move to top

Lipka (Linden)

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / other / chain

RKC zneužila politickú moc a prekrútila písmo.

entries
40
shows
1 824
uniques
102
theme was created 23.09.2020 by Fotón
37

35. Fotón 25.09.2020, 13:52

žiaden trvalo zostávajúci = žiaden. To čo písal o biskupoch, písal o biskupoch. Nevieš čítať? Peter nevyniesol ani rozsudok a už tobôž nepoužil zbraň na zabitie. Len mu kázal Slovo Božie. Ty v tom nevidíš rozdiel? To nebol Boh, kto to zariadil. Rovnako, ako to nebol Boh, kto dal do mysle ľudí, aby urobili Krista kráľom. LUHÁR! RKC vynášala rozsudky: https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Hus#Husovo_odsouzen%C3%AD (luhár, ako každý uvedomelý katolík) javenie apoštola Jána 17,9-11 Tu je zmysel, kt...

25.09.2020, 14:12
"žiaden trvalo zostávajúci = žiaden."

Žiaden trvalo zostavajuci = docasny.


"To čo písal o biskupoch, písal o biskupoch. Nevieš čítať?"

Takisto to čo písal o súdení písal obyčajným veriacim, nevieš komu bol ten list určený ? A ak by tomu tak nebolo, potom by si Pavol sám odporoval, a to nie je možné, a preto sa dotyčný príkaz týkal výlučne obyčajných veriacich."Peter nevyniesol ani rozsudok a už tobôž nepoužil zbraň na zabitie. Len mu kázal Slovo Božie. Ty v tom nevidíš rozdiel?"

Peter povedal " vynesú aj teba" a v tej chvíli Ananias padol, takže to rozsudok bol a darmo tvrdíš že nebol.

"To nebol Boh, kto to zariadil. Rovnako, ako to nebol Boh, kto dal do mysle ľudí, aby urobili Krista kráľom."

Boh chce aby všetci ľudia boli spasení a poznali pravdu, a preto to neurobí tak že zariadi aby sa pravda 15 storočí zamlciavala a posadí na trón toho kto tam nemá byť. Používajú rozum !!!!


"LUHÁR! RKC vynášala rozsudky: odkaz (luhár, ako každý uvedomelý katolík)"

Ja som nepovedal že RKC nevynasala rozsudky, ona súdila, o tom som viac krát už písal.

"javenie apoštola Jána 17,9-11
Tu je zmysel, ktorý má múdrosť: Sedem hláv je sedem vrchov, na ktorých sedí žena....."

Dal som ti Vers zo Zjavenia kde sa hovorí o selme ako o človekovi, takže prečo sa nevyjadrujes k tomu versu, ale kopirujes tu iný verš ?

"....Netreba žiadnu autoritu. Stačí iba čisté svedomie a rozum. Potom tomu, čomu treba z biblie porozumieť, porozumie ten, kto má. Ak niekto nemá čisté svedomie a rozum, neporozumie. Je úplne jedno, či je protestant alebo katolík. Na tom nezáleží. Tvoje videnie sveta je čierno-biele. Katolík-protestant."

Na rôznosti učení protestantskych cirkvi som ti ukázal že ťa Biblia nie je zrozumiteľná pre každého obyčajného veriaceho.

Úprimne Boha hľadá aj Shagara, ktorí koná dobré skutky a hľadá Boha úprimne, a napriek tomu z Biblie sám vyčítal že neexistuje Trojica. Aj Zuzka z df koná dobré skutky a úprimne hľadá Boha, no napriek tomu považuje jedenie krvi za zakazane. Aj Dušan z tohto fóra nie je povahovo zlý a úprimne hľadá Boha a napriek tomu považuje celé Zjavenie za symbolické (však ty pamätáš na diskusiu s Dusanom pred 2 dňami tu na fóre). Títo ľudia ktorí úprimne hľadajú Boha a sami si vykladajú Písmo, nesprávne pochopili Písmo a sami sa preto dostali pod prekliatie.


Takto to žiaľ dopadne keď niekto opovrhuje autoritou a sám si začne vykladať Pismo.
as response to :
35

33. Tomas12345678 25.09.2020, 13:33

"Čiže tu na Zemi nemá Kristov nasledoivník žiaden štát." Žiaden TRVALÝ ZOSTAVAJUCI. "To čo Pavol písal platí pre každého. Nebol klamár, ako vy katolíci." To čo písal o biskupoch Timotejovi a Títovi sa tiež vzťahovalo na všetkých veriacich ? "Peter nikoho nezabil, ako vy vrahovia. Iba mu kázal pravdu. Vy ste však vraždili - a ako vidím, ešte chcete i naďalej." Vyniesol nad ním rozsudok, aký je rozdiel medzi tým či ten rozsudok vyniesol apoštol Peter alebo RKC ? "To je úplne jedno pán výhovo...

25.09.2020, 13:52
žiaden trvalo zostávajúci = žiaden.

To čo písal o biskupoch, písal o biskupoch. Nevieš čítať?

Peter nevyniesol ani rozsudok a už tobôž nepoužil zbraň na zabitie. Len mu kázal Slovo Božie. Ty v tom nevidíš rozdiel?

To nebol Boh, kto to zariadil. Rovnako, ako to nebol Boh, kto dal do mysle ľudí, aby urobili Krista kráľom.

LUHÁR! RKC vynášala rozsudky: link (luhár, ako každý uvedomelý katolík)

javenie apoštola Jána 17,9-11
Tu je zmysel, ktorý má múdrosť: Sedem hláv je sedem vrchov, na ktorých sedí žena. A je sedem kráľov. Päť ich padlo, a jeden je, ten druhý ešte neprišiel. A keď prijde, musí trochu potrvať.A šelma, ktorá bola a nie je, aj ona sama je ôsmym, a je z tých siedmich a ide do zatratenia.

Ja píšem Á a ty čítaš Bé. Kto tu písal o protestantských cirkvách? Ešte raz: Bibliu dal Boh pre všetkých, nie iba pre bludárov RKC. Boh hovorí tak, aby mu každý rozumel. Nepotrebuje k svojim slovám "vyvolených" samozvaných satanistov, čiže vás.
....Netreba žiadnu autoritu. Stačí iba čisté svedomie a rozum. Potom tomu, čomu treba z biblie porozumieť, porozumie ten, kto má. Ak niekto nemá čisté svedomie a rozum, neporozumie. Je úplne jedno, či je protestant alebo katolík. Na tom nezáleží. Tvoje videnie sveta je čierno-biele. Katolík-protestant. Boh ale nerozdeľuje ľudí na katolíkov a protestantov, ale na tých čo ho hľadajú a majú úprimné srdce a na tých, čo sú podliaci.
as response to :
33

31. Fotón 25.09.2020, 12:45

Čiže tu na Zemi nemá Kristov nasledoivník žiaden štát. To čo Pavol písal platí pre každého. Nebol klamár, ako vy katolíci. Peter nikoho nezabil, ako vy vrahovia. Iba mu kázal pravdu. Vy ste však vraždili - a ako vidím, ešte chcete i naďalej. To je úplne jedno pán výhovorka. Chopili ste sa vďaka Konštantínovi politickej moci, čo by Kristus nikdy neurobil. Apoštoli nikoho nezavraždili ako vy, vrahovia!!!!!!!!!!! To je predsa jedno. Zdieľaš katolícke bludy, preto si rovnako vinný, ako všetci v...

25.09.2020, 13:33
"Čiže tu na Zemi nemá Kristov nasledoivník žiaden štát."

Žiaden TRVALÝ ZOSTAVAJUCI.

"To čo Pavol písal platí pre každého. Nebol klamár, ako vy katolíci."

To čo písal o biskupoch Timotejovi a Títovi sa tiež vzťahovalo na všetkých veriacich ?

"Peter nikoho nezabil, ako vy vrahovia. Iba mu kázal pravdu. Vy ste však vraždili - a ako vidím, ešte chcete i naďalej."

Vyniesol nad ním rozsudok, aký je rozdiel medzi tým či ten rozsudok vyniesol apoštol Peter alebo RKC ?

"To je úplne jedno pán výhovorka. Chopili ste sa vďaka Konštantínovi politickej moci, čo by Kristus nikdy neurobil."

Keď sa dostala RKC moci tak len vďaka tomu že to Boh tak zariadil. Kristus je Kráľ kráľov takže on sa sám chopil moci a nemusel si na to pýtať žiadne povolenie od nejakého Fotona.

"Apoštoli nikoho nezavraždili ako vy, vrahovia!!!!!!!!!!!"

RKC vynašala rozsudky rovnako ako apoštoli, vraždili vladári.
"Šelma nie je jeden človek. Má 7 hláv, sú to kráľovstvá počnúc babylonskou ríšou a končiac antikristom."

Zjavenie apoštola Jána 13:18
V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť

"Boh hovorí tak, aby mu každý rozumel. Nepotrebuje k svojim slovám "vyvolených" samozvaných satanistov alá RKC"

Neexistujú dve protestantske cirkvi ktoré by boli rovnaké v dôležitých náboženských otázkach ako je peklo, pitie krvi, krst detí alebo dospelých, evolúcia alebo stvorenie, Ježiš v eucharistiii (Luteráni)alebo nie, a mnoho ďalších veci.

Boh teda očividne neurobil Bibliu zrozumiteľnú pre každého kedze protestanti sa na základe samostudiu Písma bez autority nevedia v týchto biblických otázkach zhodnúť.

A stačí hlásať v jednej náboženskej otázke inak ako apoštol Pavol, a dotyčný sa automaticky dostáva pod prekliatie za šírenie iného evanjelia. Keďže neexistujú dve navzájom zhodne protestantske cirkvi v náboženskom učení, buď sa teda všetky protestantske cirkvi dostávajú pod prekliatie za šírenie iného evanjelia, alebo existuje jedna jediná protestantska cirkev ktorá hlása celé Pavlovo ucenie.

Vzhľadom na asi tisícku protestantskych cirkvi, máš prinajlepšom šancu 1:1000 že si sa trafil do správnej cirkvi.
as response to :
31

29. tomas12345 25.09.2020, 12:34

"Občianstvo Kristovho nasledovníka je teda v nebesiach a nie tu na zemi v nejakom štáte. Si tak oklamaný a pomýlený, že viac to už ani nejde." Poznámka : Ano, zostavajuce a teda trvalé občianstvo máme jedine v nebi. "Pavol to písal veriacim, čiže ak je niekto veriaci, bude to dodržovať. V opačnom pípade si služobník Satana." Pavol písal aj Timotejovi aj Títovi ako veriacim, a predsa sa nie všetko čo napísal Pavol cirkevným predstaveným Timotejovi a Títovi vzťahovalo na každého jedného obyčajn...

25.09.2020, 12:45
Čiže tu na Zemi nemá Kristov nasledoivník žiaden štát.

To čo Pavol písal platí pre každého. Nebol klamár, ako vy katolíci.

Peter nikoho nezabil, ako vy vrahovia. Iba mu kázal pravdu. Vy ste však vraždili - a ako vidím, ešte chcete i naďalej.

To je úplne jedno pán výhovorka. Chopili ste sa vďaka Konštantínovi politickej moci, čo by Kristus nikdy neurobil.

Apoštoli nikoho nezavraždili ako vy, vrahovia!!!!!!!!!!!

To je predsa jedno. Zdieľaš katolícke bludy, preto si rovnako vinný, ako všetci vaši vrahovia.

Šelma nie je jeden človek. Má 7 hláv, sú to kráľovstvá počnúc babylonskou ríšou a končiac antikristom. Jedna z tých hláv je pápežská moc v stredoveku, ktorej Napoleón zoťal hlavu, ale jej rana bola uzdravená (to ešte príde).

Bibliu dal Boh pre všetkých, nie iba pre vavolených bludárov ako ste vy. Boh hovorí tak, aby mu každý rozumel. Nepotrebuje k svojim slovám "vyvolených" samozvaných satanistov alá RKC

as response to :
29

27. Fotón 25.09.2020, 12:02

Ján Žižka to pochopil

25.09.2020, 12:34
"Občianstvo Kristovho nasledovníka je teda v nebesiach a nie tu na zemi v nejakom štáte. Si tak oklamaný a pomýlený, že viac to už ani nejde."

Poznámka : Ano, zostavajuce a teda trvalé občianstvo máme jedine v nebi.

"Pavol to písal veriacim, čiže ak je niekto veriaci, bude to dodržovať. V opačnom pípade si služobník Satana."

Pavol písal aj Timotejovi aj Títovi ako veriacim, a predsa sa nie všetko čo napísal Pavol cirkevným predstaveným Timotejovi a Títovi vzťahovalo na každého jedného obyčajného veriaceho. Rovnako je to teda aj ked písal Pavol veriacim, nie všetko sa vzťahovalo výlučne na nich... Preto ak niečo čo napísal Pavol veriacim, a rozporuje si to s Písmom, a kedže Písmo si nerozporuje, nutno treba usúdiť že ten Pavlov výrok sa týkal výlučne obyčajných veriacich a nie cirkevných predstavených.

"Peter neplánoval Ananiáša zabiť. Len mu oznámil pravdu. O tom, čo sa s ním stalo, rozhodol Boh. Naproti tomu cirkev satanova, rímskokatolícka, sama rozhodovala, čo sa stane s tým a tým."

Neoznámil len pravdu, apoštoli dostali moc odpúštať aj zadržiavať hriechy, sami teda v tomto rozhodovali a súdili a Peter sa dobrovoľne nezávisle sám od seba rozhodol že Ananiášovi zadrží jeho hriech a tým nad ním vyniesol rozsudok smrti, ked mu povedal "pozri vynesú aj teba". Ciže nie je pravda ako sa to tu ty snažíš tvrdiť že Peter bol v tom zcela nezaujato nevinne, on rozhodol a Boh len vykonal skutok.

"Rímskokatolícka smilnica keď ale zistila, že ju chce Koinštantín učiniť kráľom, nebránila sa. Prečo? Lebo nie je služobníčkou Boha Izraelovho, ale Satana!!!!!!!!"

Konštantín neurobil RKC kráľovnou, on len uzákonil krestanstvo za štátne náboženstvo, pričom on sám zostal v krajine mocenským "kráľom".


"Zlodeji a zločinci sa celý stredovek vyhrážali ľuďom v Európe a zastrašovali. Kradli, smilnili, vraždili."

To si vydiskutuj s biblickými autormi, oni aj ked hovorili pravdu, predsa len ľudí strašili peklom, a apoštoli neraz aj preklínali nekresťanov.


"Naplnilo sa slovo Jána apoštola. Príde súd a váš koniec. Podobne ako na Sodomu a Gomoru, príde i na Vatikán."

Ja nie som členom súčasného Vatikánu ale tradičnej RKC - RKC pred 2 Vat koncilom, takže na mna sa to nevzťahuje."Miera vašich hriechov však ešte nebola celkom naplnená. Šelma, ktorej hlava bola zoťatá ale uzdravila sa, pri čom sa divili obyvatelia zeme nad tým, ste vy."

Cislo šelmy je 666 a je to číslo človeka, čiže jednej osoby a nie celej náboženskej organizácie. A ako sa číslo mena 666 vzťahuje na RKC ? A ako súvisí RKC s 8 králmi zjavenia ?


"Pochopenie pravdy a samostatné čítanie biblie bez diktátu a obmedzovania tej hnusnej satanistickej organizácie."

Bez jedinej autority pri samovolnom čítaní Písma bude tísicka roznych výkladov Biblie, len v súčastnosti na základe samovýkladu 5% krestanov neuznáva Trojicu, 33% peklo, evolúciu uznáva až 55 % krestanov.as response to :
27

26. Fotón 25.09.2020, 11:54

RKC musí zaniknúť. Ľuďom, ktorí sú jej obeťami však prajem vyslobodenie a prehliadnutie. Pochopenie pravdy a samostatné čítanie biblie bez diktátu a obmedzovania tej hnusnej satanistickej organizácie. Božie Slovo samo o sebe má moc, ktoré sa snaži táto odporná mafiánska organizácia poviazať a ľuďom vziať.

25.09.2020, 12:02
Ján Žižka to pochopil
as response to :
26

25. Fotón 25.09.2020, 11:34

Zlodeji a zločinci sa celý stredovek vyhrážali ľuďom v Európe a zastrašovali. Kradli, smilnili, vraždili. Naplnilo sa slovo Jána apoštola. Príde súd a váš koniec. Podobne ako na Sodomu a Gomoru, príde i na Vatikán. Miera vašich hriechov však ešte nebola celkom naplnená. Šelma, ktorej hlava bola zoťatá ale uzdravila sa, pri čom sa divili obyvatelia zeme nad tým, ste vy. Áno, bude vám ešte raz daná politická moc, aby ste rozhnevali Boha na totálku. Potom vás zotne navždy. Nebude po vašich zverstvá...

25.09.2020, 11:54
RKC musí zaniknúť. Ľuďom, ktorí sú jej obeťami však prajem vyslobodenie a prehliadnutie. Pochopenie pravdy a samostatné čítanie biblie bez diktátu a obmedzovania tej hnusnej satanistickej organizácie. Božie Slovo samo o sebe má moc, ktoré sa snaži táto odporná mafiánska organizácia poviazať a ľuďom vziať.
as response to :
25

24. Fotón 25.09.2020, 11:25

Ján 6:15 A tedy keď poznal Ježiš, že majú v úmysle prísť a schytiť ho nasilu, aby ho učinili kráľom, ušiel zase na vrch on samotný. Rímskokatolícka smilnica keď ale zistila, že ju chce Koinštantín učiniť kráľom, nebránila sa. Prečo? Lebo nie je služobníčkou Boha Izraelovho, ale Satana!!!!!!!!

25.09.2020, 11:34
Zlodeji a zločinci sa celý stredovek vyhrážali ľuďom v Európe a zastrašovali. Kradli, smilnili, vraždili. Naplnilo sa slovo Jána apoštola. Príde súd a váš koniec. Podobne ako na Sodomu a Gomoru, príde i na Vatikán. Miera vašich hriechov však ešte nebola celkom naplnená. Šelma, ktorej hlava bola zoťatá ale uzdravila sa, pri čom sa divili obyvatelia zeme nad tým, ste vy. Áno, bude vám ešte raz daná politická moc, aby ste rozhnevali Boha na totálku. Potom vás zotne navždy. Nebude po vašich zverstvách už ani pamiatky. Bude po vás....
as response to :
24

23. Fotón 25.09.2020, 11:17

Tu na zemi nemáme zostávajúceho miesta, lebo tu nemáme zostávajúceho miesta. Tebe všetko treba polopate ako škôlkarovi. Občianstvo Kristovho nasledovníka je teda v nebesiach a nie tu na zemi v nejakom štáte. Si tak oklamaný a pomýlený, že viac to už ani nejde. RKC sa nemá čo do štátu a svetských záležitostí pliesť, ak je to cirkev Kristova. Lenže nieje. ....S tým sa musíž zmieriť. Ste cirkev Satanova. Pavol to písal veriacim, čiže ak je niekto veriaci, bude to dodržovať. V opačnom pípade si sl...

25.09.2020, 11:25
Ján 6:15
A tedy keď poznal Ježiš, že majú v úmysle prísť a schytiť ho nasilu, aby ho učinili kráľom, ušiel zase na vrch on samotný.

Rímskokatolícka smilnica keď ale zistila, že ju chce Koinštantín učiniť kráľom, nebránila sa. Prečo? Lebo nie je služobníčkou Boha Izraelovho, ale Satana!!!!!!!!
as response to :
23

22. tomas12345 25.09.2020, 11:08

1) Žid.13,14 "Lebo tu nemáme zostávajúceho mesta, ale to budúce hľadáme." Poznámka : Ano, na Zemi nemáme zostávajúceho mesta, pretože človek na Zemi Zomrie, a preto tu na Zemi večne nezostane. Tento verš nemá vobec nič spoločne to že Cirkev nemože byť občanom štátu. Filip.3,20 Lebo naše občianstvo je v nebesiach, odkiaľ i Spasiteľa očakávame. Pána Ježiša Krista, Poznámka : "17 Buďte mojimi spolunapodobňovateľmi, bratia, a pozorujte tých, ktorý tak chodia, ako máte príklad na nás. 18 Lebo mno...

25.09.2020, 11:17
Tu na zemi nemáme zostávajúceho miesta, lebo tu nemáme zostávajúceho miesta. Tebe všetko treba polopate ako škôlkarovi. Občianstvo Kristovho nasledovníka je teda v nebesiach a nie tu na zemi v nejakom štáte. Si tak oklamaný a pomýlený, že viac to už ani nejde.

RKC sa nemá čo do štátu a svetských záležitostí pliesť, ak je to cirkev Kristova. Lenže nieje. ....S tým sa musíž zmieriť. Ste cirkev Satanova.

Pavol to písal veriacim, čiže ak je niekto veriaci, bude to dodržovať. V opačnom pípade si služobník Satana.

Peter neplánoval Ananiáša zabiť. Len mu oznámil pravdu. O tom, čo sa s ním stalo, rozhodol Boh. Naproti tomu cirkev satanova, rímskokatolícka, sama rozhodovala, čo sa stane s tým a tým. Ste zločinci a mafia. Preto ste sa sami odsúdili na zánik. RKC nemala preto čo rozhodovať o tom, koho zabije. Ste satanisti a hnusné zmije. Boh je proti vám.

as response to :
22

17. Fotón 25.09.2020, 09:51

Tak to teda bibliu veľmi slabo poznáš: Žid.13,14 Lebo tu nemáme zostávajúceho mesta, ale to budúce hľadáme. Filip.3,20 Lebo naše občianstvo je v nebesiach, odkiaľ i Spasiteľa očakávame. Pána Ježiša Krista,

25.09.2020, 11:08
1) Žid.13,14
"Lebo tu nemáme zostávajúceho mesta, ale to budúce hľadáme."

Poznámka : Ano, na Zemi nemáme zostávajúceho mesta, pretože človek na Zemi Zomrie, a preto tu na Zemi večne nezostane. Tento verš nemá vobec nič spoločne to že Cirkev nemože byť občanom štátu.

Filip.3,20
Lebo naše občianstvo je v nebesiach, odkiaľ i Spasiteľa očakávame. Pána Ježiša Krista,

Poznámka : "17 Buďte mojimi spolunapodobňovateľmi, bratia, a pozorujte tých, ktorý tak chodia, ako máte príklad na nás. 18 Lebo mnohí tak chodia o ktorých som vám často hovoril a teraz i plačúc hovorím, že sú nepriateľmi kríža Kristovho, Flp 3, 18 19 ktorých koniec je zahynutie, ktorých bohom je brucho a sláva v ich hanebnosti, ktorí myslia na zemské veci. 20 Lebo naše občianstvo je v nebesiach, odkiaľ i Spasiteľa očakávame. Pána Ježiša Krista, 21 ktorý premení telo nášho poníženia, aby bolo súpodobným telu jeho slávy podľa pôsobenia, ktorým si môže aj podriadiť všetky veci."

Poznámka : Pavol tu teda hovorí že kresťan nemá byť občanom zlých skutkov, ale má byť občanom - členom dobrých nebeských skutkov. Znova tento verš nemá vobec nič spoločného so zákazom byť občanom štátu.

2) RKC nebudovala nový štát, ona sa stala len súčastou už existujúceho štátu.

3) "1 Kor 5,9-13
Písal som vám v liste, aby ste sa nemiešali so smilníkmi, ale nie vôbec so smilníkmi tohoto sveta alebo s lakomcami a s dráčmi alebo s modlármi, pretože by ste museli vyjsť zo sveta.Ale teraz som vám písal nemiešať sa, keby sa niekto menoval bratom a bol smilník alebo lakomec alebo modlár alebo nadávač alebo opilec alebo dráč, s takým ani nejesť.Lebo čože je mne do toho, aby som mal súdiť aj tých, ktorí sú vonku?! Či vy nesúdite tých, ktorí sú vnútri? A tých, ktorí sú vonku, súdi Boh. Vylúčte toho zlého sami zpomedzi seba!"

Poznámka : Toto písal Pavol obyčajným veriacim mimo cirkevných predstavených, a obyčajný veriaci skutočne nemajú čo súdiť a vykonávať súdy nad tými čo sú mimo Cirkvi. Z Písma však dobre vieme, že Pavol Simona mága súdil a odsúdil, a rovnako aj Peter súdil a odsúdil Ananiáša a jeho manželku, čiže cirkevných predstavených sa tento Pavlov príkaz netýka.

Cirkev nikomu neuťala hlavu, to urobili vladári.4) "Peter Ananiáša nezabil. Urobil to Boh. V Novej Zmluve nie je nikto z apoštolo, kto by niekoho vedome zabil zbraňou."

Poznámka : Peter ako slobodný človek mohol Ananiášovi odpustiť, ale rozhodol sa mu neodpustiť a vyniesol nad ním rozsudok smrti, je to teda rovnaké ako RKC, tá tiež nad niektorými vyniesla rozsudok smrti, ale sama o sebe čin nevykonala. A RKC spravidla dávala každému kacírovi možnosť pokánia a odvolania toho čo povedal, ale Peter nedal Ananiášovi ani len možnosť pokánia, hned ho odsúdil, ale v tom už ty problém nevidíš...


Všetci diktátori neznášali katolícku cirkev, a rovnako tak tomu bolo aj u komunizmu. Satanovi služobníci neznášajú RKC.
as response to :
17

16. tomas12345 25.09.2020, 09:20

Tak za prvé, Boh nikde v Biblii nezakazuje že kresťania nemožu vybudovať štát, Izraelci štát vybudovali a kresťanom sa vybudovanie štátu nikde nezakazovalo, takže nevidím v tom rozpor. Sudca može byť hocikto, Biblia nikde nezakazuje že Cirkev nemože byť sudca, ba naopak, v Izraeli to fungovalo tak že mali svojich náboženských sudcov, a aj v Novom Zákone v náboženských otázkach boli sudcovia Cirkev - apoštoli, oni rozhodovali či sa nejaký človek previnil voči krestanstvu alebo nie. A ako ho...

25.09.2020, 09:51
Tak to teda bibliu veľmi slabo poznáš:

Žid.13,14
Lebo tu nemáme zostávajúceho mesta, ale to budúce hľadáme.
Filip.3,20
Lebo naše občianstvo je v nebesiach, odkiaľ i Spasiteľa očakávame. Pána Ježiša Krista,

as response to :
16

12. Fotón 25.09.2020, 07:30

V tvojich mokrých primitívnych snoch. Napoleón bol iba začiatok. Skutočné zničenie neviestky rkc ešte len príde. Krutá odplata za vaše vraždy, mučenie a sadizmus.

25.09.2020, 09:20


Tak za prvé, Boh nikde v Biblii nezakazuje že kresťania nemožu vybudovať štát, Izraelci štát vybudovali a kresťanom sa vybudovanie štátu nikde nezakazovalo, takže nevidím v tom rozpor.

Sudca može byť hocikto, Biblia nikde nezakazuje že Cirkev nemože byť sudca, ba naopak, v Izraeli to fungovalo tak že mali svojich náboženských sudcov, a aj v Novom Zákone v náboženských otázkach boli sudcovia Cirkev - apoštoli, oni rozhodovali či sa nejaký človek previnil voči krestanstvu alebo nie.

A ako hovorím, vydiskutuj si to s apoštolom Pavlom, on dal právomoc vladárom vykonávať fyzické tresty, a boli to vladári ktorí tie fyzické tresty aj vykonávali´počas inkvizície.

Ako hovorím, vydiskutuj si to s apoštolmi, prečo boli apoštoli sudcovia, prečo Peter rozhodol že Ananiáš musel zomrieť, prečo Pavol vykonal súd nad Simonom magom že musí oslepnúť, atd.as response to :
12

5. Skapala mačka 24.09.2020, 19:47

Sekty čakajú armagedon.:)

25.09.2020, 07:30
V tvojich mokrých primitívnych snoch. Napoleón bol iba začiatok. Skutočné zničenie neviestky rkc ešte len príde. Krutá odplata za vaše vraždy, mučenie a sadizmus.
as response to :
5

4. Fotón 23.09.2020, 23:59

Viem, že Satan dočasne vládne svetu, preto RKC nevykapala ešte. Ale to sa zakrátko zmení. http://obohu.cz/bible/index.php?styl=SKP&k=Zj&kap=18 Nebesia sa budú radovať nad jej zničením.

24.09.2020, 19:47
Sekty čakajú armagedon.:)
consents: tomas12345
as response to :
4

3. Fotón 23.09.2020, 23:45

Napoleón mal dokončiť svoje dielo až do totálneho zničenia. To bola jeho chyba.

23.09.2020, 23:59
Viem, že Satan dočasne vládne svetu, preto RKC nevykapala ešte. Ale to sa zakrátko zmení. link Nebesia sa budú radovať nad jej zničením.
as response to :
3

1. Fotón 23.09.2020, 19:40

Drzá a panovačná rímsko-kat "cirkev" (čiže doslova kat), si osobuje právo rozhodovať, čo platí a čo nie. Drzo sa stavia do role Boha, pretože údajne ona vytvorila kánon Novej Zmluvy. Pri tom spisy kánonu NZ existovali a používali sa už dávno pred ňou. Od 1 storočia. RKC kánonické spisy ani nenapísala ani svetu nedala. Jediné, čo RKC svetu dala sú vraždy, krádeže, cudztoložstvá. Preto na ňu Boh poslal Napoleóna, podobne ako kedysi na Izrael Babylónskeho kráľa. Tak jej treba.

23.09.2020, 23:45
Napoleón mal dokončiť svoje dielo až do totálneho zničenia. To bola jeho chyba.
as response to :
1
23.09.2020, 19:40
Drzá a panovačná rímsko-kat "cirkev" (čiže doslova kat), si osobuje právo rozhodovať, čo platí a čo nie. Drzo sa stavia do role Boha, pretože údajne ona vytvorila kánon Novej Zmluvy. Pri tom spisy kánonu NZ existovali a používali sa už dávno pred ňou. Od 1 storočia. RKC kánonické spisy ani nenapísala ani svetu nedala. Jediné, čo RKC svetu dala sú vraždy, krádeže, cudztoložstvá. Preto na ňu Boh poslal Napoleóna, podobne ako kedysi na Izrael Babylónskeho kráľa. Tak jej treba.

newest entries : 

created by dzio.skcontact creatorsize : 142 372 Bgenerated in : 0.066 si'm using cookies,
if you disagree leave
themes displays : 5 893 895 xunique displays : 805 742 xip address : 3.89.87.12

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors and ads
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...
options
main pageaboutgalleryjokescitatesinteligence teststatsžumpadfandroid versionit's your turn
searching
lipka @ facebook