako dokázať. A zase sa oháňa detektorom lži, z čoho už zíva celé Slovensko. Magor a jeho detektor. Tridsiate piate pokračovanie. Zív.
7. O tom, že hlavné médiá majú v rukách oligarchovia, my čosi vieme. Denník N vlastní ESET, a preto kopú do Smeru. Jojku vlastní J&T, a preto mám zakázaný vstup do televíznych diskusií.
8. Keď sa pozriete na médiá Penty, zistíte, ako do mňa celé roky kopú. Priam hystericky. To isté platí pre Sorosovo Sme. Je zjavné, že oligarchické médiá najviac útočia na Fica, na Blahu, na Smer. Všetky.
9. Ale vďaka týmto istým médiám Matovič pred troma rokmi vyhral voľby. Vtedy z neho robili bojovníka proti mafii, hoci vedeli o jeho daňových podvodoch, zločinoch s Vandákom aj kšeftoch s Majským. To ako vysvetlíš, ty trúbka?
10. Existuje len jedno vysvetlenie - Matovič je produkt mafie. A so Sulíkom si môžu podať ruky - obaja slúžili bankám, obaja pomáhali finančným skupinám, obaja ničili život Slovákom. Spolu s PS-kom, ktoré ich vládu podporovalo.
11. Mňa by len zaujímalo, ako chce Matovič vysvetliť, že mu niekto ponúkal za 1 milión eur ukradnutú komunikáciu Sulíka a on toho človeka nenahlásil - veď to je trestný čin. Z toho sa nevykecá.
12. Po dnešku je jasné jedno - tri roky tu vládla mafia. A Matovič o tom vedel a napriek tomu to podporoval.
13. To je strašná hanba, Igor, ty si vlastne mopslík oligarchov. Povedz, ako veľmi si vrtel chvostíkom, keď si im slúžil?
14. A vieme ešte niečo. Dávajte si pozor na mobily. Matovič je schopný akejkoľvek špinavosti - v minulosti si nahrával Procházku, teraz kradne sms komunikácie. Chrapúň na pohľadanie.
15. Len sa hádajte, chlapci. Nech Slovensko vidí, čo ste zač. Toto je slovenská pravica. Toto je SaS, OĽaNO, PS, Sme rodina... Mafia.

Je čas ich všetkých poslať na smetisko dejín. Najvyšší čas...!
Kasafran, before hour
Link
Banda z PS
 
(10) J.Tull,
ja si nepotrebujem dosádzať nikoho za nikoho, o všetkých mám informácií až-až...
Zrejme si si aj Ty vedomý, že programový útok na európsku civilizáciu v novodobých dejinách ideovo aj ideologicky začala tzv. frankfurtská škola a svoju „dlhú cestu inštitúciami“ - ako doktrínu nenávisti a rozkladu hodnôt s cieľom získať nadvládu nad národmi aj svetom - uskutočňuje pod heslom: „SKAZÍME ZÁPAD TAK, ŽE BUDE SMRDIEŤ!“...
Okrem peňazí tlačených v neobmedzených množstvách im najviac pomáhajú kolaboranti z radov zapredancov a zradcov vlastných národov...
Kasafran, before hour
Link
Niečo rozumné pre Miloška Pobežalka
 
(1) Mil@níčko,
Miloš Pobežal pred nedávnom dospel k záveru, že je najinteligentnejší z bláznov, a preto ich "šiel" všestranne podporovať/usmerňovať na Ukrajinu...
Ako dôkaz nám uvádzal rôzne počty skalpov Ukarajincov ruskej národnosti - darmo je, sionistu sionistu, fašistsu a nacistu už nedokáže v sebe zaprieť...!!!

Kasafran, before 2 hours
Link
Volebná kalkulačka
 
Veď jasné.
Predpokladám, že je to len ďalší pokus dotiahnuť k voľbám mladých ľudí, ktorí by volili PS. :)
era, before 2 hours

actual themes :

Link
Banda z PS
Kasafran, before 14 minutes
21
Link
Olano s 15%
tomas12345, before 22 minutes
3
Link
Progresívci nie sú schopní riadiť štát
Kasafran, before 28 minutes
3
Link
Volebná kalkulačka
era, before 29 minutes
19
Link
Chcú nás umlčať, pretože sme slobodní
Kasafran, before 30 minutes
4
Link
Pes šteká dokonca aj proti Hlasu.
Pollux, before 47 minutes
8
Link
Hovädzie mäso varené
Pollux, before 59 minutes
1
Link
MATOVIČ DNES USVEDČIL SVOJU VLASTNÚ VLÁDU, ŽE SLÚŽILA MAFII
Kasafran, before hour
1
Link
Niečo rozumné pre Miloška Pobežalka
Mil@níčko, before 2 hours
2
Link
Progresívne náhody, či zázraky
Kasafran, before 2 hours
6
Link
Satanizmus prichádza
Kasafran, before 3 hours
1
Link
Kresťania nechcú trpieť pre Krista
tomas12345, before 4 hours
450
Link
Tretia línia Surovikina prerazená!
clear1, before 6 hours
14
Link
Takto si Poliaci chránia svoje hranice
Kasafran, yesterday
10
Link
Len aby bolo jasno
Kasafran, yesterday
12
Link
Stresové potešenie
Mil@níčko, yesterday
1
Link
Paradoxný paradox
Mil@níčko, yesterday
10
Link
Kto nebude trpieť pre Krista, nebude dedičom neba.
tomas12345, yesterday
49
Link
Progresívci mi pripomínajú fanatických zväzákov z 50-tych rokov
Kasafran, yesterday
8
Link
Skutočný ochranár našich lesov Rudolf Huliak je vzdelaný a rozumie tomu, čo robí...
Kasafran, yesterday
3
Link
Nacisti a okultizmus
Enter, yesterday
1
Link
Biblia nás nemusí baviť. Ani čistenie zubov nie je zábava a robíme to každý deň
omega, yesterday
36
Link
...rybacka...
d0d0...very best, 24.09.2023
4
Link
ČIE ZÁUJMY ZASTUPUJE TÁTO ŽENA?
Kasafran, 24.09.2023
8
Link
Ukroobilníci
Mil@níčko, 24.09.2023
23
Link
TOTO SNAD I NEVĚŘÍCÍM TOMÁŠŮM OTEVŘE OČI
Kasafran, 24.09.2023
30
Link
Ukronacisti
Mil@níčko, 24.09.2023
31
Link
Myšlienky z nechránenej aforistickej dielne
Kasafran, 24.09.2023
7
Link
Myseľ vs Rozum
Attis, 24.09.2023
3
Link
Môj signál na spektrálnom analyzéri
Reset, 24.09.2023
3
xxx
created by dzI/O 2015 - 2023
size 90 743 B
generated in 1.18695 s
this site needs to use cookies to work properly...
displayed 2 498 x
all 1 295 094 x
ip 35.175.191.46

support

page has income only from voluntary donaters...
please support the creator...
by account transfer:
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
pay by square
by paypal:
by viamo:
viamo
by donater:
by mail:
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated: