move to top

Discussion Forum

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / sport / chain

Motocyklisti

entries
4
shows
1 847
uniques
518
theme was created 20.04.2016 by Boris
1
20.04.2016, 11:41
Spoločné vyšetrovanie francúzskej televízie Stade 2 a talianskeho denníka Corriere della Sera odhalilo využívanie zakázaných skrytých motorčekov na bicykloch profesionálnych cyklistov.

link

Ľudstvo sa topí v amorálnosti... kam sa človek pozrie, len korupcia, zavádzanie, klamanie...
Ale toto nie sme my, ľudia, toto z nás robí naše kapitalistické prostredie. V kapitalizme znamená prestíž, ak má človek peniaze a môže si kúpiť Ferrari, aby všetci otvárali huby, aj keď jazda vo Ferrari je značne nepohodlná, vystupovanie a nastupovanie je hotový heroický výkon.. Výkon auta sa nedá reálne využiť, efektivita v rámci nákladov a prevádzky je.... NIEJE! suma sumárum je to nonsense, lenže debílek sa potrebuje predvádzať, pretože má mikroskopické sebavedomie, je to chyba výchovy, ktorú sprostredkúva spoločnosť. Tlačí sa ľuďom do hláv, že musia byť úspešní a úspech znamená len to, keď sa kúpu v peniazoch. Úspech nieje byť dobrý, hrdý, spravodlivý, čestný..... Úspech je, ak máš peniaze a je úplne jedno, ako ich získaš. Preto sa nečudujme, ak sa aj nám osobne udeje neprávo, nedarí sa, máme problémy a starosti, sami sme si to takto nastavili, sami si ideme jeden druhému po krku. Toto je systém zakomplexovaných, ktorí si kompenzujú svoj psychický problém mamonom. Takýchto civilizácií tu bolo už niekoľko, každá jedna za zrútila pod tiahou vlastnej amorálnosti. Šport voľakedy definovalo známe "fair play". Disciplína, v ktorej si ľudia mohli reálne a s hrdosťou pomeriť sily.... dnes je to už len divadielko, fraška za veľké peniaze.

newest entries : 

created by dzI/Osize : 64 034 Bgenerated in : 0.086 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 7 437 937 xunique displays : 1 000 812 xip address : 34.239.150.57

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors and from ads...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...