move to top

Lipka (Linden)

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / chat / chain

Dnes ma teší 10

entries
13
shows
1 206
uniques
310
theme was created 24.09.2020 by Dušan
2

1. Dušan 24.09.2020, 18:55

Ahoj Dnes Som využil nápad ako poriešiť pivničku v zemi. Bola pri altánku a polootvorená. Tak Som sa dal do toho. Rozobral Som stáré, očistil a pripravil na zakrytie. Dal som na vchod do pivničky dva hrubé plechy, drť a dlažbu. Drží to a dá sa potom chodiť. Keď to udrží mňa, tak to udrží aj dvoch. Dnes ma potešila návšteva synovcov, s tým menším sme podebatili a tak. Mamucha urobila pre nich šišky. A na oplátku dostala zo sedem baklažánov. Uvidím aký mama nápad z toho vznikne. Poobede Som bol ...

06.11.2020, 13:55
Ahoj
Dlho Som nepísal, tak sa pokúsim dačo somumarizovať. Po korone testoch, život beží ďalej. Naďalej Som závislí na rodičovi, Som dlhodobo bez práce a druhého príjmu, ktorý by mi finančné problémy akosi skresal.

Stále mne samotnému chýbajú peniaze na akýsi ten minimálný základ žitia a to na stravu a cigarety. Pracovať môžem, ale mám zdravotné obmedzenia. Naďalej (ne)Vyhladávam finančnú príležitosť, ktorá by ma z tohto "shitu" dotala o nejaký stupeň, ďalej. Mám jednu pôžičku a spolu s druhým dlhom to robí cca. 21 000€.

Po psychickej stránke to berem tak, že si vnútorne vnucujem, že Som (anti)Telepat. To znamená, že si (ne)Prípušťam akékoľvek starosti ako problémy, utrpenia, trápenia a bolesti. (Ne)Príjimam a ani (ne)Ovzdávam žiadne informácie, myšlienky.

Totiž ja nie Som telepat, kedysi Som ním bol, nie Som a ani ním nebudem. Čo bolo, to bolo. Už nebude. Bola doba, keď Som tomu veril a doslovne sa žraľ. Ale díky pochopeniu vnútornej podstaty ja, nie Som. Som (anti)...

Vnútorne Som za to, že Som nikto, nič. Čistá a číra prázdnota a ničota. Ono totiž, keď zistíte, že nie ste vnútorne sami, zatúžite po samote, po slobode, voľnosti, nezávislosti...

Rozmýľlaľ Som, že by Som na svojom blogu založil tému na (anti)Telepatiu, niečo ako moja Biblia. Len si na to musím nájsť čas. Mám aj podtémy k nej pridružené, takže sa môžem (ne)Myšlienkovo vyblázniť a poukázať tak na moje sväté písmo.

Takže, milí čitatelia, želám Vám a prajem veľa zdravíčka:

Dušan.


link

as response to :
1
24.09.2020, 18:55
Ahoj
Dnes Som využil nápad ako poriešiť pivničku v zemi. Bola pri altánku a polootvorená. Tak Som sa dal do toho. Rozobral Som stáré, očistil a pripravil na zakrytie. Dal som na vchod do pivničky dva hrubé plechy, drť a dlažbu.

Drží to a dá sa potom chodiť. Keď to udrží mňa, tak to udrží aj dvoch. Dnes ma potešila návšteva synovcov, s tým menším sme podebatili a tak. Mamucha urobila pre nich šišky. A na oplátku dostala zo sedem baklažánov.

Uvidím aký mama nápad z toho vznikne. Poobede Som bol z tej pivničky totálne vysílený, bo Som musel pri tom klačať a obuchavať dlažbu gumenným kladivom.

Mám v pláne ešte postaviť k dvom búdkam na vrabce, krmítko. Zatiaľ to všetko je vo fáze uvažovania, čo a jak. Tento týždeň mám opakovanie z matematiky, z profesného a finančného vzdelania. Aj Som si poznačil, ktoré knižky si chem ešte raz naštudovať, bo nemám od nich poznámky a niektoré veci Som pozabúdal.

Mal by Som teraz ísť na prechádzku, ale kašlem na to. Dám si večerný voľný čas. Mám Vás rád a myslím na Vás. Prajem a želám veľa voľného času na seba a rodinku.

link
consents: Fotón

newest entries : 

created by dzI/Osize : 71 471 Bgenerated in : 0.070 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 7 045 355 xunique displays : 957 673 xip address : 3.235.11.178

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors and from ads...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...