for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Discussion Forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

ŠÁBES na ŠALAMÚNOVÝCH OSTROVOCH

entries
1
shows
122
uniques
54
theme was created 25.9.2022 19:06 by Kasafran
1
25.09.2022, 19:06
ŠÁBES na ŠALAMÚNOVÝCH OSTROVOCH
alebo Na Západe nič nového
sobota - 23.7.2022

Nie som židovka ale šábesovanie ma teší. Znamená to nič nerobiť. O nič sa nestarať. Iba svätiť deň boží sviatočný a klaňať sa Pánovi.
Lebo pánboh prikázal veriacim svätiť 7-my deň po "stvorení sveta", ktoré sa udialo za 6 dní. Židia svätia sobotu a Arabi piatok a vedia prečo - podľa svojich kalendárov. Všetci ostatní ľudia na svete svätia nedeľu a nevedia PREČO podľa nového židovského kresťanského kalendára, podľa neho sa krúti celý dnešný svet ale tie národy ktoré majú vlastné kalendáre - "rodné listy" svojej vlastnej kultúry. Podľa nich oslavujú svoje vlastné národné aj náboženské sviatky a nie žido-kresťanské, iba my Slováci a tiež ostatní Slovania, hoci máme vlastný kalendár starší ako majú ortodoxní židia (oni teraz pri nastávajúcom nove Mesiaca budú dva dni oslavovať svoj nový rok 5783 a my sme pred pár dňami privítali slovanský nový rok 7531) - neoslávili sme ho a ani iné svoje vlastné sviatky neoslavujeme lebo len málokto z nás vie, že také čosi máme.
Ako vidno z obrázkov v priloženom videu z ďalekej-preďalekej Papuy-New Guiney, čo je známa ako  "Šalamúnove ostrovy" - šábesujú domorodci spolu so synom a nevestou nedávno zosnulej kráľovnej židovskej B´nai B´reat Británie Alžbete II. Vyzerá to, že pramatka Papuáncov dala celú svoju domovinu ako veno k neuskutočnenej svadbe so Šalamúnom. Nejako tak ako pred 3000 rokmi kráľovná zo Sáby, ktorá vraj prišla do Jeruzalema s veľkým sprievodom na ťavách naloženým zlatom a drahokamami (ojojój!!! - aké tí Afričania museli mať ohromné lode!!!) a jej nemanželský potomok vládol Etiópanom v minulom storočí ako posledný etiópsky cisár v rokoch 1930-1974. Potom akýmsi zázrakom vypadla Etiópia z dnešného svetového Spoločenstva národov pod vedením Veľkej Británie a oficiálna história, ktorú sa učia mladí ľudia v školách, to ani nezaznamenala a už sa zabudlo aj na to, aké vraždenie bolo v Rwande - najväčšie v Afrike - kvôli tomu aby Rwanda ostatné novoutvorené africké štáty ostali v kráľovstve B´nai B´reat Británie.
O tom, ako sa potomkovia Šalamúnovi stali vládcami kde-kade po svete sú známe len legendy. Nie skutočnosť ako k toľkým majetkom prišla Veľká Británia. Obyčajní ľudia majú iné starosti než pátrať po dávnych zločincoch, dnes aj najvyššia "demokratická" inštitúcia OSN pátra len po "ruských zločincoch" na Ukrajine a nie po amerických, anglických, francúzskych a iných, ktorí ostatného pol storočia vraždili, znásilňovali a kradli zem chudákom po celom svete a stále to robia - aj teraz na Ukrajine. Vôbec nik nepátra po tom, ako v novom veku prišli potomkovia "babičky" európskych kráľovských rodov - anglickej kráľovnej Viktórie - k svojim trónom. Ani čiernych obyvateľov Šalamúnových ostrovov, ktorí radostne šábesujú spolu so synom a nevestou Alžbety II., netrápi, že nevedia, ako sa stali poddanými kráľovstva B´nai B´reat Británie.
Veriaci v Boha namiesto toho, aby zistili prečo poslušne svätia nedeľu, siedmy deň v týždni podľa nového židovského kresťanského kalendára, nepátrajú po tom prečo Židia šábesujú v sobotu a moslimovia nič nerobia už v piatok. A bijú sa do pŕs - potomkovia "staršieho" z dvojičiek vnukov Abrahámových Ezaua - že ich boh Alah je pravý Veľký Boh a ten starý židovský, čo sa "zjavil" Mojžišovi v Egypte v horiacom kríku na púšti a prihovoril sa mu ľudským slovom a urobil ho svojím zástupcom a hovorcom, je podvodník. Dodnes nemá vlastné meno. Veriaci židia aj žido-kresťaniaiba veria, že jeho Slovo je "božie slovo". Jeho konkurent Alah má svoje vlastné meno, len gramaticky trochu upravené. Odjakživa bol bohom-záhadou Arabského polostrova. Svietil rovno do očí každému skutočným svetlom Mesiaca a aj dnes ho každý môže vidieť vlastnými fyzickými očami - nie iba si predstaviť v Duchu čo to tak asi je boh Mesiac podľa Slova Boha Svätého Ducha. Prastaré mesačné božstvo Arabov Mesiac sa odjakživa malo meno al-Lah.
>  Ja teraz ako nevedomá Eva čo čiahla po Jablku Poznania a tým spáchala hriech dedičný pre všetkých jej potomkov od stvorenia sveta až dodnes, čiaham na klávesnicu internetu. Súčasne otáčam glóbusom, ktorý mam poruke aby som v konkrétnej trojrozmernej podobe planéty Zeme videla kde ležia Šalamúnove ostrovy, ktoré ostali v majetku kráľovskej koruny B´na B´rat Británie. Zároveň si prezerám nádheru toho kúska sveta, pod hladinou mora je takmer jedenásť kilometrov hlboké najhlbšie miesto na zemeguli, a polonahých divochov radostne tancujúcich pri oslavách sviatku (národného???), ktorý s nimi prišiel osláviť princ Wiliam s manželkou Kate. V očiach im vidno dodnes zachovanú rajskú nevinnosť a vidno aj unudenú otrávenú tvár princa a rozosmiatu Kate so slávnostným papuánskym vencom zaveseným okolo krku - aj domorodého muža v slávnostnej uniforme so šnúrami a vyznamenaniami na prsiach a čiapke vysokého vojenského (alebo policajného?) dôstojníka.
Vedľa Šalamúnových ostrovov je samostatný štát Samoa. Stačí preplávať pár kilometrov a tam - aha!!! ojojój!!! - to som fakt nevedela  - dnes je včera. Stačí preplávať pár kilometrov a prekročiť dátumovú čiaru. Hneď môžem cestovať hore-dole v čase!  Doľava vpred a vpravo späť... A rátať dni koľko ich prešlo vedľa mňa bez toho aby som si všimla čo sa dialo okolo mňa kým ja som sa starala len saba o seba.
Ťukám na klávesnicu, posúvam obrázky vo videu, náboženstvo takúto činnosť zatiaľ neoznačilo za prácu a tak si myslím, že vlastne ani nepácham hriech keď v nedeľu som zvedavá ako Eva v raji. A namiesto toho aby som sa modlila a čítala Sväté Písmo, dostávam do hlavy bezpracne získané poznanie. Dozvedám sa, že o týchto ostrovoch si stredovekí Židia v Španielsku len mysleli - pánbohvie kto im to narozprával - že odtiaľ pochádzalo bohatstvo kráľa Šalamúna a vypravili tam lode. Úžasné miesto!
Stačí preplávať pár kilometrov  stačí prekročiť dátumovú čiaru a som o šesť desaťročí späť...
Som nevedomá Eva v raji!!!
Odkedy existuje na svete štát Samoa? Od 01.01.1962. Kto ho stvoril tu v Oceánii, do ktorej patrí aj celý kontinent Austrália ktorý je dodnes majetkom kráľovskej rodiny vládnucej B´na B´reat Británii - keď nie pánboh tak ako kráľovstvo Pastiera Dávida v Palestíne?
A prečo? Prečo tu - v Samoe vedľa Šalamúnových ostrovov nad najhlbším miestom zemegule zaliatym morom - pozemský raj ktorý pred pár mesiami poctil svojou návštevou syn práve teraz umretej kráľovnej Commnonwealthu Wiliam s manželkou Kate - čo tu na tomto mieste už odvčera robí Svetová banka.? Veď ona má sídlo vo Washingtone!
Ťukla som na odkaz v počítači. Božínku! Za toto Jablko Poznania ma iste stihne hrozný trest.
Pánboh sa postaral aby žilo a množilo sa všetko čo je živé na svete - o ľudí aj o chrobáky a o vtáctvo nebeské - a tu!!! AHA!!!: The World Development Indicators. Súbor relevantných a kvalitných medzinárodne porovnateľných štatistík o globálnom rozvoji a boji proti chudobe. Ktosi akurát tu, pánubohu za chrbtom na Samoe, sa stará o chudákov, ktorých na svete zo dňa na deň pribúda lebo bohatí bohatnú zo dňa na deň viac a zopár najbohatších rodín už vlastní takmer všetko bohatstvo sveta. Aj najúrodnejšiu pôdu v Amerike a tiež na Ukrajine, najúrodnejšiu zo všetkých úrodných pôd v Európe - a  ja som tiež práve dostala list od akéhosi agenta, ktorý pánbohvie pre koho skupuje pozemky na Slovensku. Zistil, že dedím pozemky po tete ktorá umrela bez detí, zvyšok pôdy mojich predkov. Svoj podiel po rodičoch som zdedila už dávno, ale na mojej pôde nemohol hospodáriť ani môj syn, je rozfrckovaná a darmo bola združená v poľnohospodárskom družstve, to teraz už sotva živorí - a komasácia a sľubovaná možnosť výmeny pozemkov za iné a tak si sceliť svoj majetok sa neuskutočnila. Už tridsať rokov ju ktosi brzdil a teraz, keď máme novú vládu, je už zbytočné o tom hovoriť. A vôbec zaujímať sa o to. Pred tridsiatimi rokmi to ešte áno, ale teraz už aj môj syn je pristarý na to aby sa pustil do gazdovania a konkuroval nadnárodným spoločnostiam, pre ktoré agenti skupujú našu slovenskú zem.
Databáza relevantných a kvalitných medzinárodne porovnateľných štatistík o globálnom rozvoji a boji proti chudobe - och!!! aký bohumilý podnik!!!  obsahuje 1400 ukazovateľov časových radov pre 217 ekonomík a viac ako 40 skupín krajín, pričom údaje pre mnohé ukazovatele siahajú viac ako 50 rokov dozadu.
Veru tak. Niekto už pol storočia starostlivo sleduje čo sa deje na tomto našom svete z hmoty a času - v pravý čas v pravej chvíli urobí to, čo treba. Zabrzdí komasácie a potom pošle agenga ponúknuť chudákom ktorí už nedokážu a ani nevedia obrábať svoju rodnú pôdu - pár drobných ako milodar a spásu pre nich.
A vrchný Šváb nového európskeho veľkokráľovstva úbohých hlupákov utešuje: "Zavedieme vám náš Poriadok a budete šťastní keď nebudete nič vlastniť!"
Na pohreb zosnulej kráľovnej B´nai B´reat Británie bola pozvaná aj slovenská prvá dáma a západné médiá ani nespomenuli, že aj ona tam bola.  Médiá informovali celý svete že na pohrebe bol slovenský prezident Juraj Rizner. Zastupujúci prezident. Lebo na staroslávnom slovanskom hrade Devín bola Zuzana Čaputová len tak akosi neoficiálne korunovaná a predstavená národu slovenskému ako prezidentka Slovenskej republiky. Stala sa prezidentskou bábkou a na špagátiku ju vodí po svete jej nemanžel Juraj Rizner zavesený na špagátiku z ambasády USA. Zastupujúci prezident. Je schopnejší vykonávať prezidentskú funkciuale možno nemá správny pôvod aby bol korunovaný na prezidenta - je len dočasne zastupujúcim prezidentom kým bude zvolený nový riadny prezident Slovenskej republiky - alebo možno už ani nebude mať Slovensko prezidenta ale len najvyššieho úradníka ako je ten čierny domorodec na Šalamútových ostrovoch sprevádzajúci princa a prinzneznú navlečený parádnej uniforme kráľovstva B´nai B´rith, založeného v USA pred poldruha storočím.
Náš terajší prezidentský pár sa vzájomne dopĺňa. Nelegitímny manžel vie ako sa treba pohybovať po svete a jnelegitímna manželka sa vie krásne obliekať a prednášať dokonale naspamäť naučené prezidentské vyhlásenia. A Slováci sú spokojní. Nielen šábesujúci ale aj ostatní, nevedomí domorodci na Slovensku, pani prezidentku obdivujú a ako inak - aj ohovárajú kvôli jej frajerovi.
Namiesto toho aby zistili prečo to je tak ako je  a urobili si doma poriadok.
Svoj vlastný Poriadok namiesto toho, ktorý prijímajú...

Marta Slezáková
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 71 160 B generated in : 0.397 s this site needs to use cookies, to work properly... themes displays : 22 128 883 x unique displays : 2 540 613 x ip address : 44.200.27.215

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 4, donaters clicked me on ads 2,14 € (25 clicks), for today 0,02 € (0 clicks), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
account name:
Dziak Maroš, Ing.
bank:
Tatra banka, a.s.
Hodžovo námestie 3
811 06 Bratislava 1
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated