move to top

Discussion Forum

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / politics / chain

Lidl aj Tesco sa dištancujú od akcií kotlebovcov na ich parkoviskách

entries
4
shows
2 948
uniques
857
theme was created 14.08.2017 by Dwesa
3

2. Lemmy 14.08.2017, 17:24

Myslím, že ľudia sa môžu stretnúť na akomkoľvek parkovisku. S tým Tesco ani LIDL nepochodí.

14.08.2017, 21:56
Myslím, že nemôžu. Je to ich súkromný pozemok
consents: Lemmy
as response to :
2

1. Dwesa 14.08.2017, 10:04

Kotlebovci sa rozhodli využívať na svoje politické agitky „proti asociálnym extrémistom" pozemky obchodných reťazcov. Ľudová strana Naše Slovensko spolu s jej predsedom Mariánom Kotlebom a chystá agitovať po strednom Slovensku. Zverejnila leták, kde svoju politickú kampaň nazvala „Jazda slušných ľudí proti asociálnym extrémistom." Kotlebovci sa chystajú na jazdu cez viacero miest v Banskobystrickom kraji. „Keď to nepomôže obsadíme Bratislavu!" píšu v letáku. Akciu chcú odštartovať na park...

14.08.2017, 17:24
Myslím, že ľudia sa môžu stretnúť na akomkoľvek parkovisku. S tým Tesco ani LIDL nepochodí.
as response to :
1
14.08.2017, 10:04
Kotlebovci sa rozhodli využívať na svoje politické agitky „proti asociálnym extrémistom" pozemky obchodných reťazcov.

Ľudová strana Naše Slovensko spolu s jej predsedom Mariánom Kotlebom a chystá agitovať po strednom Slovensku. Zverejnila leták, kde svoju politickú kampaň nazvala „Jazda slušných ľudí proti asociálnym extrémistom."
Kotlebovci sa chystajú na jazdu cez viacero miest v Banskobystrickom kraji. „Keď to nepomôže obsadíme Bratislavu!" píšu v letáku.

Akciu chcú odštartovať na parkovisku pred Tescom v Banskej Bystrici, parkovisko Tesca chcú využiť aj v Rimavskej Sobote. Zraz majú aj na parkoviska Lidla v Detve či na Mestskom úrade v Tisovci.

Lidl a Tesco sa v reakcii pre Omédiách.com voči využitiu ich parkovísk na politické účely ohradili. Žiaden súhlas nedali ani nevedia o tom, že by ich ĽSNS žiadala.

„Lidl je prísne apolitická spoločnosť. Kategoricky sa dištancujeme od všetkých politických aktivít, ktorých realizáciu na našich parkoviskách nikdy nepovoľujeme. ĽSNS nás v predmetnej veci neoslovila a z našej strany jej nebolo vydané žiadne povolenie. V prípade, že ĽSNS sa svoj zámer pokúsi zrealizovať, bude z nášho pozemku vykázaná," povedal pre Omédiách.com hovorca Lidla Tomáš Bezák.

„O tejto aktivite počujeme prvýkrát, nikto nás neinformoval, ani nežiadal o súhlas používať naše parkoviská na propagáciu politickej strany," reagoval pre Omédiách.com hovorca Tesca na Slovensku Martin Krajčovič. „V priebehu týždňa celú vec okolo plánovanej aktivity preveríme. Spoločnosť Tesco je zásadne proti akejkoľvek propagácii ideológie fašizmu alebo nacizmu, ktoré mali za následok milióny obetí na ľudských životoch," dodal.

Zdroj: link

Prečo chcú kktlebovci usporiadať jazdu proti sebe? A ktorí slušní ľudia im na takú akciu prídu? Ale inak im odporúčam jazdenie - ale možno skôr po svete, nech spoznajú iné kultúry, rozšíria si obzory... inak zostanú len sedláckymi zaprdenými asociálnymi neonacistickými extrémistami

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2022size : 74 528 Bgenerated in : 0.160 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 10 821 291 xunique displays : 1 305 186 xip address : 54.80.249.22

please, support the creator

page has income only from voluntary donaters...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...