move to top

Discussion Forum

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / health / chain

Ako sa dnes mám

entries
14
shows
1 358
uniques
234
theme was created 18.11.2020 by Dušan
13

1. Dušan 18.11.2020, 20:07

Ahoj V posledných dňoch u mňa nič zvláštne. Život beží ďalej a ja s ním. Minulý týždeň a tento týždeň sa mi darí napĺňať TM, ktoré mám na to určený. Dal Som sa na online kurzy, ktoré tie (po)kročilejšie sa dajú (pri)platiť. Témy zvládam v pohode a (nie)kedy mi jedna látka trvá aj celý deň, kým si ju zapíšem do pamäti. Robím veľa cvičení a príkladov a výsledkom je Know-How. Psychicky Som na tom veľmi dobre. Nič ma netrápi "(ne)Serie". Pokúšam sa o boj s nikotínom. Je to ťažké. Pred predvčerajš...

13.12.2020, 09:59
Ahoj
Včera na večierke pri pozeraní filmu sa mi urobilo zle. Totiž dostal Som menšiu psychózu, ktorú Som potom pri zaspávaní prekonal. Emočné telo bolesti a eGo sa tak stali posudzujúcimi a odsudzujúcimi myšlienkami a emóciami.

Vďaka môjmu Know-How, svetlo sveta (ne)uzreli. Ostali pekne tam, kde sú. Je to zváštne, pretože polka filmu, čo Som pozrel bola o myšlienkach "debilný film, (ne)zaujímavý film". Chcel Som ho dopozerať, nuž ale psychóza ho vypla.

Tieto prežívania psychózy, emočného tela bolesti, (ne)mám rád. Totiž eGo má hned za potreby sa vŕtať v myšlienkach, že kde urobilo chybu. Ale, ako píšem, (ne)dovolil Som mysli sa šprtať v myšlienkach a hladať príčinu vzniku.

Tento údajný strach zo zodpovednosti za všetko, čo eGo stvorilo, či zničilo je len okrajový. Vnútri, teda jeho strede je ukrytý poklad, ktorého sa nič (ne)týka a (ne)dotýka. Tento stred je večne n(ne)dotknuteľný.

Dnes pokračujem tak, ako pominulé dni a výkoným motorom dňa je tu TM. Viem, že bez (ne)ho by Som bol donútený premýšlať, rozmýšlať o svojom stave, čo pri TM si (ne)prípuštam. Viem, aké to bolo bez TM. Nič Som po zväčša dňa (ne)robil, len prepínal programy na TV, či šprtal Som sa v PC.

(Ne)ustály pochod psychóz a posudzovanie, či súdenie mysle, eGa. snov, vedomia a emočného tela bolesti bolo na dennom poriadku. Tie stavy sú už minulosťou, nakoľko Som hlavu - psychiku a telo - fyziku zamestnal kadejakými aktivitamy, hobby a koníčkami.

Oni sú Veľký Šéf, ktorí riadia a vedú môj život. Sú to plány a ciele, sny a túžby, priania a želania, nápady a prosby, či dokonca príkazy a rozkazy. Toto všetko je hnací motor, ktorí riadi a vedie (ne)psychiku a jemné krehké energetické telo.

Nuž milí čitatelia, ak ste sa dočítali až sem, želám Vám a prajem veľa zdravíčka a veľa voľného času.

S podzdravom Dušan

link
as response to :
1
18.11.2020, 20:07
Ahoj

V posledných dňoch u mňa nič zvláštne. Život beží ďalej a ja s ním. Minulý týždeň a tento týždeň sa mi darí napĺňať TM, ktoré mám na to určený. Dal Som sa na online kurzy, ktoré tie (po)kročilejšie sa dajú (pri)platiť.

Témy zvládam v pohode a (nie)kedy mi jedna látka trvá aj celý deň, kým si ju zapíšem do pamäti. Robím veľa cvičení a príkladov a výsledkom je Know-How.

Psychicky Som na tom veľmi dobre. Nič ma netrápi "(ne)Serie". Pokúšam sa o boj s nikotínom. Je to ťažké. Pred predvčerajškom sa mi podarilo si udržať škatuľku cigariet na 48 hodin. Plán Som mal 5 cigariet/deň, ale nedá sa. Tak volím dvojnásobok a to 10 cigariet na deň.

Takto by Som na cigaretách ušetril polovicu, čo robí zhruba - 60€/mesiac. Chodím každý deň na prechádzky a po nich si hodím na pár minut šipky. V TM mám na to hodinu. Všade o (psycho)hygiene a zdravom životnom štýle sa píše, že "človek by sa mal aspoň raz za deň zapotiť".

Robotu si (ne)hľadám, skorej Som za tú finančnú príležitosť, pri ktorej by Som (ne)musel, takmer pohnúť prstom. Mám na mysli, niečo ako vytvárať aktíva, ktoré by mi generovali pasívný príjem. Čo znamená, že aby "peniaze pracovali pre mňa", aby "peniaze zarábali peniaze", alebo aby "ľudia pracovali pre mňa", aby mi "prúdil neustály tok peňazí (cash flow) do vrecka" a aby mi "aktívá generovali pasívný príjem".

Viem je to sebecké, priam nemožné, ale (ne)vdzávam sa. Je to niečo ako pri chytaní veľkej ryby v rybníku. Čakáš dlhé hodiny a výsledkom je potom ulovená ryba. Tu žial (ne)mám ani návnadu ako chytiť tú finančú príležitosť.

Na ňu potrebujem nejaký vstupný kapitál, aby Som sa rozbehol, ale na miesto toho mám dlh a pôžičku, ktoré musím splácať. S týmto dochodkom, to je akurát tak kúpiť si (nie)čo do huby a to je všetko.

Skúsim si porobiť IT kurzy a uvidím, čo z toho zíde. Možno si predsa nájdem (ne)jakú tú dobre platenú nenamahávú prácu, ktorá by mi poskytla aj tento vstupný finančný kapitál.

Čo sa týka diagnóz tak chodím len psychiatričke, u ostatných špecialistoch Som (ne)bol vyše dvoch rokov. Myslím na nich i na seba, ale problém je v krvných testoch. Na tie sa musím dostaviť do 9hod. rána. A čo je to problém, bo ja trpím (ne)spavosťou (Insomniou). I keď mám spánkový režim upravený, pravidelný, rána sú hotová katastrofa.

Nuž milí čitateľia, ak ste sa až sem dočítali, prajem a želám Vám veľa voľného času na seba a veľa zdravíčka.

S pozdravom. Dušan.

link
consents: Lemmy

newest entries : 

created by dzI/Osize : 69 761 Bgenerated in : 0.074 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 7 030 870 xunique displays : 955 585 xip address : 3.237.97.64

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors and from ads...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...