I need help / I want to help

Many of us needs help and many of us are willing to help... Do you need help? Try to enter request for help. Maybe there is somebody, who will help you... Requests for help are entered through application Dziovina... And now look at the requests...

help requests

Pomoc
Natuska
Ahoj chcela by som od vás vypitať finančnu pomoc bohužial sme natom velmy zle z detmi..ale aj ja...do 20teho musime vyplatit byt čo nemam čoho pomaličky uż jedlo nemáme.. :( Financial aid for a mother in a difficult situation please contribute😭
Pomoc
Lucia
Neviem, kde už pohnúť sa mám.
Rada by som požiadala ľudí o finančnú podporu. Do konca tohoto mesiaca potrebujem zaplatiť 1400eur. Suma zahrňuje školné (som externá študentka UKF Nitra). Školu som musela prerušiť kvôli autonehode a následnej operácii chrbtice. Od septembra 2021 nastupujem na posledný záverečný ročník, no kvôli dlhodobej PN som prišla o prácu. Tým pádom sa mi nedarí splácať hypotéku. A banka mi dala do konca tohoto mesiaca termín. Tri mesiace už dlzim splátky banke na hypotéke. Problém je, že do prace sa tak skoro nedostanem. Práve podstupujem paliatívnu rádioterapiu, aby mi nemuseli znova chrbticu operovať. Ak to nepomôže, budem to musieť znova absolvovať.. Mám posledný ročník, rada by som to dokončila. Tým, že študujem na pedagogickej fakulte, dúfam, že sa mi podarí nájsť pre mňa nenáročnú prácu z hľadiska môjho zdravotného stavu a budem môcť žiť ľudsky s mojim 6 ročným synom.
Ďakujem za tvoj čas. Lucia.
Pomoc
Alex
https://www.ludialudom.sk/vyzvy/9638
pomôžte nám, ďakujeme
SK6011000000002931445445
Pomoc
Vejja
Súrne potrebujem pomoc, ocitla som sa s malou dcérkou v zlej finančnej situácii, chcú nas vyhodiť z podnájmu na ulicu nie vlastnou vinou... Prosím Ľudí o pomoc, dobrých ľudí, nájde sa ešte človek s dobrým srdcom?
Prosím podpor ne-verejnú zbierku na dobrú vec
Dzio
DzI/O má sen. Vytvoriť SIMULÁTOR VŠETKÉHO. A na to potrebuje superpočítač, ktorý je veľmi drahý. Dúfa, že dobrí ľudia sa mu na neho poskladajú. Viac na https://www.dzio.sk/hof ;)
Hľadám možnosť popracovať si
Dzio
Ahoj, volám sa dzI/O. Som invalidný dôchodca so schizoafektívnou poruchou. Mám ale dlhoročné skúsenosti s programovaním v jave (android) a php. Týmto hľadám príležitosť zaprogramovať si.
created by dzI/O
designed in Univerozum
i'm using cookies, if you disagree, leave
displayed: 3 862 x
all: 303 954 x
size: 19 182 B
generated in: 0.02704 s
ip: 3.230.144.31

please, support creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer...
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal...
by Viamo...
by Donater...
and now look at those, that contributed...